Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledao sam juche novog Pink Pantera, koji tresh..

takodje sam odgledao konachno Velikog Lebowskog, i skroz je simpa film, a nije losh ni One Last Thing... iz 2006, o klincu koji ima rak i poslednja zelja mu je da provede vikend sa nekim fotomodelom, iako vuche na komediju, nije bash potpuno taj fazon.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

svi su majmuni

...

The Barber

http://www.imdb.com/title/tt0280462/

au kako je ovo dobar film, solidna pricica, dosta crnog humora, par ubistava, nerazjasnjenih... i naravno car malkolm mekdauel, sto bi rekao neki lik sa imdba ''...it stars Malcolm McDowell, and I'd watch that man read the phone book''

jedan od onih hidden gems filmova, sve preporuke

edit #2 :)

Bad Lieutenant

http://www.imdb.com/title/tt0103759/

bio juce na tvu

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

Blah, ocigledno nisi gledao film u bioskopu punom cigana koji vicu "ajde bate gurni joj ktu u ustaaaaaa"

A sem toga niko ne skvici kao harvi kajtel

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

^ Odlichan je film...ja ga bash imam na tom socijalnom DVD-u al sam ga kupio davno, nem pojma dal ima negde da se nadje sad...

Inache odgledah obe sezone serije Carnivale i stvarno je do jaja.

U sushtini radi se o borbi izmedju dobra i zla kroz dvojicu glavnih junaka. Prvi je Ben Hawkins - odbegli robijash koji se prikljuchuje putujucem cirkusu (carnivale), a drugi brother Justin - sveshtenik (koga maestralno tumachi Clancy Brown aka opaki zli madafaka iz Gorshtaka 1). Radnja je smeshtena u jugozapadnu Ameriku tridesetih godina proshlog veka. Produkcija je fantastichna, vec po uvodnoj shpici se vidi da je jako puno truda (i love) ulozheno u seriju. Jedina zamerka je shto je radnja ponekad spora i shto povremeno lichi na shpansku seriju gde se ne zna ko koga *ebe.

Uglavnom otkazana je posle dve sezone, tako da je pricha nedovrshena (verovatno ce biti odradjen neki mini-serijal, ili film u najgorem sluchaju) ali stvarno vredi pogledati. Preporuka.

Edited by DoX

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Me too...al moram da ga nabavim jer mi se prvih pola sata opasno svidelo, pogotovu Disco Bean :)

to je ujedno i najolji deo filma, posle postaje uzasno.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...