Jump to content

Ispadanje SCG sa Eurobasket-a


Corey

Recommended Posts

Ne bih se slozio za Rakocha,ako je iko konstantno bio dobar to je on,sad dal se 'kurcio' sa loptom ili imao sukobe u timu,to me ne zanima preterano.Radio je sta je mogao,i imao najbolji ucinak na kraju svakog meca i nije bio sebican.Sta covek da radi kad nema kome da doda loptu?Nista,onda sam do kosa pa ako udje-car,ako ne-sebicna picka.Jbg tako je...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko sam ja chuo (prilichno provereni izvori) shibali su se bash ti parovi u svlachionici i nadam se da su ih Rakoch i Tomash savili.

BTW, po statistici Milicic je nas najbolji igrac.

Elem, ono shto je bitno je da se Jarich obratio naciji na jednoj mrtvoj konfi za novinare (verujem uz zdushnu Acinu pomoch) - nemushto i prejadno, losh PR:

- Dali smo sve od sebe, uradili smo sve

Edited by F7/Shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

...

nekako se osecam prozvanim ovim mega hejtom.. samo ne razumem zasto... jel ti obradovic ujak il nesto... da je bio pravi oterao bi pedercice a ne da svu krivicu svaljuje na kraju na njih... a pre toga je govorio kako idemo na zlato i lozio masu dzabe... a lik je jos rekao posle debakla na olimpijadi da nece vise biti selektor... tja...

nazalost milicic i milojevic su nasa realnost a ne djordjevic i ekipa, koju hteli vi ili ne treba vise da zaboravimo i da krenemo dalje...

btw zasigurno necu smarati o sportu kojim ne znam ni sam da se bavim ili ga ne pratim... zato ne kenjaj preterano...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja cu se javiti samo povodom glupavog Jarica i njegove konferencije...ko je citao izjave Rakocevica stvarno shvata na koga je uticao Obradovic,a ne ovaj Jaric se i dalje pravi ko da je mutav i ne sme nista da prizna,Rakocevic je barem rekao 90%istine...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Videh veceras Jaricevu konferenciju za stampu...smesno...tip je zreo za politicara...prica a nista ne kaze.

A onaj Aca Stojanovic (komentarise fudbal na BK) me potpuno razocarao. Kao u nekom zastitnickom tripu prema Jaretu na konferenciji. Lik je pozadinac 100%.

BTW Sto neko rece - Da smo u Kolumbiji neko bi za ovo sranje platio glavom. [:p]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

A onaj Aca Stojanovic (komentarise fudbal na BK) me potpuno razocarao. Kao u nekom zastitnickom tripu prema Jaretu na konferenciji. Lik je pozadinac 100%.

Nisi ti video Acu par minuta posle poraza Srbije od Francuske, to je bio lep prizor :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

eo i ja da se oglasim.

prvo za wildcardove.japan,kao izuzetno stroga zemlja ima pravo da uskrati wildcard chak i nama.ako hrvati stignu do finala bice jebeno.treba odrzhati ovo prvenstvo kako valja,nekako "zabraniti" da dolaze hrvati(iskljuchivo da ne bi provocirali)u arenu.

jer da podsetim.dosta njih je kupovalo karte za polufinala,finale da bi gledali plave,sada ce biti prinudjeni ili da gledaju shahovnichare,ili da prodaju karte za dj.

e sad shto se tiche krivice:)

onaj jaric unishtio i ono malo ponosa shto je imao.pa chemu ona gluma.pa nije ni tekst nauchio.nije da mi je on kriv.jbg igro je,prolazio lepo kroz fr odbranu,jbg par polaganja nisu ushla.ali na pitanje novinvara "ko je to izlazio do 5 ujutro"odgovara "pa....mislim.....ja.....nisa....nezn....koe izlazi".oj oj OJ.

na pitanje zashto je prvi pozvao konferenciju(na kojoj je bilo par izabranih novinara,ne znam chemu izgovor nismo stigli da zovemo sve,chemu zhurba u 12 da se saziva konf)pa ..sheadad....shetao sam po kuci....i....tako...

