Jump to content

Smorili su vise


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene su vishe puta smarali i to gadno. Evo da izdvojim najzanimljivije:

Vracam se uveche iz igraonice Arene, i trchim na zadnju trolu za grad. Pretrchavam Beogradsku ulicu i nastavljam da trchim prema Slaviji, Beogradskom. Poshto mi je kondicija bila ravna nuli, a i procenio sam da mi nece zapaliti zadnja trola, usporio sam i krenuo normalnim hodom. Izvalio sam da od kad sam usporio, iza mene ide Jugo lagano, od prilike mojom brzinom. I tako jedno 50 metara. A suvozach zvera u mene. Okrenuo sam se i pitao:

"Izvini, ima li nekih problema?",

a ovaj meni: "Daj lichnu kartu na pregled".

Ja: "Koj si mi ti sad faktor, da ti ja pokazujem lichnu kartu?"

On: "Mi smo iz policije, daj dokumenta na pregled, nemoj da si bezobrazan."

Ja: "A jel ja treba da gledam u pasulj da bi saznao da si ti iz policije? Prvo mi pokazhi legitimaciju, a onda ti mozhda i dam dokumenta na pregled."

Izvadio je legitimaciju, i stvarno je bio pandur. Dao sam mu povlasticu za prevoz(tad josh nisam bio punoletan), a on: "Shta je ovo?"

Ja: "Pa povlastica za prevoz. Nemam josh 18 godina, tako da nemam lichnu kartu."

On: "Morash da imash lichnu kartu od 16 godina"

Ja: "Prvi put chujem za to. Nemam nishta od dokumenata osim te povlastice."

On: "Ocesh sad da te pretresemo?"

Ja: "Pa ajde pretresi me, ali pozhuri, jer ce mi pobeci prevoz, necu da idem peshke kuci."

On: "Jel ti to nas zajebavash?"

Ja: "Pa ne."

On: "Nemoj da se smejesh. Nemoj sad da izadjem da te pretresem."

I dalje sede u kolima, a onaj 2. me pita: "A zashto si trchao?"

Ja: "Pa jel sam ti sad rekao da zhurim na trolejbus, zadnji ce proci za minut-dva."

2.: "Da li si bio kod trafike kod 3. beogradske gimnazije pre 10ak minuta?"

Ja: "Ne"

1.: "A gde si bio?"

Ja: "Bio sam u igraonici"

1.: "A kojoj igraonici?"

Ja: "Arena, u Molerovoj"

2.: "A jer sigurno nisi bio kod trafike?"

Ja: "Nisam bio ni kod kakve trafike."

2.: "Zashto si pocheshao nos? To znachi na lazhesh!"

Ja: "Ne, to znachi da sam prehladjen, i da me svrbi nos."

1.: "Gde zhivish?"

Ja: "Vuka Karadzica 8."

1.: "Gde je to?"

Ja: "Ugao Vuka Karadzica i Knez Mihajlove, kod galerije ULUS."

U medjuvremenu mi odlazi poslednja trola...

2.: "U koju shkolu idesh?"

Ja: "14. gimnaziju"

2.: "A gde je to?"

Ja: "U Molerovoj ulici..."

2.: "A koliko godina imash?"

Ja: "Chemu sva ova glupa pitanja? Imam 17 godina, shto mozhesh da vidish na toj povlastici."

2.: "U redu, evo ti markica, mozhesh da idesh sad."

Ja: "Pa mogli bi ste sad da me odbacite kuci, jer mi je zbog vas pobegao zadnji prevoz."

2.: "Ajde bezhi kuci", okrece kola i vozi prema Ekonomskom faxu.

Ja nastavljam peshke gajbi ulicom Srpskih vladara, i posle jedno 150 metara, me startuju murkan i murkanka. I chim su krenuli prema meni, ja sam vec krenuo da umirem od smeha.

Murkanka: "Shta je smeshto? Daj dokumenta na pregled." Ja vadim povlasticu, a onda je i ona krenula sa istom prichom da treba da imam lichnu kartu od 16 godina. Ja ne mogu da se suzdrzhim, umirem od smeha(shto mi se stalno deshava u slichnim situacijama).

