Jump to content

Shta je najromantichnija stvar koju ste uradili?


Guest

Recommended Posts

Geek alert!

Hmm najromantichnije? Kao prvo provereno:

Kupio veliki buket cveca, vazu koja je bila u tonu buketa, napravio vecheru, postavio svece svuda po stanu, pustio Cafe Del Mar u 5 channel stereo zvuku sa Landscape DVD-om na TV-u. Vechera servirana, buket na komodi u novoj vazi, sa bombonjerom i plishanim pingvinom u fraku. Da li treba da napomenem da do vechere nismo doshli kada je doshla gajbi [:D]

A najromantichniji momenat je kada smo bili u nekoj ruskoj vukojebini i gledali Mlechni put - zakon!

Kladim se da ju je Landscape DVD oborio s' nogu! [:D]

Da ne bude offtopic, radio sam i ja neke takve stvari - napisao pesmu, recimo :)

U stvari, sad kad malo razmislim, napisao sam pesmu na kompjuteru i odštampao je [:D]

Ebiga, can't fight myself :)

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidjao sam par puta bilborde po gradu. nego, da ne budem kurva ko kurgan nego da se i ja javim: najveci projekat je kad smo za ortakovu ribu radili grafit za rodjendan - ekstra je ispao [^]

a ovako u svoje ime skor je bedan - nishta znachajno u proteklih godinu dana

Link to comment
Share on other sites

Najromantichnije shto smo ja i 2 ortaka uradili(tad smo bili sa 3 najortakinje) su bili extra grafiti njihovih imena, na kalishu, na onom chudu sa satom kod topova i tenkova. Tad se ishlo u shkolu, i mi smo ceo ponedeljak, utorak i sredu radili te grafite, naravno nismo bili u shkoli. Uradili smo ih mnogo dobro, sa 8 razlichitih sprejeva, ta 2 ortaka bash extra rade grafite, ja sam uglavnom samo "bojio" [:)]. Hteli smo da ih dovedemo u subotu uveche tu, bilo bi sve savrsheno...

Da, bilo bi sve savrsheno, da kad smo doshli u chetvrtak da se josh malo divimo svom skillu, nismo videli svezhe okrechene zidove!!! Ne znam da li sam se u zhivotu toliko iznervirao...

Tad sam shvatio da romantika i nije za mene [:)]

Link to comment
Share on other sites

Poklonio jo sedamnaes ruza za njen sedamnaesti rodjendan...tada su me videli par ortaka kako to nosim i jos uvek me zezaju da sam otvorio cvecaru.

Ali mislim da je setanje dok je padao sneg bilo naj romanticnije...

Pisao pesme al' nisam imao hrabrosti da joj pokazem (haiku poezija :))

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

e sad mi pade na pamet - nekoliko poslednjih topica mozhe da se spoji na napravi 'Zhenski rod - User Manual & FAQ' [:D]

znaci priceless

ista situacija ko skg... radis nesto sto nikad nisi pomislio da si u stanju da na kraju ona to neskapira ili neznam sta... ma nisu vredne nikakve romantike ni truda.

"ulazim u gajbu na ramena stavljam noge odradim svoje onda odem"

Link to comment
Share on other sites

Najromantichnija stvar sto sam ja uradio je to da sam doneo ogroman buket ruza, 101 ja mislim da je bila ili tako neki ogroman broj, jako lepo upakovan, cak sam i za sebe hteo da ga uzmem koliko je bio lep :)

Eh sad pukao sam 50 evra za to tad, eh sad da li je vredelo... Pa, bilo je odushevljenja, ali sledeci dan se to odmah zaboravi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...