gledao bre dechko sos video da svi misle da je on kriv....eeee moj ti

da ne podsecam da je zheljko rekao da ce se krivi sami javiti na shta mu je "privatni novinar(ma shta god da je glumio)"aca rekao da on nije bash tako skapira,ne davshi marku josh jednu priliku za pokushaj mozhda chak i slozhene rechenice?!

bilans konferencije: pola sata-2proste rechenice-1pokushaj prostoproshirene-20min mumlanja.

ispadoh ja sad najgori hejter,sad kad su se strasti smirile,ali jbg.iznervirala me konferencija,ne tekma

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

mi smo ga u startu izduvali - bilo je dovoljno pogledati pripreme i skapirati da tu nema timskog truda i discipline. Obradovic jeste krivac jer je on zaduzhen za disciplinu, ali teshko da bi se bilo ko drugi snashao bolje od njega; gomila NBA zvezdica sa vishemilionskim ugovorima je ovde doshla na odmor i da se zeza.

daleko od toga da mi nemamo kvalitet, ne bi ti igrachi bili tu gde jesu da ne vrede toliko, ali sam stekao utisak da im seva paja za reprezentaciju..

Link to comment
Share on other sites

moje mishljenje...

Zeljko je zasrao kada je izbacio Radmanovica koji je imao 100% trojke -.-

Pojedinci u repki ne govore izmedju sebe... Stojakovic BI MOGAO da promeni stvar kad bi probushio mrezu sa trojkama ali neee on ne jebe Obradovica -.-

3 razlike -.- nemam komentara vishe...

e da, Bodiroga se tako napromashivao bacanja slobodnih , to nisam nikad u zivotu video kod njega...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

nekako se osecam prozvanim ovim mega hejtom.. samo ne razumem zasto... jel ti obradovic ujak il nesto... da je bio pravi oterao bi pedercice a ne da svu krivicu svaljuje na kraju na njih... a pre toga je govorio kako idemo na zlato i lozio masu dzabe... a lik je jos rekao posle debakla na olimpijadi da nece vise biti selektor... tja...

nazalost milicic i milojevic su nasa realnost a ne djordjevic i ekipa, koju hteli vi ili ne treba vise da zaboravimo i da krenemo dalje...

btw zasigurno necu smarati o sportu kojim ne znam ni sam da se bavim ili ga ne pratim... zato ne kenjaj preterano...

slusaj majstore.

kao prvo. niko nie naveo tvoje ime u "mega hejtu".

kao drugo nije hejt.

a svako ko se nadje u mom postu nek se sam zapita.

bilo kako bilo.

obradovic mi nie ujak. nije mi nista.

da je oterao pedercice cela javnost bi se svalila na njega. i ceo tim bi se uzburkao.

ovako. pokusao je nakon visinskih priprema na kojem je ekipa bila u dobrom raspolozenju (nako razgovora bodiroge sa svima njima) da ipak odrzi "jedinstvo".

nakon cega je doslo do cega je doslo. samo sto je tada bilo "kasno" za raspustanje reprezentacije.

ja znam da su milicic i milojevic nasa realnost. to mi je potpuno jasno.

samo. govorim da ukoliko izadje selektor na konferenciju za stampu. napusi boga oca. isprica kompletnu istinu. a ko prati njegovu karijeru zna da je covek uzimao odgovornost i kad je morao i kada nije. sada je definitivno rekao svu istinu. jer sigurno nije morao svoj kredibilitet da usere bez razloga. ako ih on napusi. a onda dodje 8 igraca koji kazu da je covek potpuno upravu?! o cemu mi pricamo? o jaricu? koji je na konferenciji za stampu mucao ko picka?! o cemu?!

i nemoj ti meni previse da seres. niti sam te isprozivao niti nista. nicije ime nisam naveo. a ako si se sam nasao u mom postu. seri sebi ne meni.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da ulazim u diskusiju jer me ova situacija oko repke strasno iritira. Dva dana nisam upalio tv niti otvorio novine.

