Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

pa ono.

springfield uopste nie skup. u odnosu na opste prihvacene trendove velikih izloga u centru grada. (citaj - 100000 za carape ;>.)

a i ima lepih stvari.

Ali to je stvarno cinjenica. Tipa letos sam neki onaj tricetvrt sorc kupio u Springfildu za nekih soma ipo dinara, a soma dinara je slican na Buvljaku. Jeste da je bilo neko snizenje, ali opet. Ako nista bar imas klimu kad udjes da probas :)

kod one kockarnice kod hotela Metropol ima neka italijanska prodavnica koja se zove, ako se ne varam, ermenegildo zegna gde su odela oko 150 hiljada a kozna jakna (nista posebno btw) 98 hiljada dinara.

Ja stvarno ne znam ko to kod nas kupuje.

Ma sta ti je, pa to je prosecna poslanicka plata :) I ja da imam takvu platu bi zrtvovao jednu za odelo :)

@topic: Uvatila me neka boles' juce i sve ono kao samo malo kasljem, malo me boli glava, nije strasno. A onda sam veceras zavrsio u krevetu nakljukan lekovima. No dobro, sad mi je bar malo bolje.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IRC-am...

ne znam sta da skidam od muzike... pa tako bacam net :)

edit :

btw :

-

ch1zra is drk0sh@Born.As.A.Stranger * Edvard The Great            <<<<!!!!!<!<!<<!111

ch1zra is connecting from *@ASE1-P28.beotel.net 194.106.165.91

ch1zra is a registered nick

ch1zra on #25+ @#Scripters @#mircteam @#mIRCHelp @#YumIRC #metalheads @#sobica_Zr 

ch1zra using irc.krstarica.com PIK - Pricaonica Internet Krstarice

ch1zra has been idle 52secs, signed on Tue Sep 20 07:48:24

ch1zra End of /WHOIS list.

-

sredih sebi vhost [:D]

i, sinoc sam krenuo ponovo Freelancera...

My name is Trent.. Edisont Trent [;)]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

sad idem da kuntam, mada kapiram da ce me mali milion ljudi danas probuditi, jer sam nekolicini obecao da cu da im sredim neke konfe ili parche hardvera danas, valjda se nece setiti da je utorak

Veceras tekma, klasichan zabod u kraju a posle ko zna.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Juce sam, iako sam znao unapred sta ce se desiti, otisao na jedan od "hakerskih" sajtova i naravno pokubio adware, i sad, naravno ne mogu da skinem to sranje (ako neko zna, neka da predlog, instalirao sam Spyware Blaster, Ad Aware, Spybot S&D i n pomaze). Sad mi jedino ostaje format c:

A sto se odela tice, da imam kesha ne bih zalio nista (najskuplje u zivotu sto sam video bila je neka providna crna haljina u Pradi - preko 10k evra, a muske stvari su jevtinije od toga, uvek).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Juce bio u Duff-u sa drustvom jer je poppust ponedeljkom pa smo za 160 din kupili puljnu susam pljeku :) E da imali su i sveze priloge bas tada tako da sam se odvalio

Kecap

Luk

Paradajz

Zelena Salata

Krastavci

Ruska salata

Krem sir sa susamom

Senf

Slikao ortak sa mobilnim dakle pljeka je bila visoka kao otprilike kada se otvore usta najvise sto mozes pa tako 2 puta [:D] Ono sad mi lose, kada se probudis pijan je mila majka u odnosu na ovo [:D]

Link to comment
Share on other sites

Slikao ortak sa mobilnim dakle pljeka je bila visoka kao otprilike kada se otvore usta najvise sto mozes pa tako 2 puta  Ono sad mi lose, kada se probudis pijan je mila majka u odnosu na ovo

Meni samo nije jasno kako se tacno jede pljeskavica sa tolikim brojem priloga? Ja recimo nikada ne stavljam vishe od 2-3 jer krene da curi, kaplje, ispada na sve strane i tome slicno.

Konacno, pocele su nove epizode Will & Grace na B92, dugo im je trebalo... Prepucavanje izmedju Karen i Rosario mi je stvarno nedostajalo :)

Da, stvarno su se dobro setili da otkupe. Taman da ne moram da skidam sa neta te starije epizode, a ovo ostalo novije sam iovako svuk'o pa da uklopim ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma sta ti je, pa to je prosecna poslanicka plata :) I ja da imam takvu platu bi zrtvovao jednu za odelo :)

Znachi za koju godinu zverko dolazi na rhh u trodelnom pal zileri ili armani odelu sa filip patek satom i zlatnim dugmadima za manzetne[;)]

kod nas te pare pored poslanika (koji imaju te pare ali ne znaju da se srede, da ne izgledaju kao da su juche sisli sa volovske zaprege, ni sa milion evra) jedino imaju josh raznorazni distributeri uvozne robe (kafa, sokovi, farbe, samponi...) i vlasnici marketinskih agencija . Bio sam na onom marketinskom festivalu - Zlatni kurac (pevac) - golden cock i nisam mogao da verujem da toliko mogu da zarade ljudi koji u sustini nemaju nikakvo strucno obrazovanje iz tog polja a sav tezak rad im odradjuju dizajneri koje placaju manje vishe smesno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...