Jump to content

Kojot vs. Goca Trazn


Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WORD, matori Kjot je mogao ladno da im baci po petaka svima tamo u studiju i

da kaze Goci da ga mrzi da ceka blajv posle emisije i da mora da krene jer

ga ceka suncem okupani horizont, dovoljno veliki za njegove ideje i misli, i da

odjashe u zalazak sunca.....na krukovom zecu... :)

ps: gotzine sise su trash, i pored silikona su sumnjivo dronjave...ja sam iskusan sa

svim tipovima sisa inache, odma umem da izvalim kad nesto nije u redu! :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Laki, jel si ti to bese skoro nabavio tv karticu??? :)

Mislim, ti si lider. A ljudi zahtevaju. Preduzmi nesto!

Hvala Kurgiju i Zwerku sto su mi javili za emisiju, al' nisam znao da ima repriza, tako da nisam ni imao prilike da "u'vatim" snimak ... Tako da ako niko nije snimio a nece biti dodatna repriza, nista od toga.

Link to comment
Share on other sites

opet nisam gledao, bio sam kod ortakinje na nekoj sedeljci, a kako da joj kazem da ima nesto zanimljivo na 3k.

sto se Goce tice, upuceni znaju da sam ja jos pre 2 meseca rekao sta bih radio sa njom kad bih pobedio...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Kurgiju i Zwerku sto su mi javili za emisiju, al' nisam znao da ima repriza, tako da nisam ni imao prilike da "u'vatim" snimak ... Tako da ako niko nije snimio a nece biti dodatna repriza, nista od toga.

Nije bila poenta u gledanju, vec u dokumentovanju Kojotovih mudrolija za nauk buducim generacijama. Stvarno steta sto niko nije snimio. [V]

Nisam gledao, privlacnije mi izgledao nedeljni rucak. [:)]

Mada sam bacio oko, video picnutog Kojota, nadrkane sise Goce i produzio u pravcu kujne.

Link to comment
Share on other sites

Ja predlazhem da se svi posebno aktiviramo i iscimamo Emotion da nam ustupi sve svoje emisije pa mi od njih napravimo RUR tematske zabavne sadrzhaje.

- 48 sati svadba

- Hoces Neces

- Sve za ljubav

- Ruski Rulet

- Leteci Start

I to sve modifikujemo tako da bude posebno zabavno, u glavnoj ulozi voditelja naravno Kojot uz sve druge dobrovoljce sa foruma, i najveca gledanost u istoriji je sigurno obezbedjena.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam u subotu i u nedelju reprizu, na zxalost oba puta negde od sredine emisije tako da sam kjota video samo na kraju kada je rushovao Gocu i odneo je u nepoznatom pravcu...nastavak pricxe ocxekujem u topicu "Male tajne" ili "Sve sxto ste hteli da znate o Kojotu a niste smeli da pitate" :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

Ja predlazhem da se svi posebno aktiviramo i iscimamo Emotion da nam ustupi sve svoje emisije pa mi od njih napravimo RUR tematske zabavne sadrzhaje.

- 48 sati svadba

- Hoces Neces

- Sve za ljubav

- Ruski Rulet

- Leteci Start

I to sve modifikujemo tako da bude posebno zabavno, u glavnoj ulozi voditelja naravno Kojot uz sve druge dobrovoljce sa foruma, i najveca gledanost u istoriji je sigurno obezbedjena.

fenomenalna ideja!!!

za 38 sati svadba Kojot i Goca

a svi sa foruma dolazimo pod sator?

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...