Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

genijalno tho :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

05.jpg

generalno me zanima kakvo misljenje imate o fordovim hechbekovima,tacnije o fiesti.ovo ce biti nova fiesta,tacnije nece biti bas ovakva,ali ce svetlosne grupe biti maltene iste.ne mogu da nadjem prave slike ali u autobildu(novinama)sam gledao slike,i zaljubio se!

a kako treba da uzmem neki auto uskoro razmisljam se da li da cekam ili uzmem nekog bravo(tacnije ne nekog nego najslabijeg jer je vec sledeci model 4k skuplji),c4,focus,jer ovo cudo izlazi tek sredinom 08.

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

05.jpg

generalno me zanima kakvo misljenje imate o fordovim hechbekovima,tacnije o fiesti.ovo ce biti nova fiesta,tacnije nece biti bas ovakva,ali ce svetlosne grupe biti maltene iste.ne mogu da nadjem prave slike ali u autobildu(novinama)sam gledao slike,i zaljubio se!

a kako treba da uzmem neki auto uskoro razmisljam se da li da cekam ili uzmem nekog bravo(tacnije ne nekog nego najslabijeg jer je vec sledeci model 4k skuplji),c4,focus,jer ovo cudo izlazi tek sredinom 08.

Fiesta ce biti u rangu Grande Punta, a ne Bravo-a. Dakle, cenovno do nekih 15ak 'iljada.

I ja mislim da ce Fiesta biti vrh, posebno zato sto je i ovaj sadasnji jedan od najboljih u klasi! Mozda ne po dizajnu and stuff, ali po funkcionalnosti svakako. Uostalom, afirmirani saradnici Speed! sajta su tako rekli. :)

Nemoj da uzimas entry-level nizu srednju klasu (Bravo, Focus, C4), bolje uzmi solidniji manji auto. Ako hoces sada da kupujes - Mazda2, ako ne - sacekaj Fiestu.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da uzimas entry-level nizu srednju klasu (Bravo, Focus, C4), bolje uzmi solidniji manji auto. Ako hoces sada da kupujes - Mazda2, ako ne - sacekaj Fiestu.

a gde se tu grande punto uklapa?mislim znam da ide sa mazdom2 i fiestom u klasu,ali me zanima kako ih uporedjujes.kazu da finalna obrada nikad nije bila dobra u fiatu,i da nisu nesto preterano izdrzljivi.kapiram da bi fiesta tu najbolje drzala cenu,za neku eventualnu kasniju preprodaju.

mnogo mi je da cekam pola dine,evo sad mi je stala ol trasti djeta u bulevaru,opet filter iako sam ga cistio pre nedelju dana:/

a inace je ova mazda 2 jako zanimljiva,negde je videh ranije nije mi se svidela.razmislicu:)

e da i nova fiesta se najverovatnije nece zvati fiesta:)

edit 2

ko je ovaj baja sto stalno sedi na zadnjem sedistu i daje thumbs up?lmao pokidah se od smeha:)kako se namrstio za fabiju pa ja taj auto ne bi vozio da mi ga poklone posle ove slike:D

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

a gde se tu grande punto uklapa?mislim znam da ide sa mazdom2 i fiestom u klasu,ali me zanima kako ih uporedjujes.kazu da finalna obrada nikad nije bila dobra u fiatu,i da nisu nesto preterano izdrzljivi.kapiram da bi fiesta tu najbolje drzala cenu,za neku eventualnu kasniju preprodaju.

mnogo mi je da cekam pola dine,evo sad mi je stala ol trasti djeta u bulevaru,opet filter iako sam ga cistio pre nedelju dana:/

a inace je ova mazda 2 jako zanimljiva,negde je videh ranije nije mi se svidela.razmislicu:)

e da i nova fiesta se najverovatnije nece zvati fiesta:)

Ako razmisljas o preprodaji - kupi VW Polo. :) Grande Punto je dobar, ali ga nikad ne bi uzeo. Veci je od Mazde, ali je Mazda nekako, jednostavno, just-right za jedan gradski auto. Za 11.800e imas 1,3 sa 75 KS, sa klimom, centralnom bravom i podizacima.

edit 2

ko je ovaj baja sto stalno sedi na zadnjem sedistu i daje thumbs up?lmao pokidah se od smeha:)kako se namrstio za fabiju pa ja taj auto ne bi vozio da mi ga poklone posle ove slike:D

ahahaha :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

to je nickwood right?

a za mazdu 2,bas cu u ovih par dana da se raspitam za nju,verovatno bih izdvajao malo vise od tih 12k.jel ima neki dobar dizel?mada bih mozda uzeo neki jaci benzinac pa za 3 god kad istekne garancija da zbudzim plin.

a cale ce za par dana dobiti invalidski popust.LMAO.ne stvarno,posto ima rak,treba da ga oslobode od pdva.dakle po cenama iz novina bih dao nekih 15k,iliti realnih 11-12.

su skupi/dostupni delovi za ford kod nas?

jbt sad gledam sliku iz autobilda,bas se razlikuju ove verzije predvidjanja.ili je pak neka zvanicna.na ovoj u novinama je pozadi jos visociji,i totalno lici na mercedes b klasu.tj nije ovolko zaobljen.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...