Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

tebi je svaka druga serija najbolja ikada :))

I ti si to primetio? :))

Da ne bude offtopic, ja sam odgledao prve tri epizode The Nine, i ne deluje mi toliko lose. Ima dosta poznatih glumaca, ali TV poznatih, ne bas holivudskih. Doduse, moram priznati da je malo smorila treca epizoda, ali videcemo vec.

Ako neko nije upoznat, radi se o devetoro ljudi koji su se zatekli u banci za vreme pljacke iste, zatim su izbavljeni 52 sata kasnije i nastavili sa svojim (izmenjenim) zivotima, a onda se lagano razvija prica oko toga sta se desavalo tokom tih 52 sata, jer je u medjuvremenu u banci jedna riba poginula, neki tip isto, jednoj ribi isecena kosa itd itd.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upotrebi force persuade.

Jel ima neko Conana The Barbariana i Conana The Destroyera na DVD-u, po mogućstvu da je odličan kvalitet i da nije skidan ofrlje u fast modu tamo nekim bulja greberima?

U zamenu dajem razni warez i moju večnu zahvalnost.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

CGI je genijalno odradjen. Ima par stvarno OMG scena (npr. kad se jure kroz onaj kanjon, pa prelaze preko bara...). Po meni najbolji Pixarov rad (u smislu grafike) do sada.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

The Alibi

http://www.imdb.com/title/tt0409681/

Ovaj film koji traje sat i dvadeset minuta je jedna fantasticna komedija. Podseca na Snatch tip filma, ali se meni mozda cak i vise dopada. Ekipa glumaca, narocito glavni, je odlicna. Rebeka Rominji je debela a i dalje dobra riba. Selma Bler se pojavljuje opet kao fufa, James Brolin, odlican, itd.

Dobro je da jos neko na ovom svetu zna da napravi dobar film, koji ni jednog milisekunda ne smori, koji je razmljiv i sa odlicnim humorom. I na sve to fenomenalna muzika. Moja veoma, veoma topla preporuka.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

dexter - nova serija

glavni lik je em-i, iliti patolog, specijalizovan za tragove krvi, a preko noći je pravdoljubivi serijski ubica koji ubija likove koji se provuku kroz pravni sistem iako su krivi.

ok, već tri puta prekucavam gornju rečenicu i ne polazi mi za rukom da ne deluje da je serija već viđeno, odustajem. puno crnog humora, inteligentni zapleti, zanimljivi likovi, mnogo atipičnih rešenja za američku seriju. preporuka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...