Jump to content

matematicki paradoks klejbezabli


Recommended Posts

Mene su prvo ucili da sa nulom ne moze da se deli,a posle su nas naucili da nesto podeljeno sa nula daje beskonacno veliku vrednost,sto nije da nisam (nismo) znali,jer logicno je,sa sto manjim brojem delis,veci dobijas...itd :) i tako nastadose jebeni limesi :-(

Daljim proucavanjem materije usledio je jos logicniji zakljucak,da nesto podeljeno na beskonacno veliki broj delova,daje nulu,tj. broj ekstra blizu nule (iliti 'tezi' nuli:)

E,neka su nase klejbezable ta neka vrednost,koju odredjuje,npr. broj postova-na koliko god ih delova podelili (a raste taj broj delova,tezeci,veoma sporo,beskonacnosti:),uvek cemo,umesto malih vrednosti,dobijati jebeni plus beskonacno!Nesto podeljeno sa beskonacno daje beskonacno?Da sam isao na predavanja iz matisa,imao bih sta da kazem kad profa pita 'Ima li pitanja?' :-)

Da zakljucim-zbog svega navedenog,nema sanse da vise postujem nesto novo ovde(nikad nisam mnogo ni postovao,doduse:),samo cu komentarisati fajlove...

system overload...irq conflict...i slicna sranja...

a i topic je sranje,ali morao sam to da izbacim iz sebe...i osecam se bolje...i guess...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Mene su prvo ucili da sa nulom ne moze da se deli,a posle su nas naucili da nesto podeljeno sa nula daje beskonacno veliku vrednost,sto nije da nisam (nismo) znali,jer logicno je,sa sto manjim brojem delis,veci dobijas...itd :) i tako nastadose jebeni limesi

Offtopic: Nulom ne mo

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

broj postova ne moze da ide u beskonacnost zato sto je kolicina memorije za cuvanje istih konacna

:)

PWNED!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Memorija koju zauzima jedan POST je zanemarljivo mala u odnosu na kolicinu memorije kojom barata server na kome se nalazi forum..Tako da moze da se kaze da broj postova moze da tezi ka beskonacnosti..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...