Jump to content

Shta je bolje?


ActiveX

Recommended Posts

kakva je razlika izmedju 510 i 518?

MX510 ima 800dpi opticku rezoluciju. MX518 ima najvecu opticku rezoluciju od 1600dpi, kao i mogucnost promene rezolucije tokom igranja (kao i G5).

Po meni je definitivno preporuka ako uzimate novi "profi" mis da uzmete G5. Ima u sebi laser sto znaci da ga mozete koristiti na bilo kojoj podlozi, ima najvecu rezoluciju 2000dpi, podesavanje rezolucije (za razliku od MX 518 ima i indikator kolika vam je trenutna rezolucija), ima te tegice (koji mene nesto i nisu bas dojmili), ima fancy kabl koji je uradjen kao na novim slusalicama onako kao kanap, nije onako plastican, i sto je meni dosta bitno ima novu podlogu, odnosno onaj deo koji je u kontaktu sa podlogom za misa - u prevodu za njega vam ne trebaju skatez-ovi da bi isao brze.

Dakle ako uzimate mis bas za igranje to je pravi izbor (eventualno G7, ali mnogi ne vole bezicne miseve, a i nema tegice), a ko ne uzimate za igranje mozete da uzmete sasvim solidan mis recimo onaj RX300 OEM sto smo mi imali desetak komada, mislim da je 15ak evrica.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma uzmeš onaj kuglični za 200 kinti pa kad se istroši nov i tako u krug :)

btw G5 isto preporučujem.A što se tiče razlike između 510 i 518 modela pre svega u većoj rezoluciji i mogućnosti podešavanja iste 518 je lakši(barem meni) što će nekom odgovarati nekom ne.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

btw, tek sad videh:

how so?

Joj, Boze, bruka me lider :) Pa na mesto gde ide "kertridz" sa tegicima na G5 se na G7 nalazi baterija, koja je apsolutno istog oblika. E sad kapiram da bi mogao da pozajmis tegice sa G5 i da ih stavis u G7 ali bi onda imao mali problem gde da stavis bateriju [;)]

Recicu te Mikici za nepoznavanje [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Joj, Boze, bruka me lider :) Pa na mesto gde ide "kertridz" sa tegicima na G5 se na G7 nalazi baterija, koja je apsolutno istog oblika. E sad kapiram da bi mogao da pozajmis tegice sa G5 i da ih stavis u G7 ali bi onda imao mali problem gde da stavis bateriju

Recicu te Mikici za nepoznavanje 

Ja mogu i da ne znam, nisam ja imao zadatak da predstavljam hardver :) Samo sam pogledao g7, vid'o da ima pozadi ono i rek'o to je valjda to. Nisam se udubljivao u materiju jer kao sto si i sam rekao, nesto me bezicni mishevi ne dojme posebno ... Vazhno da ti znash, ti si glavni hardverash u skupini :>

BTW, ako neko nadje negde dual optical neka javi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...