Murkan: "Shta je smeshno? Da li to shto je ona zhensko?"

Znachi smorili su me za sve pare, pa reko aj malo da ih zajebavam.

Ja: "Ma jok, ja sam jedan od retkih koji se slazhu da i zhene treba da budu u policiji, i na svim drugim vazhnim funkcijama."

On: "Da li nas ti to zajebavash?"

Ja: "Ma ne, ja sam veliki borac za zhenska prava"

U tom trenutku vidim onaj isti Jugo, i onu dvojicu retarda od malopre, kako nam jako polako prilaze.

Ja: "E, aj me brzo pitajte da li sam bio kod 3. beogradske gimnazije, i da li sam siguran, i gde zhivim i zashto sam ovako kasno napolju, i opet koliko imam godina, pa da mogu da idem kuci."

Ona sva zbunjena: "Otkud ti znash shta se dogodilo kod 3. gimnazije?"

Ja: "Zapravo ne znam shta se tachno dogodilo, ali jel vidish onu dvojicu u kolima? E to su tvoje kolege u civilu, i malopre su me i oni pitali isto to, pa ajde ispitaj me i ti na brzinu, pa da mogu da idem kuci. Spava mi se jako, a zbog one dvojice sam propustio poslednji prevoz, tako da sad moram peshke.

Ona dvojica u kolima su ubrzali chim su videli da pokazujem rukom na njih, i samo su produzhili pravo, a ova mi je zbunjeno vratila povlasticu, i rekla da mogu da idem.

Osim ovoga su me startovali bar josh jedno 15 puta na ulici(od toga jedno 10 puta sa jednim ortakom koga ne zaobice bukvalno ni jedan murkan, mora da ima takvu facu, shta ja znam..), u igraonicama 3 puta, svaki put su smarali sa pretresanjem, pred rejvove su me pretresali jedno 4-5 puta, i smarali u fazonu da li se drogiram i sl. U osnovnoj su me isto par puta ispitivali da li sam uchestvovao u nekim tuchama i sl, iako sam jedan od retkih koji nikad nije ishao ni na kakve bezvezne shkola vs shkola tuche...

Link to comment
Share on other sites

Secam se dva poslednja susreta s pandurima:

1. 2000 godina, spremamo se za famozne septembarske izbore na kojima je izgubio Sloba - znachi sedimo lepo u kaficu sa burazerom i kompanijom iz DS-a, dolazi ekipa likova u civilu, tipa proveravanje drkanje, bla, bla...

2. Nikada, ali nikada me nisu zaustavili panduri u Moskvi, iako ih ima po 20 na svakom coshku sa kalashima (ako ne verujete pitajte Sa1nta). Ali ladno kada mi je burazer dolazio u posetu posle 2 dana ga startuje pandur na izlazu iz metroa - "Gde ti je viza?". Burazer naravno nije imao vizu poshto je doshao do mene na vaucher i ja tu kao "Pa nema vizu poshto je doshao na vaucher.". Pandur onako okrene pasosh, vidi da je iz Srbije i kao "OK".

Merkurov vaucher? :)))

btw. is it just me, ili samo mene ne zaustavljaju panduri po ulici jbt? :)

Link to comment
Share on other sites

heh al ubedljivo je najace kada se izvlacish kod pandura znachi shetaci su glupi ko govna a sa inspektorima nema zajebancije evo jedna scena u garazi ispred hale limes u 25 bloku

zabo ja tjaletova kola i tu se zajebavamo palimo gume itd

sad tu nas 4 ortaka i riba

i ja izlazim iz kola i ortak mi shiba pogledom iza ledja kad vidish 2 shetaca hm

ok

P:Dobro vece momci

MI:Dobro vece.

P:Isprave molim

MI:Nemamo mi smo maloletni

P:Kako nemate (onako zacudjen pogled pandura)

MI:Pa nemamo 18 god

P:A cija su kola

JA:Od mog caleta

P:A kako ih vozite bez vozacke

JA:Nevozimo mi evo ostali smo bez nafte otisho ortak koji ima vozacku da uzme pare za naftu

P:A kako se zove taj tvoj Drug

JA:Ivica

P: dobro otvori gepek i vrata

JA:Otvaram

Pandur tu neshto pretresa

P:A jeli shta vi radite uopshte ovde?

