Jump to content

Vas tip


Recommended Posts

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pre sam rekao neki shit

sad sam pijan kao guzica i veo iskrenosti

meni nije bitno da je guzata i sisata i da je plava

jednostavno mora da mi se uklopi u neki moj pojam dobre ribe.. i tad nastupam ja sa mikrofonom u ruci... :D

kiss svima

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

joooj, ovo je bilo...hm

ili

-da se slazhe sa matorcima bar bolje od Dz

Ostale ti traume :))) (crnjak)

pazi nisi jedina bila sa tom prichom .. jednostavno to mnogo moze da utiche na zuve, posredno i neposredno ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Malo off topik.

To sam matorcima je sve stvar odrastanja (ne mislim ovo u negativnom smislu), a ima ljudi koji to nikada ne prevazidju jer nije lako. U principu se stvari dosta srede kada covek prestane da zivi sa svojima. A kao savet evo jedno zlatno pravilo: roditelji su uvek u pravu. Ovo ne znaci da treba raditi sta vam oni kazu, samo treba ozbiljno uzeti u razmatranje.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

expiriance ... samo sto nam je drustvo off skroz , tako da neki rano prestanu da komuniciraju sa roditeljima ili pak sa njima zive ceo zivot.

Meni je moj deka bio bolji otac nego moj rodjeni otac recimo. I to kasnije utice na covek i to mnogo.

/edit -> e da isto off topic , sry ali istina..

Edited by Eskimo

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

ja sam mojima rekao:

mozete da mi serete za:

- faks

- sta jedem

- za jezik, jer ponekada zaista ne pazim sta kazem.

- pare, dok se u potpunosti ne osamostalim

nemozete da mi serete za:

- sa kim se vidjam jer vi sami niste dali primer pametnog izbora brachnog partnera

- sa kim se druzim jer ste se zavadili i sa kumovima

- za kosu. Ako ja hocu da izgledam kao Jabuchilo ili Zelenko, to je moj izbor koji utiche samo na mene

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja sa mojima ne razgovaram vise ozbiljno... ni o cemu. sve okrecem na zajebanciju.

a sto mogu da smore roditelji druge strane. o tome ne vredi ni pricati.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sa kevom se chujem jednom nedeljno telefonom, sa caletom jednom godishnje telefonom, sa tashtom :) jednom mesechno kada odgovaram na kucni telefon.

I da, na svadbi nije bilo ni mojih ni njenih roditelja (a ni rodjaka), verujte mi tako je najbolje :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ja sam se jednom zabagovao da razmišljam o sopstvenoj svadbi, i skontao sam da bi bez roditelja bilo najbolje.. jedini je problem što većina riba od detinjstva mašta o svadbama sa belim golubovima sa 200 zvanica i vatrometom :)

ako gospođa h. nije bila u tom fazonu, onda si stvarno našao one in a million ;)

Link to comment
Share on other sites

Licno jos zivim sa kevom, jer mi je lepo :)) Sa kintom koju sam zaradjuem, realno mogu bez frke da zivim sam i da pomognem kevi, ali zasto?

Na ribe neutice, bas je briga. Klopa je uvek tu, sve oprano i uvek mi pomogne kad mi nesto treba :)

Kad budem morao da se full osamostalim mislim da nece biti frke, bar ne za mene, za mamu ne znam :)

I zasita je glupo imati neko moranje otici od roditelja. Ako vam je sa njima lepo i neugrozavaju vas i vas nacin zivota, cemu onda neki nagon zapaliti. Valjda se ljudi osecaju bolje i vise cool, ali vremenom covek ukapira ( ziveo sam oko 3 godine sam ... )

Naravno, nije ni zdravo da lik sa 35+ zivi kod roditelja i da nema bar devojku ali sta da se radi ...

Moji su razvedeni tako da se sa caletom cujem, ako ne racunam mail ili icq, onda oko 1-2 na dva meseca (ponekad se i necujemo po pola godine)

Jedino za sta mi keva sere je faks ... valjda je smori kada blejim i nista neucim pa ono, pocne da drzi neke govore :) Ali razumem je, u mom interesu je da to sto pre zavrsim ...

