Jump to content

F'ked up world


Recommended Posts

U ovakvim situacijama uvek se setim scene iz filma "Momachko veche" sa Tom Henksom kad ortak snimi ribu, smuvaju se, kresnu, zaljubi se do yaya, izadje riba da pisha, podigne dasku i suknju u vis dok ovaj zabezeknuto gleda i kaze mu: "Oh, by the way, my name is Tim and I also do engines on BMW". [:D]

Sledetja scena ortak cepa majcu i tushira se ko nenormalan.

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

da se meni nesto tako desilo nedaj boze mislim da bi prosao(la) gore nego kod ove dvoice! mislim

popijes malo vise i ono nisi bas svoj i "kresnes" tako nesto a on(ona) ti ne kaze sta je!!! (iskoristi situaciju) pa neznam mislim da bi ga sastavljali ko puzzle... strasno jadni momci jos ce da robijaju ccc da sam ja vlast dobili bi odstetu za mentalnu bol koja im je naneta!

Link to comment
Share on other sites

Da da Drale, stvari su tako jednostavne :P

ipak, svet bi bio bolje mesto za zivot da jesu.

znam sta si hteo da kazes, ali i dalje mislim da je problem u tom stvorenju nedefinisanog pola. ne mozes da budes zensko sa karom. to je po meni za ustanovu. ili neka lepo promeni pol. mada bi i tada trebalo da bude otvorena prema partnerima i da im to saopsti.

ja npr. volim/mogu da jebem samo 100% punokrvne zenke. ex muzjaci ne dolaze u obzir. voleo bih da me niko ne vara/laze po tom pitanju. ovo je jednostavno.

ako ja mogu da odem u Englesku i da kazem da sam Srbin, iako me gledaju kao smrdljiv sir, ja sa tim nemam problema. ako su svi ti poremeceni ponosni na to sto su poremeceni, onda makar partneru mogu da kazu sta su u stvari.

Nikako mi nije jasno kako je nastala uzrecica "Mirna Backa"?

jebem li ga. mozda ovde ima neki Bacvanin, da nam oblasni.

svejedno, svidja mi se taj starinski prizvuk, kao: "idi u persun" [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nikako mi nije jasno kako je nastala uzrecica "Mirna Backa"?

Mi ovde smo ugavnom mirni & skromni, nikad se ne bunimo, a i nevaspitane pse teramo sa "neš' it' pod slamu!" (dugačko "e" i "o").

Daklem, nama Bačvanima treba malo da bismo bili mirni, pa verovatno otud i izraz "ajd' uradi bar ovo i mirna Bačka".

A mož' bit i da sam totalno omanuo.

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

ma de bi ja izvalio dal je trandza da sam pijan:))

btw citao sam u nekim novinama tipa "svet" intervju sa nekim trandzom i pitaju ga kako se trudi da ga ne izvale musterije i on/a kaze da obicno pusi likovima pa tako ne izvale;))

dakle pazite se mracnih parkova sa kurvama koje vole da puse;)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...