Ortak:Pa pokvarila nam se kola bili u prolazu

P:A ko ih je vozio

Ortak: Pa nas drug Edi otisho po svoja kola da nas shlepa

P:aha dobro dovidjenja

mislim koji mozak od pandura

al zato sa inspektorima nema trt mrt

Isto blejimo kod garaze ja i 2 ortaka

staje iza nas crveni putno izlaze 2 lika sa koznjacima i vade legitimacija

P:Dobar dan

Mi:dobar dan

P:Isprave molim

Mi:Nemamo

P:Kako nemate

MI:maloletni smo

JA:ovo su kola od mog caleta imam saobracajnu (dajem im saobracajnu)

P:A kako vozite kola bez vocake

JA:Nevozimo mi evo nash ortak edi otisho po pare za gorivo ostali smo bez nafte

P:Nemoj da me lazesh vec 5 dana vas posmatramo ovde ti vozish stalno !

Ja:Jao pa nemojte ja zivim u bloku pored a kola su stalno ovde na parkingu parkirana prodjem samo kod garaze krug

P:Nemoj da lazesh pratili smo vas do 3ceg bulevara!

Ja:Jao pa znate ja sada treba da polazem voznju pa malo ja to ucim znate

P:A jeli vozish znachi bez vozacke

Stariji Inspektor: Ajde pusti ih za to

STariji Inspektor: Momci znam da treba da ucite da vozite al nemojte ovde ovde se gradi ubicete nekoga

JA:Nema problema necemo vishe

P:Idi vozi oko svog bloka nemoj slucajno da smo te videli ovde

P:Otvori gepek i vrata i haubu

JA: Otvaram

P:Zasucite rukava

Zasucemo

P:Dobro

P:Svucite pantalone i okrenite se prema kolima

svucemo

P:Aha dobro nebodete se

P:Imas shrafciger

Ja:Imam otvorim alat i dam mu

dolazi lik skida tapacirung u vratima

P:aha dobro

P:Sve stvari iznesite iz kola

Iznosimo

P:Sad ovako imash rok od 10 sekundi da odvezesh kola do svog bloka ako napravish sudar ima da te tucem i najebacesh

i odosmo mi heh smorih se pa ispricash ovo

Link to comment
Share on other sites

Imao sam jedno neprijatno iskustvo sa racijom...

Extra smesna scena, ali je nemoguce napisati, to morate da chujete uzivo jer je glavni akter te smesne scene bio Bjelopoljac koji ima nikad smesniji naglasak. Kazem racija u igraonici, dakle kad udje onih 10 somova sa sve heklerima i kalasima i kad pocne detaljno pretresanje, preterana ozbiljnost gde samaraju kad neko progovori...

Na primer, jednom su usli u igraonicu, onako upali, vecina ih je videla i ostala da sedi mirno, nastala je tishina, jedan lik ih nije video ni chuo i u trenutku kad su ushli, on onako sa slusalicama na glavi razdr'o se : "aaaaa sabijaaaam"

Odma onaj prvi pritrchava, dize ga sa stolice i opali mu shamar, odvodi ga pozadi u wc gde sam chuo kasnije da je dobio jos par samara...

Za ono shto sam napisao na pochetku, ovaj lik iz Bijelog Polja je izvalio neku budalastinu, ovaj mu je valjda nesto obrusio, a ja koji sam bio pored sam umro od smeha. Dakle to je bilo ono, drzis to u sebi, drzis, drzis i onda samo kratko prfff i to je to. Lik me pogledao, ja se izvinim ( jbg-a morash ) i on me zabo pesnicom sa strane kod stomaka, to je valjda pleksus... e sad da li stvarno ima on pravo na to i sta bi ste vi uradili u toj situaciji... ?

Jbg-a, ja sam precutao.. ipak pushka u ruci, njih mnogo, a nemam nikakvu vezu u policiji da bih mogao da se kurchim ili da se svetim... Videlo je to par ljudi...