2 cents.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

hehe kako jedna konstatacija totalno pokrene xy drugih tema .. al dobro malo smo produbili ono shto je mene mrzelo da kucam

ja sam vishe ciljao na to da ako ona/on nemaju dobar odnos sa matorima da to utiche na vezu u tom pravcu da je to jedna muka vishe jel ipak su matorci (ako zivish sa njima) neshto shto morash da trpish (ako su loshi odnosi) svaki dan .. shto ce te se svi sloziti jako bitan faktor na nechiju psihu

Lik koji sa 35+ zivi sa roditeljima NIKADA NEMA devojku.

ma istripovao si se .. gde ti zivish na Beverili Hilsu .. ovo je srbija bato gde 3 generacije zive pod jednim krovom .. znam 2 primera likova koji nemaju kesha da se odsele od svojih a furaju gotovo sasvim normalan zivot, posao, ribe i ostalo .. jednostavno nece da menjaju svoju sobu od 25km2 za stan od 50km2

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

soba od 25 kvm2? sta je to, penthaus na vrhu palate federacije?!?!? taj koji ima toliku sobu sigurno nije prosek koji zivi u soc-realistichnom stanu i deli istu wc-solju sa barem josh troje ljudi.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Htedoh bas to da kazhem - ja davno nisam video da neko ima sobu od 25 kvadrata ... No ipak mogu da se slozhim sa spikom da ima ljudi koji jos uvek zive sa svojima jer je takva situacija, ali to ne znaci da su u fazonu o kojem igz prica. Naravno, mozda ima izuzetaka i sa ove i sa one strane, ko bi ga znao.

Link to comment
Share on other sites

jebote shta ste se odmah uhvatili za cifre .. to soba od 25 sam lupio .. u svakom sluchaju nije mala .. ono izmedju 10-20m2 (velichina pristojne dnevne sobe) dovoljna za svachije potrebe i jednostavno nemaju kesha da calnu za ucheshce poshto su stambeni krediti kod nas josh uvek nepovoljni a da ne pricham o tome shto su i poslovi & plate nesigurni za upushtanje u tako neshto shto cesh da odplacujesh sledecih 20 - 30 godina

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi svako trebao, bez obzira kako dobar odnos ima sa matorcima da pochne da zhivi sam sa nekih 18-20. To shto mi nemamo uslova za to to je vetj druga pricha, pa smo usput i zaboravili da je to prirodan proces kako kod ljudi tako i kod zhivotinja, u odredjenom dobu.

Meni je uzhas kad chujem da likovi koji imaju uslova za to, netje da pochnu da zhive sami zato shto su suvishe lenji da sami sebi sqvaju neshto ili ukljuche vesh mashinu. Kod nas su ljudi razmazheni da je to strashno, al krivi su i roditelji za to.

Btw. imam ortaka koji je paralizovan, pa je ipak ubedio roditelje da mozhe sve sam i sad zhivi solo u svojoj gajbi i nishta mu ne fali.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je uzhas kad chujem da likovi koji imaju uslova za to, netje da pochnu da zhive sami zato shto su suvishe lenji da sami sebi sqvaju neshto ili ukljuche vesh mashinu.

Takvi likovi obichno muche svoje devojke/zene... Kako bi takve tukao (no hate).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi svako trebao, bez obzira kako dobar odnos ima sa matorcima da pochne da zhivi sam sa nekih 18-20. To shto mi nemamo uslova za to to je vetj druga pricha, pa smo usput i zaboravili da je to prirodan proces kako kod ljudi tako i kod zhivotinja, u odredjenom dobu.

Meni je uzhas kad chujem da likovi koji imaju uslova za to, netje da pochnu da zhive sami zato shto su suvishe lenji da sami sebi sqvaju neshto ili ukljuche vesh mashinu. Kod nas su ljudi razmazheni da je to strashno, al krivi su i roditelji za to.

Amen.

I ja sam zato da se deca cim prije osamostale i krenu sami da se brinu o sebi. Ajde, mozda 18 godina nije bas zgodno jer ipak tek tada krece fax, ovo ono, al' vec recimo posle 21. godine ili eventualno posle faksa (naravno ako pricamo o normalnom vremenu zavrsavanja istog a ne vecitim studentima) je idealno vreme.

No ipak ne zaboravite da ima i situacija u kojima roditelji prosto nece da puste svoju decu da se osamostale. Negde je prirodan osecaj ono "jao kako ce sam/a" itd itd ali neki su blazhi u tom tripu, kao "jebi ga, snaci ce se", neki ono zivkaju svaki treci dan i donose klopu a neki pak na razne nacine pokusavaju da "sabotiraju" odlazak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...