Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo je koncept, kapiram da ce proizvodni model imati klasichne brave dok ovaj prototip ima neke fensi mehanizme da se vrata sam otvore... ili mozda postoji i neka chudna brava sa rukohvatom. Pogledaj samo ldonju ivicu stakala na prednjim vratima kod b stuba i primeticesh nesto chudno sto se ponavlja i na zadnjim vratima

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja, samo mi nije jasno shta je ovo na gornjoj strani farova?!?

LM, juche sam sedeo (nazalost nisam vozio) u Jaguaru XKR - jednog dana kada budem milioner kupicu sebi takva kola [:D] Ono je bruka kako je dobro unutra odradjeno.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj samo ldonju ivicu stakala na prednjim vratima kod b stuba i primeticesh nesto chudno sto se ponavlja i na zadnjim vratima

Slot za karticu? :)

Meni se svidja, samo mi nije jasno shta je ovo na gornjoj strani farova?!?

To bi trebalo da je samo refleksija, odnosno shape stakla fara... kao i kod aktuelne BMW petice.

LM, juche sam sedeo (nazalost nisam vozio) u Jaguaru XKR - jednog dana kada budem milioner kupicu sebi takva kola [:D] Ono je bruka kako je dobro unutra odradjeno.

A tek kad skapiras da Jaguar nije tu neki izraziti favorit... ono, sednes u Astona ili Bentlija i nije ti dobro. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Peugeot 207 SW

peugeot207SW.jpg

Jeep Cherokee

jeepliberty11lj4.jpg

Lexus LS460 Fabulous - koliko samo felne mogu da promene kola, to je strasno. 22"

ls460f4lp3.jpg

In the otha news, Chrysler za mesec-dva obustavlja proizvodnju modela Crossfire. Istekao je 5ogodisnji ugovor sa kompanijom Karmann, koja ga je proizvodila za Amere, i Chrysler nije 'teo da ga produzi.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Pre Boletovih Maseratija, pozabavicemo se konacno serijskom varijantom Mitsubishi-jevog Lansera Evolushn deset!

mitsubishi_lancer_evo_x_01.jpg

mitsubishi_lancer_evo_x_05.jpg

mitsubishi_lancer_evo_x_06.jpg

Dakle, nema nekih vecih iznenadjenja, osim sto neki delovi karoserije imaju "prizvuk" Alfe 159! :)

2,0 MIVEC3 turbo 300KS S-AWD

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...