Jump to content

Diablo 3


Guest

Recommended Posts

Ma biće garant MMORPG i izaći će godinu dana makar posle ekspanzije za WoW...

Ali, poznajući Blizzard, mo

In a world that gives you nothing, you need something to believe in.
The FUTURE belongs to those who BELIEVE in the BEAUTY of their DREAMS.
All that you see or seem, is but a dream within a dream.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa zato bi bilo ql da dib3 bude u single fazonu kao i raniji... sa opcijom neta i lana klasichno

nisi skapirao .. bio je u fazonu hejt :) WoW kao h/s

@maud

Da se uzmu pare.....plitko pitanje kao zasto su izbacivali war3 isti kurac kao starcraft pravis jedinice i bijes se,ubijas............. a imas jednu rasu vise............... e mude dibu........

bravo

ko prstom u dupe si pogodio .. a poredjenje ti je dojajno toliko da nemam rechi :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

tvoju guzu uvek ;) za pocetak cemo prstom

to da probash dal ti se svidja pre nego shto zavuchesh jezik :o)

poredjenje je sranje zato shto sc i war3 nemaju nikakve veze jedno sa drugim .. samo niko nije imao srca da ti kaze da si lupio mega glupost, a komenar za pare .. pa on je josh bolji .. shta ostali proizvodjachi igrica izbacuju iste za chokoladne bananice ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

brate... nemojte da se ljutite ali ste glupi...

Kako mozhesh sf strategiju da poredish sa fantazijskom... to ti je kao da dodjem i kazhem da je matrix isto shto i visitors...(onaj [po meni]glupi francuski film u nastavcima...)

I inache... sistem je u svim strategijama isti tako da ne kakite previshe...

Maude... ovaj marxus se okomio na tvoj guz pa to ti je... (pamet u glavu.. dupe uza zid!) [:D]

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Brate to shto poredite starcraft i warcraft je krajnje smeshno...Pa normalno je da su igre slichne kad je isti devolp. team,i kad je pre svega isti zanr.Ali sushtinski igre su bitno razlikuju.Tako da ono ne lupajte...

Nego vidim na blizz sajtu se traze,iskusni animatori,3d moderatori,art direktori i sl.,i sve to od strane tima koji je radio na d1 i d2,tako da je mogutj da su poceli sa radovima.

A budite sigurni da ce pre d3 da izadje 100% prvo exp za WoW,pa onda SC:Ghost,pa exp za ghost pa tek onda sigurno ili d3 ili sc3 poshto nema treceg...shto znachi oko 2009 :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja ipak cenim da ce prvo starcraft 2 da izadje, to im je proveren recept, mislim pogledajte izasao warcraft i odmah posle toga izasao wow, zar vam ne zvuci logicno da ce da izadje ghost i kad se ljudi ponovo naloze na sc univerzum da to oni nece iskoristiti da izbace sc2

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Starback,o tome ti govorim...

BS logicno razmishljash mogutje da ce tako da bude...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Naravno da ce izdati ... Dodushe, mozhda ima necega u tome sto ti pricas jer sam na slicnu temu i ja nesto piskarao, ali ima mnooogo onih koje ne interesuje prvo Warcraft svet, posle MMO igranje, i konacno, mesecno placanje za igru.

Link to comment
Share on other sites

Hm... koliko me secanje sluzi Blizz North koji je zaduzen za D3 se raspao i veci deo njih su napravili GW.

D3 nije "resetovan" posto je sredjeno 80% soundtracka , story, samo je problem sto su programeri Northa se rasformirali!

Btw svi koji su igrali GW primetjuju da on ima malo "Diablo Style" sharma. To je bio engine koji je planiran da se koristi za D3 medjutim...izgleda da ce Blizz proraditi na nekom boljem.

Njihov plan kao uvek je da grafika pruza maximum korisniku bez obzira na njegov komp, sto je car svih Blizzardovih igara jer rade po principu "kol'ko para tol'ko muzike"!

Jedino se plasim... ako cu morati da placam i D3... moracu da se odviknem WOW-a ... a bogami ... to ce biti tesko!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

secanje te ne sluzhi

osnivachi condora (koji je kasnije postao blizz north) i ljudi koji su napravili d1 i 2 prave Hellgate London.... GW napravila je ekip koja je napustila Team 1 "velikog" blizzarda, medju njima i mike o'brien, tvorac battle.neta...

Link to comment
Share on other sites

Pa na kraju se moze reci da sam bio u pravu (delimicno ;) )

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Chisto da javim kao vest, mada verovatno nekolicina ljudi vetj zna.

Diablo 3 se vetj uveliko pravio do skora, samo zbog odredjenih akcija preuredjivanja u okviru same korporacije Blizzard sada je rad na Diablu 3 resetovan i pochinje se izpochetka. Znachi za nekih 10etak godina, kad vetj budemo tate ima da pikamo Diablo 3 [:D]

A ti si neki programer u Blizzardu...a?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...