Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm... ima onaj tehnoloski/biznis park sto su kao vec poceli da grade tamo gde je bio stari aerodrom, izmedju Omladinskih brigada i Tosinog bunara. Ne znam koliko se to poklapa sa tvojom idejom, ali je glupo praviti dve slicne stvari na tako malom rastojanju, imaj i to u vidu.

znam na sta mislish. to su one, zasada, dve zgrade (airport city) pri kraju omladinskih brigada, sto grade izraelci i koliko ja znam to su samo najobicniji office blokovi, bez ikakve posebne javne obrazovno-informacione funkcije koju ja zamisljam. Pogledaj onaj link koji sam ti ostavio i videcesh na sta sam mislio...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ručao sam sa ćaletom u radničkom restoranu, odavno tako dobru vešalicu nisam pojeo.. onda sam završavao neke poslove, pa došao gajbi mrtav umoran i sa glavoboljom i od tada se manje-više oporavljam.. brufen, čudesni srpski lek..

skinuo sam (naravno, sa napstera gde sam ih platio platnom karticom) albume postal service-a i the avalanches-a, pa ću to da slušam na miru pred spavanje..

pre toga bih mogao da napravim neki čaj il belu kafu il tako nešto..

Inache sam dobio na poklon (zakasneli za rodjus) brzinometar za bajs, pa se zezam sa tim, montiram i citam ona uputstva posto me bas interesuje potpuni princip po kojem to radi.

hoćeš da ti objasnim kako to radi ili bi ipak da provališ sam? :)

Link to comment
Share on other sites

stigao mi poziv za regrutaciju. moram da budem tamo u 6 ujutro. 6 fuckin ujutro, helloooo? pa ni penzioneri ne ustaju tako rano

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

znam na sta mislish. to su one, zasada, dve zgrade (airport city) pri kraju omladinskih brigada, sto grade izraelci i koliko ja znam to su samo najobicniji office blokovi, bez ikakve posebne javne obrazovno-informacione funkcije koju ja zamisljam. Pogledaj onaj link koji sam ti ostavio i videcesh na sta sam mislio...

Gledao sam to, kapiram ja sta si ti hteo, ali nisam skroz siguran da li oni tamo planiraju samo poslovni centar ili i nesto vise, sad sam prolazio pise neki buisness park.

hoće

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

to se zove "muzichka" slagalica??? [:D]

evo, bili neki gosti pa sam umro od smeha i setio se nekih zlatnih vremena od pre kusur godina.

p.s. zhivotni cilj mi je da odem na Kubu da zhivim dok je josh Kastro zhiv (dok ne upadnu u tranziciju;)... do sada mi je cilj bila Dominikanska Republika.

Link to comment
Share on other sites

odoh tek sad na kunt, gledao DHW sa shvecom, a sutra fax u 10, kuku lele

sutra cu valjda na doom, ako ortak dodje sa slave od kumova na vreme (gde se josh na slavu ide u 17h [:D])

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo me na poslu sedim ispred monitora sleeping awake...

Jucherashnji dan mi je bio super:

U 9 sati ujutru su mi doshli likovi iz komunalnog da menjaju gasne cevi u zgradi, neshto su sjebali pa smo morali da provetrimo stanove od gasa. A mene, kao i obichno u poslednje vreme, cheka gomila posla - ne mogu da idem na posao dok ne zavrshe sa tim cevima, znachi moram da radim kod kuce, a prozori mi otvoreni dok se gas ne izvetri (napolju sneg temp. ispod nule). Do 5 sati popodne sam sedeo u jakni za kompom kod kuce, smrzle mi se ruke. U 5 sati sam otishao na posao, poshto je zena doshla da me zameni kuci. Od 6 do 8 sam bio na poslu, napravio 10 sek reklamu. Vratio se kuci u 10, odspavao sat vremena, radio 3 sata, postavio render, odspavao pola sata, ustao, postavio novi render, odspavao 3 sata, ustao, zavrshio reklamu i pocheo sledecu, spremio se i poshao na posao...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Au sine, hard life. Osecam se k'o govno, ni ne znam sta danas trebam da radim, imam zapisano na papiritju...papagaj mozak.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Inace danas sam se najvise odusevio sa ovim prepucavanjima na relaciji Pink-RTS. Znate kako je Pink nabavio licencu za Piramidu pa je onda Tijanic na prvom napravio Avalski toranj, sto je u sustini ista stvar.

