Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jes' vala lik je,al' kako mu je smesan onaj razdeljak ,nemam reci [:D]

Pirati dvojka ...meni je super film,ali moje misljenje je prilicno subjektivno u ovom slucaju [:)] Ono sto je sigurno je da je definitivno vredno "bacenog" vremena [:)]

Necu da govorim nista,al' je "kraj" dvojke... paa zanimljiv u najmanju ruku [:D] matori kralj is back [:D] ,sad se ceka trojka

:-)

Link to comment
Share on other sites

I ja odgledah Slevina i bash mi se dopao film...ima neki poseban shmek...

Vecheras sam pogledao Leptiricu prvi put u zhivotu (kapiram da sam jedini koji to nije gledao kao klinac) i sve u svemu pomeshani su mi utisci...ima po neka strashna scena, stvarno, ali ima dosta (nenamerno) komichnih delova i dijaloga i u sushtini premalo "horor deonica" :) da bi bio opasan po zdravlje ili sl.

Mada skroz kapiram kako je nekome ovo moglo da bude ultramegastrashno u ono vreme.

Edited by DoX

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

el ima neko voljan da mi u petak na pijanku donese neke filmove i serije?

treba mi berzerk strip ako neko ima i ovi noviji filmovi neki dobri

i ako ima neka dobra serija cenio bih :)

donosim prazne dvdje i flasu absolut vodke :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

dan mrmota, po ko zna koji put, i uvek mi je do jaja.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sve dole navedene filmove preporuchujem, pogotovo ako nemate shta pametnije da radite:

BTW svi su skinuti sa EUC-a...EUC FTW!!!1

Shattered Glass

Istinita pricha o liku koji je radio kao novinar za jedan od najelitnijih magazina u SAD, a vishe od pola textova je izmislio / fabrikovao, da bi ga na kraju razotkrili neki computer nerdovi. Glumachka ekipa nije zvuchna ali dobro odradjuje posao.

Factotum

Za ljubitelje lika i dela Charlsa Bukovskog.

Brick

Hmmm...od ovog filma sam malo vishe ochekivao...nekako mi se chini da kako odmiche film polako pada...but still vredi pogledati, narochito ako volite trilere.

Glengarry Glen Ross

Jednostavno sjajan film...odlichna glumachka ekipa, oshtar scenario, obavezna lektira.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

I

Vecheras sam pogledao Leptiricu prvi put u zhivotu

JOJ kako je to bio meni strasan film kad sam bio klinja, imao sam nocne more ... sad kapiram da ne bi ni trepnuo :)))

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Closer je umetnost.Nisam gledao bolju dramu godinama a scena u striptiz klubu sa owenom i portmankom je OMG :).Zanimljivo je da je (barem po meni) Julia Roberts u ovako sjajnoj glumackoj ekipi najmanje dosla do izrazaja,iako je najiskusnija.

Kad smo vec kod Natalie,gledao sam danas na hrt-u (stvarno pustaju dobre filmove) Anywhere But Here.Fina dramica,nista specijalno ali ok da se prekrati vreme 6.5/10

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah rimejk Psiha na prvom. Nije kao original naravno, ali su ga fino odradili, nije mi bilo zao sto sam pogledao. Dodushe, recimo 45min od kompletnog filma, al' nema veze, iovako sam znao sta se desavalo i sta ce se desiti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...