Jump to content

Jessica Alba


Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

michelle rodriguez

http://members.fortunecity.de/ylilscans/re...rodriguez01.jpg

nju ne bi menjao za 4 jesice i 2 angeline na gomili...ne znam zasto jednostavno je tako...

sve mogu da shvatim al da neko ima bas ovoliko razlicite ukuse to mi nije jasno!!!

Mislim sve je to ok zensko je zensko al treba imati nekakve standarde [;)][:D]

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

sve mogu da shvatim al da neko ima bas ovoliko razlicite ukuse to mi nije jasno!!!

Mislim sve je to ok zensko je zensko al treba imati nekakve standarde  [;)]  [:D]

slazem se u potpunosti sa tobom mislim michelle rodriguez nije uopshte dobra riba da se razumemo

Link to comment
Share on other sites

Nekako su mi mnogo default sve te cice sto vam se svidjaju...super su i to, ali su mi nekako ukalupljene :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno nerazumes ili ?

Rece prvi insane da je(alba) bila kod njega a ti da si bio sa njom(albom) pa ja pito da niste bili zajedno ti i insane

gresis ovaj gresis silno sinko

to nisam ja reko al to je vec corey vec objasnio

ja jesam senilan al ne toliko

[;)]

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je dokazano da je to fake ... no naravno, nisam siguran, ne bih tvrdio. Ali pojavila se ta slika bila pre par meseci, pa je neko okacio pravu. Mada, ko bi ga znao, mozda je ta kao "prava" a ono photoshopom skinuli transparentnost sa haljine i kao eto :>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...