Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

Kapiram da je Roma bila u mislima izabranicima Valtera Zenge, pa nisu mogli da se koncentrishu. ;)

Ili je lopta bila okrugla , ili teren nije valjao , ili je bilo prevelika vlazhnost vazduha , i tako...inache lepo je videti da se opet skupljaju navijachi Vojvodine u ovako velikom broju...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Pa ja se iskreno nadam da ce ljudi poceti vishe da posecuju , recimo ja sam u nalozio 10 drugova da pocnu da navijaju i idu na vosine utakmice , josh je vosa krenula dobro da igra u poslednje vreme i eto ljudi na stadionu.

Inache bilo je ekstra navijanje cigani se nisu ni culi , inache po njihovom navijanju mislio sam da vodje nisu ni dosle , ali izgleda jesu i rekao mi drug da je bilo lose jer je Shavija zaboravio koreografiju u kombiju ^^

Jedino sto sam za vreme bakljde bio izmedju dimnjaka i baklji , tako da mi je od napred ishao dim pa sam se gusio a odnazad su mi padali zarovi od baklje pa mi je progorela trenerka , ali to i jeste trendza namenjena za to tako da je ok :)

Josh samo 2 slike necu vishe keve mi ^^

fkv_zvezda_velika_br49.jpg

fkv_zvezda_velika_br06.jpg

i za kraj smo pitali cigane ^^

fkv_zvezda_velika_br07.jpg

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Da,a odgovor je isao "A vi kako te". O boze cigani se nisu ni culi?!

Cestitam fudbalerima Vojvodine na zasluzenoj pobedi a upravi Vojvodine.....Hmmm reci nemaju nikakvu ulogu ovde,to su jako mali ljudi.Pokazali su samo ovim domacinstvom koliko je to mali klub i dokle moze da ide ljudska glupost.

Navijaca Vojvodine ima sve vise i drago mi je zbog toga,iskreno.I treba Novi Sad da ima dosta navijaca za svoj klub,jedino mi nije jasna tolika opterecenost Zvezdom i Delijama u njihovim glavama to bi definitivno trebali pod hitno da promene inace nista od njih kao navijaca.

Link to comment
Share on other sites

Pazi nije da se niste culi , ali kad je Vosa-Zvezda , navikao sam na skroz druge stvari od vas , u odnosu na ranija gostovanja ovo je bio ocaj iako je istok bio pun...

Fudbaleri imaju minimalnu zaslugu , trener je onaj cija je ova pobeda i uopste ceo ovaj niz pobeda i neizgubljenih partija , znam jer mi je trenirao druga dok je bio u Novom Sadu i stvarno je genijalan , jedino se nadam da ce ostati do kraja sezone i da uspe da uradi nesto...Uprava su GOVNA NAJVECA.

Nemoj da laskate sebi za opterecenost :) , realno vi ste trenutno prvi na tabeli sa najvecim brojem navijaca , naravno da ce se sve pokusati da se pobedite i u navijackom smislu i u igrackom.

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro,nije bitno.Misli sta hoces.Ne laskamo mi sebi,ne vidim razlog da navijaci Zvezde laskaju sebi u odnosu na bilo koje navijace u ovoj zemlji.Imam neke prijatelje slaninare i znam kako reaguju kad se pomene Zvezda ali nema veze.Nije mi bila namera da te isprovociram.Cenim brojnost navijaca Vojvodine, to nije lako jer kod nas te svi gledaju belo kad kazes da ne navijas za Zvezdu ili onaj drugi klub.

Sto se tice trenera,cuo sam i ja neke stvari.Da ima neku licencu koju u Spaniji dobija samo 6 trenera godisnje ali nisam siguran o cemu se radi.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se divim i tvojoj gluposti, i tvom nevaspitanju.

koliko sam se nasmejao tvojoj "raspravi" sa ep1com... [roflmao]

kad smo krenuli sa slikama...

81626kk.jpg

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

epic, ajd' prestani da dovlachish drugare na ovaj forum molim te..

slazem se sa tobom...

do us a favour

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...