Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

Green Street Hooligans

(znachi, gledao sam ga 3x za 3dana... keve mi, :)

... ne znam zasto, ali na svaku scenu se najezim!)

i naravno Guy Ritche-jeve

Dve chadjave dvocevke

Snatch

Revolver

jel ima jos neki film u tom fazonu?

da mi neko preporuci...

poz

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajd' posto stavljamo i serije,

Courting Alex ( http://www.imdb.com/title/tt0463811/ )

Serija sa Jennom Elfman ( http://eur.yimg.com/i/xp/premier_photo/a/aafd352b69.jpg ), iz Darme i Greg. Potpuno sam slucajno krenuo da je skidam, jednog dana se nesto zainteresovao da vidim gde je glumila, i ispostavi se da je istog tog dana prva epizoda odnosno premijera ove serije, i rek'o ajde da vidim sta se tu desava. Do sada ih se pojavilo sest.

Alex je inace advokatica (pratimo b92 trend) koja radi u firmi svog tjaleta, i preko nekog slucaja se upoznaje sa svojim buducim deckom koji drzi neki bar koji mu je ostavio deda. U prichi su jos njen komsija sa sprata iznad, britanac slikar, te licna sekretarica. To je otprilike to. Serija je opustena, komedija je u pitanju, ali nista specijalno, niti mislim da ce dobiti priliku da se snima druga sezona, al' eto, ako se dokopate, mozhe da se pogleda.

Link to comment
Share on other sites

Capote

Dobar film...Hofman sa pravom dobio Oskara za glavnu mushku ulogu...

Neverovatno kako je skinuo Kapotija...gestikulacija, a narochito glas...ne-ve-ro-vat-no.

Ako ni zbog chega drugog samo zbog toga vredi pogledati film, mada ima i drugih dobrih elemenata, pogotovo pred kraj kad jedan od dvojice osudjenika konachno ispricha Kapotiju shta se zaista desilo te vecheri zbog koje su osudjeni na smrt veshanjem.

8/10

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

одхгледах Lord of War са Николасом Кејџом и филм добија од мене 5/10, и то због краја који му вади просек. филм је развучен, без концепта и тензије, Кејџ није прави човек за ту улогу, али крај носи поруку, па је мало поправљен утисак...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Good Night And Good Luck

Politichki film...ochigledne paralele sa Bushom i danashnjom americhkom administracijom. Sniman u crno-beloj tehnici. Odlichan scenario, nekoliko dokumentarnih snimaka.

Ako ste zainteresovani za danashnji politichki trenutak u svetu, a pre svega u SAD-u i paralele sa periodom od pre pedesetak godina overite film. Koga ne zanima politika mozhe slobodno da ga zaobidje.

7.5/10

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Davao se pre hrista na rts-u....film je legenda. Ona scena kad sanja mrtve prijatelje a kamera je obrnuta me je istripovala ko niko

Veceras gledam poslednje epizode iz 9. ciklusa south parka, skida se manga serija Record of Lodoss war (fantasy manga serija-delovi poslednje epizode korisceni u fan made spotu za Metallica-Unforgiven), a juce sam konacno pogledao King Konga.

Edited by Maelkum

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

sad se upravo vratih sa:

Syriana

film nije losh, prilichno dobra gluma, pricha je onako malo hevi u pchetku da se pohvata (mada prilichno je teshka tokom celog filma jel su 5 paralelnih radnja) al kasnije, kad se sve slegne je jasna. prilichno slikoviti likovi, realno prikazivanje odnosa u danashnjem svetu (da ne kazem realnosti). dijalog nije toliko bitan koliko pozadinska pricha svakog lika koja kako se film odvija postaje sve kompletnija i kompletnija. jedina zamerka na celu prichu je lik Meta koji mi je totalno nepotreban u filmu i jedini lik koji sa svojim bombastichnim komentarima remeti gore pomenutu "neizgovorenu" prichu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Chocolat

Gledao je juce po prvi put na cinemanija kanalu.Podseca malo na dogvil u stereotipnom prikazu sela, romanticna prica o zeni koja istrajava u svom pohodu da probudi ljude iz ucmalosti okruzenja u kojem zive kao da porucuje : Greh je pitanje licne vere.Ako se odrices lepshih stvari u zivotu jer te neko ubedjuje u ispravnost takvog postupka, otvori oci, veruj da cinish ispravnu stvar i bice tako.Uostalom svakom treba malo vishe Juzne Amerike u svom zivotu.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

одхгледах Lord of War са Николасом Кејџом и филм добија од мене 5/10, и то због краја који му вади просек...

hahahah, matori, jelda da ne mozes bez anti-USA politike, a? :)

Stvarno, dobar je kraj, mislim, ono, cinjenica je.... najveci "mirovnjaci" a

ovamo zavaljuju najvise oruzja po celome svetu....ehhh sta uradi

Coca Cola i Mc Donalds od ljudi... [8D]

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

zadnjih par epizoda Battlestar Galactice

hehe, koliko sam odlepio kad je bila pauza na pola druge sezone :)

pitanje za ljude: vredi li gledati firefly, i u kojoj je vezi sa serenity? da li se mora gledati serija pa film, ili se mozhe odmah u filmu pohvatati sve?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...