Jump to content

shta je smisao zivota?


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bleya po CA... onda bleya po Las Vegasu sa punim dzepom para za kockanje... a onda lepa vecerica koja izgleda bash onako kakvu ju je RAVEN prikazao... :p

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a da kontao sam i ja da je to... kao sex,droga(kako ko:D),pare... and stuff,uglavnom maximalno sve :) ali... damn kad pomislim na taj KRAJ... nishta? praznina? shta je uopshte posle?...

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

a da kontao sam i ja da je to... kao sex,droga(kako ko:D),pare... and stuff,uglavnom maximalno sve :) ali... damn kad pomislim na taj KRAJ... nishta? praznina? shta je uopshte posle?...

sex, droga, bodiroga

smisao zivota za svakog hriscanina bi bio, krstenje (obred egzorcizma), zivot u duhu vere (post, pricesce, ispovest) da bi zasluzili vecni zivot sto je covekova teznja od njegovog samog postojanja, jelten (medicina, genetski inzinjering, religija... hocemo da zivimo sto duze/vecno) i ja kao hriscanin kontam da cu da zasluzim taj vecni zivot i da je to taj smisao. :)

ali naravno, da nisam hriscanin smisao bi mi bio da dolazim na rur i da citam postove vecine jakih likova, ali pre svega: 'e jebes baku' ! :)

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

citat:

"Uredu, rece Duboka Misao.Odgovor na veliko Pitanje...?

Da...!

Zivota,Vaseljenje i Svega Ostalog...

Da...!

Glasi...

Da...!

Cetrdeset dva!"

citat2:

"postoji teorija koja kaze da ce, ukoliko ikad iko bude otkrio koja je svrha Vaseljenje i zasto ona postoji, ova smesta isceznuti i biti zamenjena necim jos neobicnijim i neobjasnjivijim.

postoji i druga teorija koja tvrdi da se sve to vec desilo."

Daglas Adams-Autostoperski...

covek sve lepo objasnio

Edited by Shlaymara
Link to comment
Share on other sites

Zivis i radis. Radis da bi imao pare. Pare imas da bi kupovao sranja koja ti ne trebaju. Kupujes sranja koja ti ne trebaju da bi popunio rupe u sebi. Popunjavas rupe u sebi da bi preziveo. Na kraju samo umres.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

citat:

"Uredu, rece Duboka Misao.Odgovor na veliko Pitanje...?

Da...!

Zivota,Vaseljenje i Svega Ostalog...

Da...!

Glasi...

Da...!

Cetrdeset dva!"

citat2:

"postoji teorija koja kaze da ce, ukoliko ikad iko bude otkrio koja je svrha Vaseljenje i zasto ona postoji,  ova smesta isceznuti i biti zamenjena necim jos neobicnijim i neobjasnjivijim.

postoji i druga teorija koja tvrdi da se sve to vec desilo."

Daglas Adams-Autostoperski...

covek sve lepo objasnio

koji nick majko Bozija... [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

smisao zivota je trenutak pre smrti.

cak bi malo to obradio.... pred smrt skapiras jel tvoj zivot imao smisao ili ne

trazenje smisla zivota u toku samog zivota je gubljenje vremena :)

kao onaj dechko u muzeju koji je svo vreme pazio da mu ne iscuri ono malo vode sto je imao u kasichici koju je drzao zubima. i isao je tako kroz ceo muzej svo vreme pazeci na vodu u kasichici. kad je obisao ceo muzej pita ga baja sto mu je dao taj zadatak "kakav je muzej?" a dechko shvati da nije video nista od muzeja ... i da ipak nije uspeo da sachuva to malo vode iz kasichice.

prichica je iz Alhemicara i malo modifikovana (citao sam knjigu pre jedno 7 godina ali poenta je ista:)

Link to comment
Share on other sites

cak bi malo to obradio.... pred smrt skapiras jel tvoj zivot imao smisao ili ne

trazenje smisla zivota u toku samog zivota je gubljenje vremena :)

kao onaj dechko u muzeju koji je svo vreme pazio da mu ne iscuri ono malo vode sto je imao u kasichici koju je drzao zubima. i isao je tako kroz ceo muzej svo vreme pazeci na vodu u kasichici. kad je obisao ceo muzej pita ga baja sto mu je dao taj zadatak "kakav je muzej?" a dechko shvati da nije video nista od muzeja ... i da ipak nije uspeo da sachuva to malo vode iz kasichice.

prichica je iz Alhemicara i malo modifikovana (citao sam knjigu pre jedno 7 godina ali poenta je ista:)

valjda je danas nesto slicno bilo u prijateljima. valjda dzoi unistio sto za stoni fudbal... tako nesto

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...