Link to comment
Share on other sites

Mene su vishe puta smarali i to gadno. Evo da izdvojim najzanimljivije:

Vracam se uveche iz igraonice Arene, i trchim na zadnju trolu za grad. Pretrchavam Beogradsku ulicu i nastavljam da trchim prema Slaviji, Beogradskom. Poshto mi je kondicija bila ravna nuli, a i procenio sam da mi nece zapaliti zadnja trola, usporio sam i krenuo normalnim hodom. Izvalio sam da od kad sam usporio, iza mene ide Jugo lagano, od prilike mojom brzinom. I tako jedno 50 metara. A suvozach zvera u mene. Okrenuo sam se i pitao:

"Izvini, ima li nekih problema?",

a ovaj meni: "Daj lichnu kartu na pregled".

Ja: "Koj si mi ti sad faktor, da ti ja pokazujem lichnu kartu?"

On: "Mi smo iz policije, daj dokumenta na pregled, nemoj da si bezobrazan."

Ja: "A jel ja treba da gledam u pasulj da bi saznao da si ti iz policije? Prvo mi pokazhi legitimaciju, a onda ti mozhda i dam dokumenta na pregled."

Izvadio je legitimaciju, i stvarno je bio pandur. Dao sam mu povlasticu za prevoz(tad josh nisam bio punoletan), a on: "Shta je ovo?"

Ja: "Pa povlastica za prevoz. Nemam josh 18 godina, tako da nemam lichnu kartu."

On: "Morash da imash lichnu kartu od 16 godina"

Ja: "Prvi put chujem za to. Nemam nishta od dokumenata osim te povlastice."

On: "Ocesh sad da te pretresemo?"

Ja: "Pa ajde pretresi me, ali pozhuri, jer ce mi pobeci prevoz, necu da idem peshke kuci."

On: "Jel ti to nas zajebavash?"

Ja: "Pa ne."

On: "Nemoj da se smejesh. Nemoj sad da izadjem da te pretresem."

I dalje sede u kolima, a onaj 2. me pita: "A zashto si trchao?"

Ja: "Pa jel sam ti sad rekao da zhurim na trolejbus, zadnji ce proci za minut-dva."

2.: "Da li si bio kod trafike kod 3. beogradske gimnazije pre 10ak minuta?"

Ja: "Ne"

1.: "A gde si bio?"

Ja: "Bio sam u igraonici"

1.: "A kojoj igraonici?"

Ja: "Arena, u Molerovoj"

2.: "A jer sigurno nisi bio kod trafike?"

Ja: "Nisam bio ni kod kakve trafike."

2.: "Zashto si pocheshao nos? To znachi na lazhesh!"

Ja: "Ne, to znachi da sam prehladjen, i da me svrbi nos."

1.: "Gde zhivish?"

Ja: "Vuka Karadzica 8."

1.: "Gde je to?"

Ja: "Ugao Vuka Karadzica i Knez Mihajlove, kod galerije ULUS."

U medjuvremenu mi odlazi poslednja trola...

2.: "U koju shkolu idesh?"

Ja: "14. gimnaziju"

2.: "A gde je to?"

Ja: "U Molerovoj ulici..."

2.: "A koliko godina imash?"

Ja: "Chemu sva ova glupa pitanja? Imam 17 godina, shto mozhesh da vidish na toj povlastici."

2.: "U redu, evo ti markica, mozhesh da idesh sad."

Ja: "Pa mogli bi ste sad da me odbacite kuci, jer mi je zbog vas pobegao zadnji prevoz."

2.: "Ajde bezhi kuci", okrece kola i vozi prema Ekonomskom faxu.

Ja nastavljam peshke gajbi ulicom Srpskih vladara, i posle jedno 150 metara, me startuju murkan i murkanka. I chim su krenuli prema meni, ja sam vec krenuo da umirem od smeha.

Murkanka: "Shta je smeshto? Daj dokumenta na pregled." Ja vadim povlasticu, a onda je i ona krenula sa istom prichom da treba da imam lichnu kartu od 16 godina. Ja ne mogu da se suzdrzhim, umirem od smeha(shto mi se stalno deshava u slichnim situacijama).

Murkan: "Shta je smeshno? Da li to shto je ona zhensko?"