Valjda su prvo ponulili Tijanitju za neke pare pa on nije 'teo pa oni otisli na pink ... no sve jedno :)

Znaci sve je isto samo malo sarenije. Sve u svemu me najvise interesuje da li ce uspeti da zajebu oju babu koja je navikla da se po defaultu posle spanske serije na Pinku salta na drugi za slagalicu. Kapiram da ce jedan dan da ode u wc za vreme reklama i da se vrati da gleda Pink i nece ni skapirati da ne gleda Slagalicu nego Mozgalicu 

Kasnis Zweri, otkad sam ja to jos provalio ;) Al' sve je onako tipicno pinkovski loshe ... i voditeljka ne zna gde je, takmicari neki blesavi ... strahotno. Al' dobro, barem nije Zeljko odlucio da je ubaci u termin Slagalice. Valjda je ova Mozgalica oko pola sest ili u sest, a Slagalica je ipak u 7 :)

a prozori mi otvoreni dok se gas ne izvetri (napolju sneg temp. ispod nule). Do 5 sati popodne sam sedeo u jakni za kompom kod kuce, smrzle mi se ruke

Trebalo je da zatvoris prozore, pa da se konacno ostvari onaj moj scenario koji sam ti pripremio za posao kada su vam krechili ili farbali zidove tamo, sta li vec ;)

Danas sam se bogami odvalio od spavanja, rek'o, nemam obaveza danas, ceo dan opusten skroz, ima da spavam dokle mi dusha iste. I onda sam ustao kada je od tog silnog spavanja pocela glava da me boli ;) Al' sam zato sanjao neka cudesa, da covek ne poveruje.

Sad polako idem do pekare, pa do banke. Juche sam ishao do banke (komercijalna) i udjem unutra, scena - 20 ljudi ceka u redu, na salteru neki tip otvara racun (ok, nije on kriv, nego to prosto dugo traje) a ostala tri saltera su prazna, a ortakinje tamo negde piju kafu. I kao to je "nasa najveca banka".

Link to comment
Share on other sites

pokušao da se probudim u 9, umesto toga ustao u 11, popio kafu, pozavršavao neka sranjca po kući.. pričao telefonom.. za danas je u planu šišanje, cim po q4, uveče cirka sa drugarima.. žao mi da vas slušam kako se mučite.. :p

stigao mi poziv za regrutaciju. moram da budem tamo u 6 ujutro. 6 fuckin ujutro, helloooo? pa ni penzioneri ne ustaju tako rano

živim pored vojnog doma zdravlja i moram da ti kažem da grešiš :)) bude red u 5, pola 6 najkasnije.. onda u 8 otvore, pa u pola devet dođu na red i saznaju da im doktor radi popodne.. :)) jednog dana će neki bivši brkati major da ih izbuši kad mu tako nešto saopšte.

Bio na sastanq omladine jazasa... Sa'cu da gledam neki film na DVDu...

jel to dobra varijanta da kresneš koleginicu? kao "daj da primenimo šta nas uče tamovamo"

Link to comment
Share on other sites

cim po q4

Sto nisi trazhio, recn'o bih ti ja kopiju? Pod recn'o naravno mislim prodao i pod kopiju naravno mislim original.

Inache sam jos uvek kode kutje, i gledam kako je super dan, jedva cekam da izadjem napolje. Morao sam da napisem neki tekst za koji su me cimuli u poslednji cas, pa sam zato ostao kod kutje. Al' sam "za utehu" skuvao supu ... i dalje mislim da dobra supa sve lechi, pa cak i kad nisi bolestan ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...