Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ne rise da ti tetka drzi smizle?

@stator

ja dobio metar dana za dz na sezamu, kefaja, kao da mi nadoknade sto su mi dali pogresan modem na dva dana.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisam brate, nisam ni znao sta se radi tamo. mislio sam da je neka zenska radnja, za shivenje i ta sranja.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kada boli grlo, sta?

napravis SERBET!!! [:)] [:)] [:)] [:)]

kako se ranije nisam setio da je resenje tako ocigledno!!!

vec mi je bolje! [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pravim dvd prezentaciju za reklamu u metrou - ono kao pichi metro, gledash kroz prozor a tamo ide reklama po kadrovima - whatever...

eto, kako se lako postaje haj tek kad treba da se uzmu pare.. ne mislim na tebe nego na lika koji je odlučio da se realizuje taj vid advertajzinga..

--

inače, skidam neku ziku, slušam neku drugu ziku, i tako.. užasno sam pospan ceo dan..

Link to comment
Share on other sites

vukice mitrovic 3.

secondhand radnja moje tetke.

inace prva u srbiji.

obuko sam se tamo od glave do pete.

vise puta.

Ne rise? Tuda prodjem dnevno jedno deset puta. Jel radis prepodne, mogu da svratim kad idem do graditj pejtona po burek ujutru :)

eto, kako se lako postaje haj tek kad treba da se uzmu pare.. ne mislim na tebe nego na lika koji je odlučio da se realizuje taj vid advertajzinga..

To su odlicne reklame, meni se taj fazon bas dopada ... mislim da je to ubedljivo najbolja situacija da coveku skrenes paznju na neku reklamu, prosto u metrou se apsolutno nista drugo ne radi do gledanja kroz prozor / eventualno citanja novina.

adsl - Kakav je to Verat kad ne juri pare od svojih pretplatnika, a sto se sezama tiche, idem ja odma' da vratim svoj modem da mi daju mesec besplatne pretplate ... ustvari, ja bih morao da vratim citavu telefonsku centralu, al' ajd' kao sad se sredila.

Link to comment
Share on other sites

Jedno kratko pitanje: da li neko zna kako se zovu one tablete koje riba uzme, najkasnije 48 sati, nakon shto "sipash tamo gde ne trebash", pukla mi je guma... [xx(][xx(][xx(] . I koliko love otprilike??? Kupovao sam ih pre, ali uvek zaboravim kako se prokleto zovu... U frci sam...prso skroz...

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam sa ortacima "kupanju" u plicaku :) smrzo se ko picka kad sam izaso iz vode

pa smo vozili pedalinu (5e 1h) ,bili u restoranu jeli , blejali ostatak dana do veceri

i do malopre bili po Igalu i shetali se i bili u nekom kaficu ^^

A sad mi se jos uvek vrti u glavi od Bakardija (limun) i piva @_@

i tako sad gledam onu wiki encilkopediju (sto je zvewrko ,valjda ,dao link tamo da na nekom Music forumi)

Link to comment
Share on other sites

zovu se pcc tablete i imaš ih u majci i detetu..

sad ću opet da pokušam da ubacim čoper u gta.. prošli put se nešto sjebalo pa sam morao da reinstaliram..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...