Jump to content

Beograd 2010


Recommended Posts

Mislim da ce sledece slike mnoge iznenaditi ili barem interesovati,cak i ako ih ne interesuje arhitektura, jer predstavljaju prihvacene arhitektonske projekte koji ce uciniti da nash grad deluje kao neke napredne evropske metropole a ne kao turska mahala...a da ne govorimo da ce se po prvi put pojaviti neke mogucnosti provoda,...

Dakle :

1) Delta Cinemaplex na Autokomandi ( izgradnja tokom 2006. i 2007.)

mallOfserbia1.jpg

mallOfserbia2.jpg

2) Novi izgled Narodnog Muzeja ( dakle nece nam se vishe po letnjim danima topiti Van Gog i Mone)

kamera-bok-+-20004.jpg

NOCNA-jaca4.jpg

presek-34.jpg

3) Akvapark Beograd (blok 44)

mapa.jpg

nekako ne vidim sebe, kao osobu koja ima vishe od 12 godina, na nekom mestu koje ovako izgleda...

4) Megatrend (kod hotela Jugoslavija)

nova_zgrada1.jpg

nova_zgrada2.jpg

nova_zgrada3.jpg

statore, castish sledeci petak [;)]

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm... zar ne vidite da ce ovaj Aqua Park biti za decu... ili mozda ne ? Meni izgleda prilichno malo... a i sve da nije... tu ce biti strasna guzva, jos je meni Bogu iza nogu... Znache ovakvi objekti mnogo gradu... Svi smo svedoci shta je donela dvorana sa sobom... Napravi se recimo ovaj Aqua Park, odma ce okolo privatnici da otvore neke kafice, fast foodove, pa mozda jos neki sportski objekat, jos poneki bazen... Jes da sve shto se gradi, ide sporo... ali vazno je da ide...

Link to comment
Share on other sites

to sto ti pricash je deo mnogo veceg projekta "grada umetnosti i nauke" na obalama mora u Valensiji. Ja sam, na faksu za semestralni rad uzeo tu temu, odnosno kao neki Centar popularne tehnike i nauke koji bih stavio ili u blok 67 (67a) ili preko puta...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

U sloveniji imaju jedan komplex koji se zove Koloseum , u Ljubljani se nalazi, i onako ko ogroman trzni centar sa jedno 20-ak bioskopskih sala, od kojeg je najveca cak velika ko sava centar ili tako nesto, uglavnom mega je skroz, ako nash bude bolji od toga eto nama provoda :)

Link to comment
Share on other sites

meni se npr svidja akvapark. igi, ti to bolje znas, izgled gradjevine treba da bude u harmoniji sa njenom funkcijom. akvapark mi bas onako instant-hepi izgleda

meni je izgledao kao screen iz nekog theme park sima [:D]

Link to comment
Share on other sites

sta vam je, ovo je sve smejurija da se izgradi. 1-2 godine po gradjevini. pogledajte Lenjinov Bulevar i deo oko nove hale se izgradio za samo 2-3 godine.

nervira me samo sto bi sve moglo 2x brze da se radi. most ce da bude gotov tek 2008. za izbore. jao Bogdanovicu, pizdo, muda ti se osusila ona lopovska.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

darijane, garantujem ti da ako ovako nastavish da lupash hitove, vec u roku od par sati cesh dospeti na broj 1 liste potencijalnih banova.

Ne pominji politiku u topiku koji nije njoj namenjen od pocetka....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...