Znachi smorili su me za sve pare, pa reko aj malo da ih zajebavam.

Ja: "Ma jok, ja sam jedan od retkih koji se slazhu da i zhene treba da budu u policiji, i na svim drugim vazhnim funkcijama."

On: "Da li nas ti to zajebavash?"

Ja: "Ma ne, ja sam veliki borac za zhenska prava"

U tom trenutku vidim onaj isti Jugo, i onu dvojicu retarda od malopre, kako nam jako polako prilaze.

Ja: "E, aj me brzo pitajte da li sam bio kod 3. beogradske gimnazije, i da li sam siguran, i gde zhivim i zashto sam ovako kasno napolju, i opet koliko imam godina, pa da mogu da idem kuci."

Ona sva zbunjena: "Otkud ti znash shta se dogodilo kod 3. gimnazije?"

Ja: "Zapravo ne znam shta se tachno dogodilo, ali jel vidish onu dvojicu u kolima? E to su tvoje kolege u civilu, i malopre su me i oni pitali isto to, pa ajde ispitaj me i ti na brzinu, pa da mogu da idem kuci. Spava mi se jako, a zbog one dvojice sam propustio poslednji prevoz, tako da sad moram peshke.

Ona dvojica u kolima su ubrzali chim su videli da pokazujem rukom na njih, i samo su produzhili pravo, a ova mi je zbunjeno vratila povlasticu, i rekla da mogu da idem.

Osim ovoga su me startovali bar josh jedno 15 puta na ulici(od toga jedno 10 puta sa jednim ortakom koga ne zaobice bukvalno ni jedan murkan, mora da ima takvu facu, shta ja znam..), u igraonicama 3 puta, svaki put su smarali sa pretresanjem, pred rejvove su me pretresali jedno 4-5 puta, i smarali u fazonu da li se drogiram i sl. U osnovnoj su me isto par puta ispitivali da li sam uchestvovao u nekim tuchama i sl, iako sam jedan od retkih koji nikad nije ishao ni na kakve bezvezne shkola vs shkola tuche...

Kako si ti samo zaeban i opusten...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ma, mene extra smara to njihovo "legitimisanje"... i uvek me startuju... osim ako ne kucaju poruku na mobilnom...

ma, jes' bash ce oni da uhvate nekog zayebanog lika dok se sheta ulicom...

debilizam... chisto izdrkavanje nad gradjanima... shetanje pishtolja...

inache, sem shto me stalno legitimishu, iznendaio sam se kada me u KG-u startuje pandur '86,to godishte!! jbt. nisam mogao da verujem... ali, mali je bio extra ljubazan... jes da nas je zadrzao 15ak minuta dok su zapisali podatke, ali smo procaskali fino... ali opet - '86.to!! 4 god, mladji od mene...

a zadnji susret - pretresli me na beer festu... bash bezveze... narochito shto sam veche pre gledao pijanog lika kako baca limenu stolicu na nekog momka i devojku, a panduri skochili na obojicu tek nakon toga, i sledece veche se neki debili polivali pivom i prskali sve oko sebe, pa se shetali i pitali "ima li problema".... a gde su onda bili kerovi??

pa, zavodili mir tako shto su smarali ljude koji su dolazili na beer fest, a ne one koji su pravili sranja...

nepotrebne seljachine... treba im uvesti jebeno strogu kontrolu... inkvizicija za nashe murkane bi bila prava mera!!

Link to comment
Share on other sites

Mene su vishe puta smarali i to gadno. Evo da izdvojim najzanimljivije:

Vracam se uveche iz igraonice Arene, i trchim na zadnju trolu za grad. Pretrchavam Beogradsku ulicu i nastavljam da trchim prema Slaviji, Beogradskom. Poshto mi je kondicija bila ravna nuli, a i procenio sam da mi nece zapaliti zadnja trola, usporio sam i krenuo normalnim hodom. Izvalio sam da od kad sam usporio, iza mene ide Jugo lagano, od prilike mojom brzinom. I tako jedno 50 metara. A suvozach zvera u mene. Okrenuo sam se i pitao:

"Izvini, ima li nekih problema?",

a ovaj meni: "Daj lichnu kartu na pregled".

