Jump to content

D&D populacija


Crazy GM Banchi

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wizardi a posebno sorceri su bruka jaki ako se dobro raspodele skillovi i featovi, recimo za njih je neophodno da imaju jako veliki concentration, sto znaci da moras sto pre da uzmes combat casting i skill focus, bez toga ne mozes da prezivis ni jednu iole bednu bitku.

sad igram zlo od sorca 5tog lvl-a, vise manje ne moze da umre :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Trenutna situacija:

Igrao Savanta, upravo zaginuo na 13 nivo (avantura od prvog nivoa) - najomiljeniji...

Igrao Half-Dragon Fightera u ToEE. Posle 2 sessiona prekinuo, jebeni ToEE je isfuran.

Igrao Asymar Paladina, smorio DM posle 5 sessiona.

Trenutno igram Human Favored Soul, "worship": Aspect of Death.

Link to comment
Share on other sites

e ljudi jedno pitanje jako bitno za vas, igram chaotic neutral sorca, i upravo sam uradio nesto sto mi je grantovalo BILO koji artifact u igri koji zatrazim, tako da vas pitam koji predmet je najbolji moguci predmet za maga, jedino sto ne mogu da dobijem jeste staff of magi, jer sam to ionako mogao dobiti ali sam zasrao(a uostalom da bi to dobio morao bi dobiti 12 lvl pa bi mi se otkljucalo, ja nisam mogao da cekam pa sjebao), uglavnom znaci bilo koji predmet.

edit: inace ako mislite da je gm blag prema meni razmislite dva puta, do sada je uradio sledece: zarazio me likantropijom, dao mi namunjen cloak(cloakera, pogledajte u monsters manuelu) koji me je do kraja ubio, odsekao mi je nogu, ortaci me oziveli, slomio mi 6 rebara(imam arcane spell faliure oko 50%), uglavnom sve sam to vise manje zalecio

inace ako gledamo sta sam uradio pa da dobijem to, pa otprilike ubio sam celu druzinu, tj oslobodio sam najmocnije stvorenje koje postoji u tom svetu, sa kojim cu kasnije morati da se borim, tako da mi cak ni najmocniji artifact na svetu nece puno pomoci, tj zabicu kitu u dupe gm-u tako jako i tako brzo da nece znati sta mu se desilo, nasao sam artifact koji cu da uzmem, on mi je rekao "ultimativni magijski predmet, bilo koji sem staff of magi" i dao mi je predlog chainmail of elvenkind, sto je namunjen predmet, ali u poredjenju sa "left eye of vecna" obicna igracka za decu, samo moram da odigram mudro da ga navucem da nema izlaza sem da mi ga da :)

predloge jos uvek prihvatam ali tesko da mogu da zamislim nesto jace od ovoga :)

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Igrao Asymar Paladina, smorio DM posle 5 sessiona.

Mnogo jak karakter...tako da nije ni chudo shto se dm smorio...a da mogu vodio bi planetara i 3bao swe evil likove po plainovima [:D]

e ljudi jedno pitanje jako bitno za vas, igram chaotic  neutral sorca, i upravo sam uradio nesto sto mi je grantovalo BILO koji artifact u igri koji zatrazim, tako da vas pitam koji predmet je najbolji moguci predmet za maga, jedino sto ne mogu da dobijem jeste staff of magi, jer sam to ionako mogao dobiti ali sam zasrao(a uostalom da bi to dobio morao bi dobiti 12 lvl pa bi mi se otkljucalo, ja nisam mogao da cekam pa sjebao), uglavnom znaci bilo koji predmet.

edit: inace ako mislite da je gm blag prema meni razmislite dva puta, do sada je uradio sledece: zarazio me likantropijom, dao mi namunjen cloak(cloakera, pogledajte u monsters manuelu) koji me je do kraja ubio, odsekao mi je nogu, ortaci me oziveli, slomio mi 6 rebara(imam arcane spell faliure oko 50%), uglavnom sve sam to vise manje zalecio

inace ako gledamo sta sam uradio pa da dobijem to, pa otprilike ubio sam celu druzinu, tj oslobodio sam najmocnije stvorenje koje postoji u tom svetu, sa kojim cu kasnije morati da se borim, tako da mi cak ni najmocniji artifact na svetu nece puno pomoci, tj zabicu kitu u dupe gm-u tako jako i tako brzo da nece znati sta mu se desilo, nasao sam artifact koji cu da uzmem, on mi je rekao "ultimativni magijski predmet, bilo koji sem staff of magi" i dao mi je predlog chainmail of elvenkind, sto je namunjen predmet, ali u poredjenju sa "left eye of vecna" obicna igracka za decu, samo moram da odigram mudro da ga navucem da nema izlaza sem da mi ga da :)

predloge jos uvek prihvatam ali tesko da mogu da zamislim nesto jace od ovoga :)

Taj ko te muchi ti i olakshava..tj da razumesh...ne bi bilo zabavno da Dm napravi prichu i pochne da vas vodi a prvi ecounter vas sve pobije [?]

Nego ti pokushaj da se pomirish sa sudbinom da ce ti dm kad tad reci da si umro od povreda koje pokushavash da zalechish... [;)]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

ma izlecio sam i likantropiju i iskidano grlo i stvorio sam sebi nogu i izlecio rebra sve sam uradio, sad cu lepo da se postaram da protivnici saznaju da sam tu jednu sekundu pre nego sto ih prebacim u 9 lvl ambisa, a kad dobijem telekinezu, posto imam predmet koji mi omogucava kastovanje magije gate, voleo bi da znam sta ce neki elder vampir(koji je inace jedan od glavnih negativaca) da uradi kad ga preko gate-a prebacim u 9nivo ambisa, ili mozda jos zanimljivije u 7 nivo mount celestiala, kad se probudi okruzen sa oko 50 solara... :>

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Pozz svima,evo i mi Sapcani frpujemo,sto se tice gm-a imamo gma (26 god) koji u glavi ima celu 3.5 ediciju i 90 % knjiga.... Sesije nam idu odlicno ( Kraken nas je ubio ( procenti za putovanje su bili awfull nas rogalj bacio 16) ) i svi smo bili greplovani na brodu (ja dwarf varvarin,monk human,clerick human i rouge star elf ( star elf je smislio jebeno dobru pricu slusali smo je jedno sat vremena) i tako sad smo na dnu mora,trenutno idemo nov sesn (ranger,bard,dk i ja paladin ) mozete misliti kakvo sranje tu izbija izmedju mene i deathnkighta.... Ako neko hoce da prica o DnD neka me kontaktira na radovan994@yahoo.com.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...