Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ne rise? Tuda prodjem dnevno jedno deset puta. Jel radis prepodne, mogu da svratim kad idem do graditj pejtona po burek ujutru :)

To su odlicne reklame, meni se taj fazon bas dopada ... mislim da je to ubedljivo najbolja situacija da coveku skrenes paznju na neku reklamu, prosto u metrou se apsolutno nista drugo ne radi do gledanja kroz prozor / eventualno citanja novina.

hm.

smizla radi od 13.

tako da ono.

bicu veceras tamo od 6.

;>.

ako si u prolazu svrati.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

A shta ti si kao u Moskvi?  [:D]

Ma jednom Drotjol uvek Drotjol... Ajl bi bak...

Znam kako ti je, ja sam kao mali ziveo u Vasinoj br. 3 [:)]

A onda na NBG, Bogu iza nogu [V]

Zato sloboda i chist vazduh [:D]

I evo sada u ekoloshkoj katasrtofi koja se zove Moskva...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

hm.

smizla radi od 13.

tako da ono.

bicu veceras tamo od 6.

;>.

ako si u prolazu svrati.

Ili nije ista radnja ili su tih par puta kada sam prolazio tuda nesto sredjivali, posto ne bih ni bacio pogled

da nisam cuo neke glasove unutra :) Al' kako nema druge shmizle tu u kraju ... :)

Link to comment
Share on other sites

Bio sam sa ortacima u nekom kaficu gde je pevala Romana o_O,i smorio se ,naravno, i sad odlazimo

kao u neki 2. kafic i 2 ortaka krenu ka tamo a 1 mi kaze e cekaj sec da uzme cigarete ,zaboravio na stolu, i cekam ja tako 2 min (a nema sanse da prodje pored mene zato sto je to jedan jedini put kojim moze da prodje) i nema ga nigde o_O (zaista ne znam gde se teleportovao) i tako ja prosetam se kroz kafic nema ga i produzim u 2. kafic desu ostala dvojica trebala da budu a tamo pet mililiona ljudi nema sanse da ih vidim i vratim se lepo u svoju sobu [:(][:D]

edit:mobilni ne rade, ne znam zasto ali mogu samo poruke da se shalju(ako neko ima ideju zasto nam ne radi bio bi zahvlan *imamo063^^,)

a taj drugi sto sam rekao da je kafic nije kafic nego nesto kao diskoteka &&

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Bio sam sa ortacima u nekom kaficu gde je pevala Romana o_O,i smorio se ,naravno, i sad odlazimo

kao u neki 2. kafic i 2 ortaka krenu ka tamo a 1 mi kaze e cekaj sec da uzme cigarete ,zaboravio na stolu, i cekam ja tako 2 min (a nema sanse da prodje pored mene zato sto je to jedan jedini put kojim moze da prodje) i nema ga nigde o_O (zaista ne znam gde se teleportovao) i tako ja prosetam se kroz kafic nema ga i produzim u 2. kafic desu ostala dvojica trebala da budu a tamo pet mililiona ljudi nema sanse da ih vidim i vratim se lepo u svoju sobu [:(]

Edited by Gr@sSh0pp3R

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...