Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ima brutalnih primera.tipa mustang gt.kolko je on tamo i ovde?znam da nisam mogao da verujem kad sam prvi put cuo,zaboravih.

to me podseti,video sam jednog takvog mustanga na moru samo "malcice" nabudzen.JEBOTE.znaci slusao sam kako 911 turbo turira u strahinjica bana,e pa ovaj mustang ima takav zvuk dok se ne da gas.jedino glasnije od ovoga sto sam cuo je avion.ne znam koji motor ima al cini mi se 6 litara,to je valjda onaj hemi od 400+konja.najbrutalniji zvuk ikada.cini mi se da je imao nalepnice semi show:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Pa daj da uvozimo taj H3 majka mu stara. Jedan brod preko okeana kapiram da nije vishe od par hiljada dolara :>

To se i radi kod nas - secas se onog naseg testa tog Hamera? E, ta firma je upravo to radila. :)

koliko galona non-diesel goriva troshi to zezanje? ;o)

Ford Mustang Shelby GT500, jedan od najreprezentativnijih novih Mustanga, a da su fabricka edicija:

5,4 V8 supecharged 500 KS 651 Nm

21 mpg na auto-putu, 15 mpg u gradu.

To mu dodje negde oko 11,6 litara na 100 km, odnosno 15,2 l/100km, sto i nije toliko strasno osim ako ne lazu. :)

Verovatno kad mu "zakucas" gas, kazaljke brzinomera i obrtomera krenu gore, a ona mala nesrecna za gorivo krene istom brzinom dole..

shelby_gt500_review_1.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ok je to dovla ali jedna stvar je 'stang od tonu i sitno a druga stvar hamerchina od oko 3-4tone =o) ono h1, je bio oko 10mpg sto je oko 20l/100 pa me chisto interesovalo...plus josh 2 stvari - hummer nema teorije da ima vishe do 350 konjskih snaga i - kad sednesh u shelbi realno te zabole koliko troshish ;o))

Link to comment
Share on other sites

jes,pogodio sam! :))

nego sto se tice tih mustanga...cale i ja smo ove godine iznajmili jedan takav u americi na 2 dana,doduse nije bio ni gt a ni shelby,vec obican kabriolet i blago smo se razocarali.enterijer je katastrofa,sve skripi i krcka,bas se vidi da su metnuli jeftinu plastiku.automatski menjac je jedino dobar kad nabijes papucicu do kraja na pravcu inace ovako je totalno nesinhronizovan.i trece kad kocis kao da tockovi setaju levo,desno..a na tabli je pisalo da je presao oko 8k milja,znaci nista.sve u svemu razocarenje.

jedino sto ima pozitivno u svemu tome je da si vozio americku ikonu i to je to.

e sad kakva je situacija sa shelbijem to ne znam,ali sigurno je da su ga bolje i kvalitetnije odradili od obicne verzije i za te pare ne mozes da dobijes brzi auto na 1/4 mile ;)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

e ja se izvinjavam,al moram jos malo da udavim dovlu:)

nista od mazde 2 ,jer je sve rasprodato.najranije 15.april a tolko ne bih cekao.

zvao sam deltu i imaju na lageru par necarinjenih punta.on bi me dosao 1,4dinamic,dakle automatska klima,mp3, manje od 11k negde oko 10.600.e sad me zanima,zasto si ti rekao da ne bi uzeo punta?ja iskreno ne vidim ni jednu zamerku.

odlucio sam da ipak ne bih korejce(i30,seed,lacetti otpadaju),za bravo,c4 i slicne iz te vise klase ipak nemam pare,mozda ipak o necemu trecem da razmisljam?

fiesta ce izaci za pola godine,i ko zna kako ce izgledati,tako da ni to ne bi cekao,iako sam idalje zaljubljen u taj auto:)eh da,valja napomenuti da je slika koju sam postavio u stvari slika koncepta verve,a pretpostavlja se da ce naslednih fieste biti slican po dosta stvari.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Znam samo da je ceed zakon! Pogotovo ako uzimash sa dobrom opremom. Nazalost u Moskvi je iz nekih razloga preskup - oko 25K dolara (17K evra). Ovaj moj Suzuka je isto odlichan, samo je kod nas neopravdano skup. U Moskvi, s druge stane, ima najbolji odnos cena/kvalitet od svih iz B klase - automat 1.3 (92 konja) sa punom opremom koshta 12K. Moram da napishem kratak review skoro poshto sam vec preshao skoro 2K km.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

koji suzuki?

ne znam,nisam se nesto bas raspitivao za ceed,cuo sam samo da je bas opako blizu golfu 4,sto po ceni sto po kvalitetu.jedino sto mu cena pada MNOGO vise,pa se prakticno ne isplati kupovati osim ako ne planiras da ga furas 10-15 god.

VA TA FAAAAK

http://www.kia.co.yu/cenik.php?ca=ceed

dakle ovog 1,6 dizela bi mogao da uzmem za skoro 13k.to je bas povoljno!samo da vidim kako stoje sa lagerom i opremom.a i lep je bas.mozda ne ko fiesta ili bravo,ali nije daleko.

ko bi reko,zauzeto je vec 10min^^

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...