Jump to content

dva pitanja za lakija


Guest

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Darijane, i ti kazesh da imash IQ 150? Jebote, ovo bi zebra skapirala. Dakle, u vicu vidimo da je Billy neshto pitao Busha shto ne sme. I onda kao pauza, pa dolazi Steve i pita Busha sve isto + gde je Steve (za one sa jeftinijim ulaznicama, Bush ga je sklonio). I sad, poshto je Ice Q napravio topic koji je neodoljivo podsecao na taj vic (Lucky, pitanja, iskreno odgovori, bla bla), Ivan je napravio topic gde pita isto Lucky-ja samo + Gde je Ice Q...sada mora da bude jasnije.

[edit]Pih, pretekao me Ivantm[/edit]

OMG to sam skontao ODAVNO. i znam tu foru, bila je sa Slobom, skontao sam to ffs.

ali sam stvarno mislio da je IceQ banovan... mislim zvezebe

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

O jaoooooo ... majko mila ... Opet sam izabrao pogresan trenutak da ne budem prisutan na forumu. Ne znam iz kojeg tacno ugla da posmatram kompletnu stvar... Da li iz one pocetne u kojoj je Ivan bacio OK foru, da li iz ugla "OMG WTF!!!!1 TI SI CARINA NAJVECA!!!!", da li iz ugla onih koji muchenici pojasnjavaju ovim drugima kao o cemu se tu zapravo radi, ili iz ugla onih koji su kao od pocetka znali sta je kvaka, ali su se pravili da ne znaju :) Sjajan topic, prosto sjajan :)

A najjace od svega je sto se Icq Q javlja u fazonu "evo me, tu sam, nista mi nije bilo, nisu me banovali" a niko nije ni razmisljao o tome :)

Link to comment
Share on other sites

Lično smatram da je i među onima sa "ahahaha" postovima, bio veliki broj onih koji su skapirali foru (i da, jelte, nisu postovali zbog čistog šlihtanja Ivanu)...

Ne kapiram, ja sam skontao foru i napisao sam ahahahaha, a opet se ne shlihtam nikom .. Jel se na rur-u sve svodi na shlihtanje ili vi to iz iskustva ??

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Jer se na rur-u sve svodi na shlihtanje ili vi to iz iskustva ??

osetio si se prozvanim... to vec nesto govori.

pametni ste - shvatice te :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram, ja sam skontao foru i napisao sam ahahahaha, a opet se ne shlihtam nikom .. Jer se na rur-u sve svodi na shlihtanje ili vi to iz iskustva ??

Ja stvarno nisam primetio da bilo ko ima potrebu bilo kome da se slihta, to je ocigledno nov pojam koji ce, nadam se, brzo nestati iz svakodnevnog govora forumasa. Zapravo, oni koji ga koriste mahom su oni koji se poznaju sa adminima, pa to koriste cisto iz zajebancije. Nisam primetio da forum ima slihtare, niti da su one na bilo koji nacin u boljem polozaju od drugih.

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno nisam primetio da bilo ko ima potrebu bilo kome da se slihta, to je ocigledno nov pojam koji ce, nadam se, brzo nestati iz svakodnevnog govora forumasa. Zapravo, oni koji ga koriste mahom su oni koji se poznaju sa adminima, pa to koriste cisto iz zajebancije. Nisam primetio da forum ima slihtare, niti da su one na bilo koji nacin u boljem polozaju od drugih.

odvratan je pojam. bolji je ucurivanje

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...