Jump to content

Wallpaper takmicenje


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

User po imenu AyS mi je ovo poslao na PM

1. Mozhe da bude centralna tema zupcanik + taj "industrijski" fazon, kao sto je napravio Immortalis

2. Mozhe da bude neka polu dark polu igracka tema kao sto je poslao Sa1nt,

3. Mozhe da bude nesto trece uz RUR mark, naravno nemojte zaboraviti da ne smete da kradete neke tudje wallpapere i samo prelepite "RUR" preko njih.

to su kao pravila ;) ali ih se niko ne pridrzhava,tj trebalo samo ovo pod 3 da bude kao OBAVEZNO,tj da se NE LEPI rur samo preko gotove pozadine (tudje pozadine) posto je ona tvoja slicica bash to :)) poz!

Ne znam odakle ti ideja da sam ja ukrala taj wallpaper? Ako imas neki dokaz da potvrdis to molim te da ga izneses, u suprotnom ispada da pricas napamet, zar ne?

Slika zupcanika je uzeta odavde.

Slike stampanog kola je ustvari brush u PS-u.

Jedino sto je "ukradeno" je logo RuR-a, ali kapiram da je to dozvoljeno, zar ne? :)

Link to comment
Share on other sites

@ Da princess

a vidish li ti tri retardirana smilea u mom postu [:D] . Znaci nije frx, a Lucky je kriv shto je moj wall stavio za temu [cutout] . [:D]

enivej na koga se ovo odnosi

to su kao pravila ;) ali ih se niko ne pridrzhava,tj trebalo samo ovo pod 3 da bude kao OBAVEZNO,tj da se NE LEPI rur samo preko gotove pozadine (tudje pozadine) posto je ona tvoja slicica bash to :)) poz!
Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

@ Da princess

a vidish li ti tri retardirana smilea u mom postu  [:D] . Znaci nije frx, a Lucky je kriv shto je moj wall stavio za temu  [cutout][:D]

enivej na koga se ovo odnosi

ma ja sam njoj reko to na privu jer se niko ne pridrzava onoga sto je napisano u prvom postu a to za lepljenje je laki kao "naglasio" da ne sme da se "radi" a njen wall mi je licio ko da je zalepljeno rur preko gotove slike sa zupcanikom+stampano kolo... :]

Link to comment
Share on other sites

Zasto bi neko ko je napravio zupcanik u onom fazonu, nalepio preko toga onako prilicno neukusno odradjen efekat slova i ni malo se neslaze sa pozadinom, tako da bi se slozio sa ays-om... btw. moze on mnogo bolje od ovih gluposti koje je okacio za sad...

Edited by midgard
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...