Jump to content

Upomoc!!! Potrebna mi je skola borilackih vestina!


Recommended Posts

Naisao sam na grupu devojcica (12-13 godina), sinoc kada sam se vracao kuci iz igraonice. Presrele su me i trazile da im dam mobilni telefon (ne znam da li su mislile na aparat ili broj ???? ). Kada sam to odbio, i iz svima razumljivih razloga poceo da bezim, jedna od njih me vestim pokretom oborila na zemlju i udarila me otvorenim dlanom. Pokusao sam razumno da razgovaram sa njima, ali te siledzije nisu htele nista, osim da me prebiju. Moj drugar Tesla (princeza od Lavande) je uspeo da se izvuce bez povreda!!!!! Vise me boli to sto sam se osramotio, nego silne modrice. [:(] Molim sve ljude da me upute u pravu skolu borilackih vestina, kako bih mogao da ih pronadjem, i da im se nemilosrdno osvetim!!!! Otkrio sam i da moj nabudzeni defence rank na RUR-u nema efekta u pravom zivotu, sto me veoma iznenadilo. Molim sve dobre ljude za pomoc!!!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

xxaxax

lolcina za pricu

5+ ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Vise me boli to sto sam se osramotio, nego silne modrice. [:(]

Sramota je krasti i lagati,a ne popiti batine od devojcica :)

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

www.kakosespasitioddevojcicakungfumanijaka.com

www.udvaprostapotezanaucitidaseislozgujessaforuma.com

www.wulfgarovaskolazapresavijanjezenskogpolaharharhar.com

www.jedenjebeloglukakaosamoodbrana.com

www.karatezadvadanazoranradosavljevic.com

www.kakohakovatidevojkeod12godinakilistajl.com

Valjda ce neki od ovih pomoci.

Link to comment
Share on other sites

Meni kad god je riba trazila mobilini telefon se podrazumevalo da hoce moj broj i uvek smo se normalno sporazumevali. Sad sto si ti naleteo na grupu nimfomanki koje su se razbesnele kad ti nisi shvatio sta od tebe oce je stvarno kriza ovog drustva. Cuti bre, imas srece sto te nisu silovale :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sramota je krasti i lagati,a ne popiti batine od devojcica :)

Istina

Sem toga, njih je bilo nekoliko, a on sam, tako da je logichno da su ga prebile - vetjina jebiga...sem toga postoji fora s kojom mozhesh da oborish osobu i 3x tezhu od sebe

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Otkud znas da je Lucky 3x tezi od tebe. Misim jes on gabaritan, ali ne verujem da imas manje od 50kg. Mada ima jedna fora kojom mozes da oboris vise osoba u isto vreme a da ne budes na licu mesta. Kao npr. ovo u Kushadasiju.

Inace, prica je vr'

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...