Jump to content

F.E.A.R.


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlično ako je demo tako radio na tvojoj mašini samo treba da uzmem još 512 ram-a i da se sigram, mada ću probati da je igram i sa 512 koje imam jer se osećam kao ovca kad moram zbog igre da kupujem nešto za komp ali F.E.A.R. se ne sme propustiti, taman imam vremena da odigram cold fear dok ne izađe ovo čudo.

edit:

Odakle ti ta informacija za 2 giga rama?

Ja sam malopre na oficijalnom sajtu pročitao sledeće :

System Requirements

MINIMUM SYSTEM REQUIRED:

Windows

Edited by baya

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Igra je bruka

Znachi kad ubijesh onog vojnika, on kako pada ispaljuje rafal [koliko to deluje mocno u slow motion]. Vojnici su ko shto kaze xeno veoma inteligentni [znachi obaraju bilo shta, shto bi im koristilo kao zashtitu od metaka]. Koliko sam skapirao od demoa, glavni lik je uchestvovao u nekom eksperimentu josh kao klinac [valjda zbog toga stoji ona mogucnost slow motiona :)]. Svidja mi se ono oruzje [nalik na rail u q3] shto neprijatelja pretvori u skeleta. Povrh svih tih zanimacija, vidi se da igra zahteva dosta rama [kad sam od ortaka pozajmio josh 2x po 512 i imao ukupno giga ona je htela da zasecka pomalo. Mada medium sa nekim elementima koji su stavljeni na high, igra je radila besprekorno.

Konfa na kojoj sam testirao:

amd64 3000+ [kloknut na 2.5]

768ddr [moja standardna memorija sa kojom je radilo na medium]

6600gt

Mada igra radi extra i kod ortaka koji ima barton, 9800pro i giga rama.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je odlican demo. Sa 1GB rama dosta secka dok ucitava nove delove nivoa kada su teksture na high, ali izgleda zaista sjajno.

Mnogo je dobro kada sa onim chudom koje ispaljuje neke metke koji su kao kolci prikucas nekoga za zid i on ostane tako :)

Prvi put sam se isekao, ja pucam, a lik stoji, ja pucam pucam... on ne pada. Pridjem, a on se oklembesio i visi na zidu, a jedno 5-6 tih ogromnih metaka viri iz njega :)

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...