Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

epic, ajd' prestani da dovlachish drugare na ovaj forum molim te..

slazem se sa tobom...

do us a favour

momci nisam ja kriv...:((

e, ali stvarno!!! taj derbi je bio0 najjaci, samo da stevideli, ceo jug gleda ka transparentu i PLACE!!! ali SVI okrenuti,,, smeh.... ali trebalo im je vremena da skontaju

a jos na severu zastava koju smo im skinuli (BBB BERN) i natpisi :"i vi sebe nazivate navijachima?" "grobari,zdravo!" i tako to...

Jos se posibali Young boys i South family (ako se ne varam) ...imam snimak kada se Alen sam siba sa nekim iz yb-a...

lepo mi bilo na tom derbiju:))

Gde ima da se kupi dres River plate

U Argentini...ali nisam siguran...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

aj gospodo "pravi navijaci" recite mi gde mogu da naucim par zvezdinih navijackih pesmica?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ako akcija 'I ja sam ret.. Zvezdash' urodi plodom, verovatno tje se uchiti vetj u osnovnoj shkoli umesto himne (koju nemamo) i domatjih dechijih pesmica (koje nemamo) i slichnih stvari...

A mislim da bi tako bilo i najbolje. U prepodnevnu smenu idu dechica sa crno-belim bukvarima, u popodnevnu sa crveno-belim. (i obratno) Umesto sportskog dana organizuju se tuche izmedju odeljenja, pobednici idu na opshtinska takmichenja i tako dalje...

Nazhalost, ovo je utopija koju nikada netjemo dozhiveti. :(

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ako akcija 'I ja sam ret.. Zvezdash' urodi plodom, verovatno tje se uchiti vetj u osnovnoj shkoli umesto himne (koju nemamo) i domatjih dechijih pesmica (koje nemamo) i slichnih stvari...

A mislim da bi tako bilo i najbolje. U prepodnevnu smenu idu dechica sa crno-belim bukvarima, u popodnevnu sa crveno-belim. (i obratno) Umesto sportskog dana organizuju se tuche izmedju odeljenja, pobednici idu na opshtinska takmichenja i tako dalje...

Nazhalost, ovo je utopija koju nikada netjemo dozhiveti. :(

ROFL za opsthinsko takmichenje [roflmao]

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kad smo kod pesama... hajde dzajo kupi nam ronalda... kupi na kupi nam kupi nam ronalda... ma sve ih prodaj kupi nam ronalda... boze koliko sam se smejao...

najdebilnija zvezdina pesma bez premca: pero perice zvezdina perjanice... a grobarska didulidudidu zvezda ima sidu...

i da:

hocemo li *ebati devojke?

NE - CE - MO!

hocemo li *ebat stare babe?

HO - CE - MO!

a zasto?

stare babe *ebu se za dzabe... na na na na na na na na na na na na na na

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...