Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dva dana sredjujem studio, stigoh i sa laletom da se vivim :) jeo govna sa bravarskim i stolarskim radovima, sinoc klabingovao sa zenom, veceras se gledam sa drugarom i ortakinjom, a danas preko dana ostao gajbi da gistro odmorim, ucim i sredim sobu, izbacim gomilu sranja, stare odece i ocistim, ne moze da se dishe ovde. Bash sam umoran, a tek cu da se umorim sledece nedelje. 6 sati je a vec mi se spava :/

Moram i neke ploce da pokupim sutra, do studija da isprobamo monitoring, i nabavimo sitne stvarcice koje zivot znace, sapun, wc papir, kese za djubre, i malo dekorishemo prostor :)

Naravno, pored svega toga moram da stignem na voznju, da uzmem sa faksa svedocanstvo za radnu knjizicu , prijavim ispite i odem na konsultacije, i odnesem dokumenta za povlasticu. Auh,

Eo sad radim testove iz racunovodstvenog engleskog, malo pauziram, pa usput dosao da overim forumche, i slusam na b92 top 100 svih vremena, trenutno ide 36 mesto, prince - purple rain :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

u subotu sam spavao 20 sati posle zurke u petak vece. bshhhhhhhhhh!

danas sam kupovao paprike i kupus za zimnicu, raspravljao se sa rodbinom o Kosovu i Metohiji i ekonomiji, promenio avatar i titulu, a sad planiram neku bleju.

cima me jedna riba s posla, ali sam u fazonu da joj kazem da je neprofesionalno cepati koleginicu, iako sam rad da isprobam kako je to pampaciti u radno vreme zakljucan u arhivi. Srbo, pomagaj! [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

to mora da ej neki zeshci gabor  chim se dvoumish.odjedanput si kao pun profesionalizma.ma daj molim te...

;)

[:)]

ma nije gabor. malo iznad proseka. sve po ps-u.

pa sta hoces da kazes, da nisam profesionalac?!?!?! [:0]

Ignis ?ta se premi?lja? cepaj to! :)

nije to tako jednostavno.

vidi ovako, cepam je, onda se rasturimo za mesec/dva dana i onda pocne da mi pravi pakao po sektoru?!?!? jeste da uvek mogu da joj kazem: "ja sam tebe jeb'o pa ti vidi!", ali zar za malo picke da se dovedem u situaciju da mi ljubomorna bivsa zagorcava zivot zvaki dan.

[roflmao]

kad ovo vidim, mozda se ipak dogovorim sa njom za neku neobaveznu, kres varijantu. [:D][:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dva dana sredjujem studio, stigoh i sa laletom da se vivim :) jeo govna sa bravarskim i stolarskim radovima, sinoc klabingovao sa zenom, veceras se gledam sa drugarom i ortakinjom, a danas preko dana ostao gajbi da gistro odmorim, ucim i sredim sobu, izbacim gomilu sranja , stare odece i ocistim, ne moze da se dishe ovde. Bash sam umoran, a tek cu da se umorim sledece nedelje. 6 sati je a vec mi se spava :/

Opet si trenirao turdball u sobi??? [:D]

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Polako ozdravljem pa bi uz mlao-mnogo srece mogao da budem 86.5% zdrav sutra. Inace danas mi sestra presedala pola dana za kompom kao ima neki kontrolni iz PS-a sutra pa mora da vezba (gistro samo je na netu bleila [:D] ). Ali sam to pametno ulozio i procitao jedno 200 strana literature. Inace mi se jede nesto extra slatko, a u kuci bas nicega nema...

Link to comment
Share on other sites

Polako ozdravljem pa bi uz mlao-mnogo srece mogao da budem 86.5% zdrav sutra. Inace danas mi sestra presedala pola dana za kompom kao ima neki kontrolni iz PS-a sutra pa mora da vezba (gistro samo je na netu bleila [:D] ). Ali sam to pametno ulozio i procitao jedno 200 strana literature. Inace mi se jede nesto extra slatko, a u kuci bas nicega nema...

Link to comment
Share on other sites

evo me na poslu, oran sam za novu radnu nedelju, jer sam se za vikend naspavao za mesec dana.

a i nekako je lep dan danas. [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

cima me jedna riba s posla, ali sam u fazonu da joj kazem da je neprofesionalno cepati koleginicu, iako sam rad da isprobam kako je to pampaciti u radno vreme zakljucan u arhivi. Srbo, pomagaj! [:)]

Pa pazi ovako:

1. Ako si joj nadredjeni sve se reshava veoma prosto - "odradjujete arhivu" dok vam ne dosadi ili dok ne reshite da se uzmete ;) U svakom sluchaju moracesh da je otpustish - tako je bilo samnom i mojom zenom...

2. Ako ti je ona nadredjena, zajebi te radnje, zene su jako zajebani i neuravnotezeni shefovi - uvek je bolje da joj kazesh "ne" pa chak i ako te zbog toga otpusti poshto ce te u obrnutom sluchaju smatrati za ulizicu.

3. Ako ste isti po rangu, opali pa shta bude da bude - u svakom sluchaju nece moci nishta specijalno da ti nashkodi ako se naljuti na tebe, osim mozda da kaze svima u kolektivu kako ti je mala pisha ili kako nije mogao da ti se digne, mada opet svi znamo kako zene mogu slazu samo da bi se osvetile za neuzvracenu ljubav [;)]

@topic: na poslu, gnjavim se sa nekom prezentacijom koju treba da zavrshim do 3 danas...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...