Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

igi, ja ne kapiram tvoje insistiranje na radiju, naročito što bukvalno nema šta da se sluša..

ajde sad nemojte da me hejtujete,ali moram opet ono da kazem,bice mi lakse...

a sto ste bRe bas takvi skotovi...nikad vas necu razumeti,znaci svaki jebeni put se zajebem...kad cu ja da nadjem bar jednog koji zna sta hoce...bas nije fer...ali stvarno...

kao što nisu sve devojke sponzoruše i kurve, ali većina njih koje izađu u grad polugole i bivaju startovane jesu, tako je možda i tip muškaraca koje ti startuješ pretežno debilan?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde sad nemojte da me hejtujete,ali moram opet ono da kazem,bice mi lakse...

a sto ste bRe bas takvi skotovi...nikad vas necu razumeti,znaci svaki jebeni put se zajebem...kad cu ja da nadjem bar jednog koji zna sta hoce...bas nije fer...ali stvarno...

Vecina zna shta hoce, imash odgovor u svom avataru.

Link to comment
Share on other sites

Hvala za link, hvala za hint, jedino mi u citavoj prici nije jasno koj ce moj drajveru PSP? :)) A videh ga pre neki dan na ulici, jedva sam ga prepoznao :)

Naravno, ima wlan. Ocekujte moje utiske kada se jos malo poigram. Za sada sam samo impresioniran ekranom i kvalitetom prikaza filmova i muzickih spotova. Igre me jos uvek nisu kupile.

pa drajver se lozi na te japanske gadgete :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa hvala ti na komplimentu...

ne,ozbiljno,nije to,decko mi je pre toga bio drug dosta dugo...normalniju i opusteniju osobu od njega ne znam...ili sam bar to mislila do veceras...

ma nebitno,mnogo sam sad nervozna da bi kucala,necu da lupam bezveze...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ajde sad nemojte da me hejtujete,ali moram opet ono da kazem,bice mi lakse...

a sto ste bRe bas takvi skotovi...nikad vas necu razumeti,znaci svaki jebeni put se zajebem...kad cu ja da nadjem bar jednog koji zna sta hoce...bas nije fer...ali stvarno...

Sustinski nije problem naci onoga ko zna sta hoce. Problem u svakoj vezi je da se oko sustinskih pitanja ljudi sloze sta hoce.

gay?

:)))))

pa do sad mi nije izgledalo tako,ali svakako cu razmotriti tu opciju : )))

Ne mora biti, ima razlicitih ljudi. Eto ako ce vam biti lakse meni je drugarica pricala jednu pricu koja je meni poprilicno ludjacka.

Naime smuva se ona sa nekim tipom, koji je doduse nesto mladji od nje (mislim dve godine), i sad kao nisu jos radili "ono". I ona, posto zivi sama, pozove njega u 4am da "gledaju film". I saceka ga ono profi, u bade mantilu, stimung sve to i on u koji je u fazonu pa dobro gde je vise taj film? I sad ona kao nadje neki film pusti na tvu i gledaju tu oni taj film i ona kapira da ako tako nastave nece biti nista. I onda sledi meni najbolji razgovor ikada:

Ona: Jao sto je vruce ovde...

On: Ma jok...

Ona: Ma gde bre nije, mozda ce ti biti komotnije ako skines farmerke?

On: Ma jok, kul mi je ovako.

!!!?!?!?!? Ja sam posle te price samo narucio dupli viski da se povratim kolikih debila ima. No, prica se ipak zavrsila sa 'epi-endom posto su nedelju-dve posle toga ipak uradili "ono", ispostavilo se da je lik stidljiv. Sta cete ima raznih budala, postenih zena, stidljivih muskaraca, kuda ide ovaj svet...

@topic: Malopre sam sat vremena mozgao kako se dobija jedan broj u jednoj tabeli, popizdeo skroz i onda se vratio, pogledao ponovo i krenuo da udaram glavom o zid. Ne valja puno uciti, lose utice na zdravlje...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Naime smuva se ona sa nekim tipom, koji je doduse nesto mladji od nje (mislim dve godine), i sad kao nisu jos radili "ono". I ona, posto zivi sama, pozove njega u 4am da "gledaju film". I saceka ga ono profi, u bade mantilu, stimung sve to i on u koji je u fazonu pa dobro gde je vise taj film? I sad ona kao nadje neki film pusti na tvu i gledaju tu oni taj film i ona kapira da ako tako nastave nece biti nista. I onda sledi meni najbolji razgovor ikada:

Ona: Jao sto je vruce ovde...

On: Ma jok...

Ona: Ma gde bre nije, mozda ce ti biti komotnije ako skines farmerke?

On: Ma jok, kul mi je ovako.

Hahahahaha, koji debil!

Verovatno je obukao babske gace [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

ja znam sta hocu ;>.

enivejz.

@pera and co : skinuo sam sa torenta da. ali. kod ortakovog caleta u firmi. tako da cu da vidim da nadjem torent pa cu vam javim. znam da sam ga nasao sa piratebay.net searcha. michael jordan. tako da ovoono.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

josh malo pa na kunt, idem u NS oko 12, da zavrshim neki poslic, pa posle sa Vladicom na ruchak, rek'o je da ce da chasti (valjda nece neki fast fud). Uveche cu da vidim shta cu da radim kad se vratim.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@byp: piratebay.org - mala ispravka.

@Zwerko: Brate to tom liku ide vishe u prilog, samo da nije reko da je stidljiv...nego da je reko da on nije bio u fazonu...bocne ih u ego, i onda odlepe...

@neverlend: U svakomsluchaj obrati paznju da li si se sti smislila shta hocesh.

Link to comment
Share on other sites

i tako ti ja juce u platou a ono medjutim...prvo mi sifra za net ne radi,pa posle se ispostavi da lik nije uplatio wow pa nisam ni igrao...reko ajde malo dote na netu kad ono ne mogu da igram zvog 1.19v.....bedak

nesudjeni wow...smorih se

inace na poslu isto,jutarnji smor

T_T

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...