Jump to content

Wallpaper takmicenje


Lucky

Recommended Posts

Kako su mnogi od vas izrazili zelju da ucestvuju u takmicenju u pravljenju RUR wallpapera, nema bolje prilike da se tako nesto organizuje od RUR rodjendana. Stoga:

1. Wallpaper takmicenje "Kreativnih pet" traje od 2. Oktobra do 31. Oktobra tekuce godine.

2. Pravo ucestvovanja imaju svi, bilo da su clanovi foruma, slucajni prolaznici, nekada redovni sada ne, culi su za takmicenje pa su odlucili da se prijave i tome slicno.

3. Tema takmicenja je KlanRUR, RUR, RUR !ndustries. To prakticno znaci da mozhete praviti wallpapere tako sto:

- Uzmete RUR logo i u celosti ga iskoristite za wallpaper,

- Uzmete RUR logo i ubacite ga u deo wallpapera,

- Iskoristite RUR slogan, tekst, adresu ili ime za potrebe pravljenja wallpapera,

- Napravite wallpaper koji po vama na bilo koji nacin ima veze sa RURom (ne mora imati direktnu vezu),

- Napravite wallpaper koji nema bash puno veze sa RURom ali ste ga vi licno napravili za potrebe ovog takmicenja,

Ukratko - Napravite wallpaper i posaljite ga. Potrudite se da ga na bilo koji nacin koji vama padne napamet povezhete sa RURom i mi cemo to prepoznati i ubaciti vas u takmicenje.

4. Radove mozhete slati na ovaj forum tj. u okviru ovog topica ili na moj mail lucky@klanrur.rs. Uz rad ubacite i svoje ime i prezime, godiste kao i e-mail na koji mozhemo da vas kontaktiramo. Sve svoje wallpapere saljite u formatu pogodnom za preuzimanje putem interneta i postavljanje za wallpaper (JPG na primer) u rezoluciji 1024x768 ili visoj.

5. Nagrade su kao i uvek za takmicenja ovog tipa jos uvek nepoznate, ali ako nam posaljete dosta radova budite uvereni da cemo vam odgovoriti sa velikim nagradnim fondom. Svakako ocekujte misheve, tastature, CDove, originalne igre i mnogo toga drugog. Ipak, ono sto je od toga vaznije jeste da cemo prva tri mesta nagraditi titulom Oficijelnog RUR wallpapera za 2005. godinu i kao takvog ga okaciti na naslovnu stranicu sajta te nuditi uz sve nase publikacije i forsirati kao plakat za sva nasa buduca desavanja tokom godine. Naravno, ja znam da sve to vama nije toliko vazno i da zelite da ucestvujete samo kako biste doprineli razvoju komune :)

Otvoren sam za sva pitanja ako nesto nije jasno ili sam stogod zaboravio, tako da,

Pocnite!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://s51.yousendit.com/d.aspx?id=26FDLRG...RQ18UH8EJTBV5KZ

Nekoliko sec cimanja u shop za logo, u shop formatu je tako da slobodno moze da se iskorsti za neke stvari [chisto da olaksham pravljenje ;)]

Uz svo duzno postovanje, ali si ga sasekao sa strane i ubio transparenciju oko slova. Ako nemate AI koristite png koji je Laki okacio, uz konstataciju da logo tu nije sa adresom sajta.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Super, super ... samo napred, cestitke za rad! Nema veze da li font godi ili ne, samo da se salje. Mozhemo da delimo i generalne savete kako da malo doterate svoje radove, ali su oni manje vise vasi i vi ste ih tako zamislili, pa je glupo da se tu sad bilo ko mesa. Salji te updateovane verzije obavezno!

Link to comment
Share on other sites

Odlicno, odlicno ... mislim da primeri nisu loshi upravo da pokazhu neke osnove kojima mozhete ici:

1. Mozhe da bude centralna tema zupcanik + taj "industrijski" fazon, kao sto je napravio Immortalis

2. Mozhe da bude neka polu dark polu igracka tema kao sto je poslao Sa1nt,

3. Mozhe da bude nesto trece uz RUR mark, naravno nemojte zaboraviti da ne smete da kradete neke tudje wallpapere i samo prelepite "RUR" preko njih.

Cisto da jos spomenem, svaki ucesnik u takmicenju nije ogranicen samo na jedan rad, kao sto znate, Srba ce recimo napraviti 15 wallpapera ;> pa vi slobodno odradite jos pokoje.

Inace, svaka cast za radove, samo napred i samo tako nastavite! Kada ih skupimo dovoljan broj tj. kada se zavrsi takmicenje odredicemo pobednike, po izboru "publike" tj. posetilaca, po izboru strucnog zirija i tome slicno.

Link to comment
Share on other sites

rurwallpapervol51152x864immort.th.jpg

rurwallpapervol5signed8wo.th.jpg

evo prekidam sa spamom [:D] , konacne verzije u dve rezolucije.

EDIT: obavezno kad ga imageshack otvori zumirajte, poshto sabije sliku.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...