Ja: "Koj si mi ti sad faktor, da ti ja pokazujem lichnu kartu?"

On: "Mi smo iz policije, daj dokumenta na pregled, nemoj da si bezobrazan."

Ja: "A jel ja treba da gledam u pasulj da bi saznao da si ti iz policije? Prvo mi pokazhi legitimaciju, a onda ti mozhda i dam dokumenta na pregled."

Izvadio je legitimaciju, i stvarno je bio pandur. Dao sam mu povlasticu za prevoz(tad josh nisam bio punoletan), a on: "Shta je ovo?"

Ja: "Pa povlastica za prevoz. Nemam josh 18 godina, tako da nemam lichnu kartu."

On: "Morash da imash lichnu kartu od 16 godina"

Ja: "Prvi put chujem za to. Nemam nishta od dokumenata osim te povlastice."

On: "Ocesh sad da te pretresemo?"

Ja: "Pa ajde pretresi me, ali pozhuri, jer ce mi pobeci prevoz, necu da idem peshke kuci."

On: "Jel ti to nas zajebavash?"

Ja: "Pa ne."

On: "Nemoj da se smejesh. Nemoj sad da izadjem da te pretresem."

I dalje sede u kolima, a onaj 2. me pita: "A zashto si trchao?"

Ja: "Pa jel sam ti sad rekao da zhurim na trolejbus, zadnji ce proci za minut-dva."

2.: "Da li si bio kod trafike kod 3. beogradske gimnazije pre 10ak minuta?"

Ja: "Ne"

1.: "A gde si bio?"

Ja: "Bio sam u igraonici"

1.: "A kojoj igraonici?"

Ja: "Arena, u Molerovoj"

2.: "A jer sigurno nisi bio kod trafike?"

Ja: "Nisam bio ni kod kakve trafike."

2.: "Zashto si pocheshao nos? To znachi na lazhesh!"

Ja: "Ne, to znachi da sam prehladjen, i da me svrbi nos."

1.: "Gde zhivish?"

Ja: "Vuka Karadzica 8."

1.: "Gde je to?"

Ja: "Ugao Vuka Karadzica i Knez Mihajlove, kod galerije ULUS."

U medjuvremenu mi odlazi poslednja trola...

2.: "U koju shkolu idesh?"

Ja: "14. gimnaziju"

2.: "A gde je to?"

Ja: "U Molerovoj ulici..."

2.: "A koliko godina imash?"

Ja: "Chemu sva ova glupa pitanja? Imam 17 godina, shto mozhesh da vidish na toj povlastici."

2.: "U redu, evo ti markica, mozhesh da idesh sad."

Ja: "Pa mogli bi ste sad da me odbacite kuci, jer mi je zbog vas pobegao zadnji prevoz."

2.: "Ajde bezhi kuci", okrece kola i vozi prema Ekonomskom faxu.

Ja nastavljam peshke gajbi ulicom Srpskih vladara, i posle jedno 150 metara, me startuju murkan i murkanka. I chim su krenuli prema meni, ja sam vec krenuo da umirem od smeha.

Murkanka: "Shta je smeshto? Daj dokumenta na pregled." Ja vadim povlasticu, a onda je i ona krenula sa istom prichom da treba da imam lichnu kartu od 16 godina. Ja ne mogu da se suzdrzhim, umirem od smeha(shto mi se stalno deshava u slichnim situacijama).

Murkan: "Shta je smeshno? Da li to shto je ona zhensko?"

Znachi smorili su me za sve pare, pa reko aj malo da ih zajebavam.

Ja: "Ma jok, ja sam jedan od retkih koji se slazhu da i zhene treba da budu u policiji, i na svim drugim vazhnim funkcijama."

On: "Da li nas ti to zajebavash?"

Ja: "Ma ne, ja sam veliki borac za zhenska prava"

U tom trenutku vidim onaj isti Jugo, i onu dvojicu retarda od malopre, kako nam jako polako prilaze.

Ja: "E, aj me brzo pitajte da li sam bio kod 3. beogradske gimnazije, i da li sam siguran, i gde zhivim i zashto sam ovako kasno napolju, i opet koliko imam godina, pa da mogu da idem kuci."

