Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da imam najsjebaniju nedelju u istoriji shkolovanja. Nabrajam:

1. Ponedeljak: kontrolni istorija, pita filozofiju i fiziku

2. Utorak: pismeni engleski, kontrolni matematika

3. Sreda: pita ustav, istoriju (odmah posle kontrolnog, hejt njoj), kontrolni hemija, pita filozofiju

4. Chetvrtak: pismeni srpski (da, 2 pismena u jednoj nedelji...), pita francuski

5. Petak: kontrolni sociologija, pita biologiju i filozofiju

Ako imam gramatichke greshke, jebe mi se, nisam se trudio...ne mogu glavu da dignem, a visim po forumu jer ne mogu da se nateram da bash 24h uchim. Sutra ujutru preskachem celo jutro uchenje, jer ne mogu vishe stvarno po celo jutro jebeno uchim, a realno ne mogu da stignem da nauchim ni 20% onoga shto mi treba. Nateracu devojchicu sutra da mi dodje, zakachili smo se neshto u ponedeljak, pa da to sredimo i izblejimo. Samo da prodje ova odvratna nedelja...

Link to comment
Share on other sites

sutra upoznajem lazu \o/

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Smisljam raspored bezanja za sutra i napravio sam ga , u stvari sve se fino poklopilo

1.Fizika

2.Engleski

3.Engleski

4.Hemija

5.Biologija

6.Istorija

7.Informatika

Oticicu na pismeni iz Engleskog jer je to smejurija , i onda cu iskusno otici sa odgovaranja biologije,istorije i kontrolnog iz informatike pod izgovorom kako me boli stomak , kevi cu prodati pricu da sam se zamalo usro a WC-i u skoli su OMG i da mi opravda i eto meni +5 dana da nauchim ovo i dobijem 3x 5 , nego 3x 1 :))

Link to comment
Share on other sites

Ovaj , sednesh i nauchis , vetj kazah :D

pricam ti sve do jaja isplaniras i onda sednes da ucis..i ne mozes:))

tako je bar meni:))

e vrati avatar...ili nadji drugi...ovaj je skroz los:)

@topic...

sad ustao...cu nesto da jedem i palim u skolu:)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pa dobro srbo... ako se slika zove Bringer Of Blood zar nije za ocekivati da bude mracna ? :)

ako ce da bude neka vesela, onda jebes bringera [:D]

inace, evo ustao... malo kafa/net, pa cekam da me drugarica zove, stigao joj novi krevet, pa cemo drug i ja da izigravamo istaknute fizicare da joj "pomognemo" da se odnese na sprat...

u prevodu, ona ce da nas casti kafom, a mi cemo da nosimo krevet...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

oteklo mi je lice pa iz levog profila ličim na nekog baticu, a iz desnog na sebe.. o an fasu ne smem ni da pričam :)

idem sad na neki has i tako..

sutra upoznajem lazu \o/

omg run u foolz

Link to comment
Share on other sites

Probudio sams bolestan, ono bolje i da se nisam budio ono temperatura 37.5 glava odkida a sytra kolokvijum za koji sam danas trebao da ucim ceo dan dakle pisi propalo u stratu....

Inace sam danas otvorio tastaturu toalno to ejs povadio sve dugmice pa je palo jedno veliko ciscenje a to sto sam naso unutra je za neverovati samo mi je zao sto nisam slikao jer ono katastrofa je bilo....

PS: sada mi radi tastatura ko zmaj :)

Link to comment
Share on other sites

Isao sinoc da gledam Kesern (valjda) na cinemaniji sinoc i smorio se k'o pas, znaci aj sto film s vremena na vreme malo smara, ali sto traje 2,5 sati, tako da sam kuci dosao u 3am a jutros u 8 sam morao da budem na faksu. On the bright side jos uvek mi se ne spava nesto preterano.

Trenutno sedim kod direktora u kancelariji, stampam nekih 600 stranica pa koristim njegov laptop za cekiranje foruma. Nikada to do sada nisam primecivao, ali wide ekran se zaista isplati kad se surfa po netu, pogotovo recimo kad se cita forum, a nesto sam malo radio u Excelu (odatle stampam to sta mi treba). Dakle ako kupujete laptop moja preporuka obavezno wide ekran, kad pomislim da sam se razmisljao da li da uzmem wide kad sam uzimao za firmu mi dodje prosto zlo :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...