Jump to content

RUR retro skin is back!


Recommended Posts

Jos jedna mala primedba...Tekst iznad "last post by", koji oznacava kada je poslednji post napisan / postovan (tj. vreme postovanja poslednjeg posta:)) je jaaaaako slabo kontrastiran sa podlogom, pa se npr. kod HL/CS skina gotovo uopste ne vidi, a i kod vecine drugih (osim Light-a naravno) deluje gotovo nevidljivo...

Inace onaj MMO skin mi se sve vise svidja...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se secam ovog skina. Imam sacuvan cuveni topic iz kog je AJDE MALA BUBICE, VREME JE ZA PESMICU!!!Ovo nije previse slicno matorom skinu. Da li bi trebalo da posaljem stranicu nekome?

Edited by Infinity

Never underestimate the predictability of stupidity!

'Ajde mala bubice, vreme je za pesmicuuu!

NOS.gif

TSsaradnik.jpg

Link to comment
Share on other sites

I warIII i MMO thema imaju problem slabog kontrasta kod datuma postova (npr kad udjes u dota podforum ili wow podforum itd), dok su na glavnoj strani vidljivi datumi ostalo je ok mada mi nije jasno sto naslovna strana ima jednu kombinaciju boja a kako idem dalje u podforume boje se menjaju...

btw petica za trud

Link to comment
Share on other sites

rur dark i rur retro ownuju... :)

Sve svetle kombinacije koje furaju novi forumu su sranje... Zato mi nismo takvi... :)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

1. Dobio sam stari RUR topic na mail, prosledjujem ga dizajneru!

Sve svetle kombinacije koje furaju novi forumu su sranje... Zato mi nismo takvi... :)

TAKO JE! ;)

sivo bela rules,

btw kada budem izbacio svoju verziju cs skina pokopaće sve ostale :D

jedva cekamo :)

Link to comment
Share on other sites

UPDATE: RUR retro skin je updateovan vodjen nekim vashim komentarima i predlozima. Rad na njemu se i dalje nastavlja, ali cete sigurno primetiti da sada jos vise podseca na onaj stari skin sa pocetka rada ovog foruma.

Hvala svima koji su mi poslali stare topice i dali savete, i crusu koji je sve to implementirao.

Nastavlja se rad i na svim ostalim skinovima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...