Ona sva zbunjena: "Otkud ti znash shta se dogodilo kod 3. gimnazije?"

Ja: "Zapravo ne znam shta se tachno dogodilo, ali jel vidish onu dvojicu u kolima? E to su tvoje kolege u civilu, i malopre su me i oni pitali isto to, pa ajde ispitaj me i ti na brzinu, pa da mogu da idem kuci. Spava mi se jako, a zbog one dvojice sam propustio poslednji prevoz, tako da sad moram peshke.

Ona dvojica u kolima su ubrzali chim su videli da pokazujem rukom na njih, i samo su produzhili pravo, a ova mi je zbunjeno vratila povlasticu, i rekla da mogu da idem.

Osim ovoga su me startovali bar josh jedno 15 puta na ulici(od toga jedno 10 puta sa jednim ortakom koga ne zaobice bukvalno ni jedan murkan, mora da ima takvu facu, shta ja znam..), u igraonicama 3 puta, svaki put su smarali sa pretresanjem, pred rejvove su me pretresali jedno 4-5 puta, i smarali u fazonu da li se drogiram i sl. U osnovnoj su me isto par puta ispitivali da li sam uchestvovao u nekim tuchama i sl, iako sam jedan od retkih koji nikad nije ishao ni na kakve bezvezne shkola vs shkola tuche...

znaci sharky koje ti lovacke price imas a sto je najgore ja ti verujem. :P

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

pa, zavodili mir tako shto su smarali ljude koji su dolazili na beer fest, a ne one koji su pravili sranja...

Bilo je i gadnih sranja na beer festu, tucha i nekoliko izbadanja nozhevima... Ali jbg, ne mogu ni murkani da gledaju u pasulj, pa da znaju ko ima nozh ili neshto drugo od oruzhija. Moraju malo da smaraju.

E da meni je jedan pandur napisao prijavu sto nisam imao licnu kartu... Morao sam da idem kod sudije za prekrsaje i platim kaznu od 100 (slovima STO) dinara - i sudske troskove od 200 :))

[:D] A na koju foru ti je napisao prijavu, ako nisi imao dokumenta kod sebe? Valjda po zakonu ne morash da imash lichnu kartu, mozhesh bilo shta od dokumenata.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je i gadnih sranja na beer festu, tucha i nekoliko izbadanja nozhevima... Ali jbg, ne mogu ni murkani da gledaju u pasulj, pa da znaju ko ima nozh ili neshto drugo od oruzhija. Moraju malo da smaraju.

[:D]  A na koju foru ti je napisao prijavu, ako nisi imao dokumenta kod sebe? Valjda po zakonu ne morash da imash lichnu kartu, mozhesh bilo shta od dokumenata.

Moras da imas licnu kartu ili pasos,ostalo se ne priznaje...

Btw,i meni se desila ista stvar kao i Kurganu...

Idem sa drugarom i startuju nas smaraci,i sve fino sa nama,ja posto nisam imao licnu on meni kao,kako se zoves i to da proveri preko motorole...

I proveri i sve kao super,"prijatno momci,dovidenja",kad za jedno dve nedelje stize poziv za sud

Pedercina,da mi je trazio,platio bi mu kaznu na licu mesta,bar da mi je rekao da ce mi pisati prijavu pa da znam,ovako me samo se iscimao bezveze

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Ahaha citam i ne verujem, svi se kao prave streetwise sa pandurima, a ovi ih mrko pogledaju i nista =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dva puta me je policija zaustavila u zivotu...jednom kada sam tek polozio voznju i prilikom vracanja od neke zurke iz blokova, zaboravio da se kod kruzne obilaznice kod opstine moram zaobici ostrvo...a drugi put na exitu 2002. Inache me oni ne diraju a i ja njih ne diram.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre pustite pandure na miru...startuju vas je r nemaju ama bas nista pametnije da rade jer

1. Mrzi ih da rade

2. Boli ih kurac da rade

3. Ne pada im na pamet da rade za bijednu platju.

--

P.s mislim da svi malo lagite u velicanju vase drskosti i intelektualnog poigravanja kad vas legitimisu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...