Nego ja da pitam - da li postoji sanse da se mi nadjemo medju cetiri tima koji od FIBA, u novembru, dobijaju wildcard za sledece svetsko prvenstvo? Znam da poslednje dve godine i nemamo neke rezultate (6. i 11. mesto) ali valjda nesto znachimo josh uvek a i svetski smo prvaci - kakvi, takvi formalno jesmo -

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Nego ja da pitam - da li postoji sanse da se mi nadjemo medju cetiri tima koji od FIBA, u novembru, dobijaju wildcard za sledece svetsko prvenstvo? Znam da poslednje dve godine i nemamo neke rezultate (6. i 11. mesto) ali valjda nesto znachimo josh uvek a i svetski smo prvaci - kakvi, takvi formalno jesmo -

ja mislim da postoji sansa. samo pitanje je da li je pametno da odemo na to prvenstvo ili ne.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

shto ovaj byp zna da napusi to je chudo...

Nego Pedja je rekao da nece da igra za repku jer su ga posle Svedske kada niko nije hteo da dodje u repku a on je igrao pod injekcijama, svi su mu govorili "nisi ti Bodiroga, nigde te nema kada je kraj tekme... nisam ja tvoj sluzbenik da dolazim kada ti hoces..." - nikako neki ljudi nisu ispali fer prema njemu... on je zanat ispekao u Grckoj a ne ovde... mogao je da igra kao Predrag Kinis za Grke... medjutim igra za nas a mi to ne cenimo.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kad bi se ja pitao cast mi nebi dozvolila da odvedem reprezentaciju pre nekih ozbiljnih promena u samom savezu, mada kad smo se pitali ja i vi?

... ili bi uradio ono sto je lucky predlozio... svo ovi od 17 godina da se prebace u seniorski tim i pravac japan... ako dobijemo kartu to jest

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da postoji sansa. samo pitanje je da li je pametno da odemo na to prvenstvo ili ne.

pa sta imamo da izgubimo vishe? Ne verujem da postoji dublje dno od ovoga na kome smo sada. Mozemo samo da dobijemo. Ako je vec razmisljanje o nekoj medalji tamo, preambicizno, barem na osnovi tekme u utorak, onda mozemo to prvenstvo da posmatramo kao mesto gde ce poceti da se stvara neki novi tim u kome sigurno nece biti gurovica, tomasevica, rebrache, scepanovica, bodiroge (hvala mu na svemu ali mislim da je i on shvatio da ne moze vishe da igra na najvishe nivou vishe od 15 minuta po mechu), a kako stvari sada stoje i jarica i stojakovica (ako se ne pomire sa struchnim stabom).

Tamo bi mogli da se uigraju milicic, krstic, perovic, bogdanovic, rakocevic, milojevic, vujanic, itd.... Neki novi tim koji ce imati sta da dokaze. A veliki tim i veliki igrachi dobijaju potrebno iskustvo na velikim mechevima.

btw koliko gledam ove nashe igrache, sada i poslednjih par godina, mi i nemamo neki problem sa talentovanim visokim igrachima (krstic, perovic, milicic, aleksandrov, samardzic (ili samardziski)...) ali je zapanjujuce koliko se malo novih "niskih" igracha (1,2 a i 3) talentovanih igracha razvilo kod nas u poslednjih par godina. Ajde da nabrojimo tripkovica i popovica ( i eventualno vuka radivojevica) ali to nije ni prineti igrachima poput djordjevica, danilovica, berica, lukovskog, vujanica, rakocevica, vese petrovica...Nasa reprezentacija, drzava, je praktichno spala na dva pleja - jarica i vujanica, dok u tu prichu uskache, vishe manje, na silu i rakocevic. Jedina prava dvojka je bio scepanovic.

Cak i u nashim klubovima stranci se dovode da igraju na tim pozicijama ( freeman, pa ovi iz zvezde i partizana)

Taj talenat svakako postoji u mladim reprezentacijama, ali se svi oni negde i nekako izgube posle svoje 17, 18 godine.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...