Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

^^O cemu se radi?

I ja se cimam sa bivsom. Jel to ovde neka zaraza?

Ocu da radim nesto korisno. Da napravim neki sajt ili radim/pomazem nekom postojecem. Ustvari to hocu ceo raspust. Na kraju uvek zavrsim ovde. :)

hoces da unosis ugalj...500 djunti na dan...ej malo li je ...

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

ustao... noodle, ja sam radio 2 nedelje za 1 K dinara /dan. moleraj.. doyaya mi upala kombinacija.. a inace je koliko ja znam standardna dnevnica 10 yura...

al kolko sam upoznat, iz tvojih postova, ti imas neq frq sa zdravljem, pa ti bas fizika i ne bi toliko lezala...

inace, ovo za devojke, pa neam pojma... blizi se kraj leta.. svi polako ali sigurno postaju nadrkani sto prestaje lepo, i dolazi hladno i kise... bemliga... kontam da je to u pitanju...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Posao, M/R/B...

Idem sada da pravim prezentaciju na aerodromu Domodedovo. Inache hochu da odem na MAKS 2005, tamo su sada najbolji avioni na svetu... Bem ti posao...

Domodedovo? Hah secam se jos ranije kad sam bio na aerodromu u Amsterdamu pa neki ''jadnici'' cekali da udju u avion,da pale za to Domodedovo.Inace bio sam ubedjen da je to negde u Sibiru...Jel sam pogresio? :P Avion im je bio neki tezak raspad,sto posto Tupoljev il sta se vec vozi,nisam znao da ono moze da leti :)

@topic:Ustao,jeo,seo za komp i ne znam sta dalje?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...