Jump to content

Belgrade Beer Fest


urgh

Recommended Posts

Sinoc (U nedelju) bilo extra..Finale u ispijanju piva (jedna zena od 50 godina ispila 1l piva za 5.2sec,a posle 3 minuta jos 1l u grupnom takmicenju)..Vrh je bio izbor za miss mokre majice kad je jedna od takmicarki skinula majicu i bacila u publiku...Zato je i pobedila :).."Baci sisu da se igramo",pevalo se sinoc :) ...Inace licno sam video 2 obracuna,i to jedno 10 policajaca su masakrirari jednog lika,a drugi kada je jedno 30 policajaca jurilo nekog baju koji je bezao uzbrdo,a kad su ga stigli gazili su mu po lobanji..Ali obezbenjenje je radilo svoj posao dobro,ja gurnem ortaka onako iz zezanja ono za 5 sekundi oko mene ste stvorilo najmanje 8-9 pribapdnika obezbedjenja i policije sa pendrezima..Jedva sam im objasnio da smo se zajebavali..Sve u svemu,otkinuo bi sve one missice mokre majice.

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj... hmm... ja svratih na ovaj topic upravo zbog slika sa pomenutog "natjecanja", kad ono medjutim.  Gde su slike, bre?! Lucky, gledam u tebe... 

Ma ja video jednu onu sliku sto su okacili ovde, pa se uplasih od lepote pa nisam ni isao da slikam ostatak :) Zapravo me mrzelo da idem na beer fest poslednjeg dana, ono, nije mi se nesto preterano dojmilo u subotu.

Link to comment
Share on other sites

Oh suuuuuuure, kad treba da slikash nebo, onda te ne mrzi. Da je bilo gladnih ljudi i leshinara, otishao bi. ;D Ali neeeeee, za polugole ribe ti se ne dojmi da idesh.  Razocharao si me... i kao chovek i kao komunista. 

Proshetaj adom jedno popodne :)

btw, cak i da sam hteo da slikam, nema sanse da bih se probijao "u prve redove". Neka novinarska akreditacija sa druge strane, pa bismo se dogovorili :)

Link to comment
Share on other sites

te sve iz izbora su bile zesce maloletnice zbog toga se BRE ide u zatvor!!!!

A i da su malo lepse bile bi grobovi , cast izuzecima

Covece, nema ruznih i losih riba, samo fali alkohola!

:)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...