Jump to content

traženje posla preko interneta


Guest

Recommended Posts

bitno da u svakoj reklami gde je pitanje kako zaradjujete ima jedna zenska koja kaze 'preko interneta'.. sure...

sto se tice webdesign-a cena je kod nas na veoma nezavidnom nivou...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

web design je u ogromnoj prednosti u odnosu na mnoge druge poslove jer nisi fizichki ogranichen - mozhesh da shljakash za australijanca koji zhivi 500 hiljada kilometara od tebe. stranci daju veci kesh, ali ne neshto preterano

Link to comment
Share on other sites

Moj ortak je tako uzeo 200-300 evra od nekih shvajcaraca ...

radeci web design

govorim o domacim poslodavcima.. al dobro kod nas se internet marketing nikako ne moze porediti sa nekim drugim zemljama..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa kad 5% stanovnistva ima komp, 5% od tih 5% zna da ga koristi, a 5% od tih 5% od 5% zna sta je internet, a 5% od tih sto znaju sta je internet i imaju valjan pristup istom, nije ni cudo :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kapiram da je za programera najbolje da napravi neki freeware programčić koji će ljudi masovno koristiti (pada mi na pamet frontend za google desktop search, to je popularno ovih dana), pa da se pročuje, i pre ili kasnije će ga neko angažovati..

to je kul varijanta ako se uklopi u nekakav hobi i bleju, inače je mukotrpno..

Link to comment
Share on other sites

ja znam par primera sa druge strane - koristim neki program, jedno vreme stalno izlaze nove verzije, a onda naprasno prestanu, sajt niko ne održava, posle par meseci nestane domen.. šta je bilo? zaposlio se autor..

Link to comment
Share on other sites

Po meni je osnovan problem kod nas nepostojanje velikog broja srednjih i malih IT firmi (ok, dial-up provajdera ima dosta :/ )

Jer to je upravo mesto gde vecina programera/web dizajnera/netvork admina itd. nalazi posao ... ili bar iz takvih firmi krecu.

Strasno je tesko zaposliti se odmah dobro i imati cool projekte na grbaci ... osima ako se nekako ne pokazete kao sposoban developer (upravo to sto Ivan kaze za freeware programcice ...)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Pa kad 5% stanovnistva ima komp, 5% od tih 5% zna da ga koristi, a 5% od tih 5% od 5% zna sta je internet, a 5% od tih sto znaju sta je internet i imaju valjan pristup istom, nije ni cudo :P

Po ovom rachunu ispada da 0,00003125% stanovnishtva zna shta je Internet i ima dobar pristup ka njemu. Iz toga se moze izrachunati da (po podatku sa Googla) 338 ljudi u SCG zna da koristi net i ima dobar dostup ka istom [:D] WOW!

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Po ovom rachunu ispada da 0,00003125% stanovnishtva zna shta je Internet i ima dobar pristup ka njemu. Iz toga se moze izrachunati da (po podatku sa Googla) 338 ljudi u SCG zna da koristi net i ima dobar dostup ka istom [:D] WOW!

Hahah,`ladno te nije mrzelo da racunas :))

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...