Jump to content

RUR retro skin is back!


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rur light rula...jer mi se slaze sa temom u firefoxu i win temom. Retro je ok, ali mi je onda ekran zaista presaren.

BTW ne znam da li je to bug samo u FFoxu ili ne, ali meni se oko quote dugmica pojavljuje okvir, kao onaj kada se nekoj slici da i hiperlink

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

<edit>ahahha jao boze, bolje da ih nisam ni otvarao  </edit>

Sam si hteo ;)

.to G!!! - Kako mozhe da bude ruznjikav retro skin kada je skoro identican kao stari, jedino sto ovaj forum sam po sebi ima neke dodatne opcije?

.to all - Problem sa quote dugmetom je primecen i radi se na njegovom otklanjanju.

Skinovi su bili postavljenji vec nekoliko dana, ali su sredjivani i sve pa nisu bili najfunkcionalniji.

Jedino retro valja, ali mi jo
Link to comment
Share on other sites

Bas taj Crus. Cim'o sam ga da dodje na UT turnir, al' on nije 'teo :)

Sto se tice foruma, pa sta znam, meni se cini bas isti kao i pre. Videcu po onom web archiveu kakva je situacija. Ako mislite da je taman, nacinicemo ga svetlijim nije neka frka, zato i jeste beta test.

Link to comment
Share on other sites

Ko sto vec negde spomenuh malo mi deluju depresivno i underground...dunno...mozda je to samo stvar navikavanja posle ove plavo-bele varijante...

BTW Da li postoji mogucnost da se odradi skin po ugledu na Klan RUR home page, znaci sa par nijansi sive + zelenom koja je u vecem kontrastu sa (tamno sivom) podlogom? Kapiram da bi izgledao bas dojajano...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Hm ... znas kako, nismo razmisljali u tom smeru ... skin na fazon sive i zelene mozhda nije losha ideja, videcemo sta cemo i kako sa tim, ali nekako da bude slican kao dizajn, ne znam, nisam siguran koliko ce nam jos taj dizajn biti aktuelan. Ali na fazon skin da napravimo da bude podsecanje na ovaj, sto da ne ... mada zavisi koliko cemo imati vremena za te stvari.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...