Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

Smooorrr od dana najgori...soba mi u neredu,kada pogledam gore vidim svoje siske sto znaci da je vreme za sisanje ali mene tako mrzi da idem do frizera,u ogledalo ne smem da se pogledam jer mi je ostalo jos samo jedno,klima pici i bas mi je lepo i boli me glava koliko blejim u ovaj monitor i jako se kajem sto sam odbio ponudu da idem danas lepo na jezero u Belu Crkvu da se brckam...eto,ko zna gde cu da zavrsim na kraju :PP...e da...treba mi kafe...mnogooo kafeeee!!Nisam je pio ceo dan..poludecu...AAAA!!!

NASTAVAK:

Nekako se pokupih i otisao na shishanje ...uz put do frizera mi se sprzila jaja koliko je toplo,sva sreca pa je frizer imao klimu tako da sam skroz iskulirao :).Tu je takodje sva sreca bio i ortak (pandur) kojeg sam prvi put video u uniformi pa sam se malo i razveselio smejauci mu se :P :))) tako da mi u opste nije bilo dosadno.Htedoh da izrezem tribale na glavi ali to mora da se zakazuje itd. tako da sam se sisao standardno italijanku :).Otiso posle kod ortaka na kafu al je on spavao jer je radio prvu tako da jos uvek nisam popio kafu jer sam odma otisao kuci :(.Kuci sam skinuo dlake sa glave i eto posle brckanja u kadi evo me opet za kompom i sada se nadam da cu popiti kafu :)))

[:D]  [:D]  [:D]

Mastab: Dodji na kafu...

Ocekuj me sutra :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spavao celo poslepodne(otkazali pikanje CS-a) pa sam sada umoran ko bulja ali zato ne mogu da spavam više...zato ću večeras moći da gledam duže SPICE [:D]

P.S.Juče sam gledao najgadniji nić na svetu na TV Most,neki matorac trsi neku debelu od 300 kila....fuujj.... [xx(]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cyro: Kakva je voda u bugarskoi? I jel ima jeftine stvari da se kupe i dal te jebavaju na carini??

Voda je lepa, oko 25c ili chak vishe.. bash je prijatna. Nije kristalno chista a ni prljava, peshchane plaze su u pitanju. Ima meduza, ali su uglavnom to one male bezopasne i nema ih bash u tolikom broju da ti smetaju chak i ako se zentash meduzica! :)

U Bugarskoj je sve jeftino, od hrane do tih stvari preko pitja na najboljim mestima.. ali problem je to shto nema nishta valjano da se kupi! :( Ja sam nashao jedan odlichan Metal Shop i neku lepu prodavnicu sa dosta originalnih stvari tipa nozevi, satovi, zippo, etc etc ali nishta spec.

Shto se tiche granice.. kada sam ishao u Tursku na granicama sam proveo vishe od 10h a sada kada sam ishao u Bugarsku i nazad na grani smo bili max 30 minuta. Niko te ne cima, niko te ne proverava.. skupe u kesu pasoshe, pajkan prodje i proveri da li si to ti i to je to.

Predlazem Bugarsku ako te mrzi da se zajebavash sa vizama za Grchku & stuff, ako zelish mega provod za male pare i ako te zanimaju lepe zene sumljivog morala nize radnichke klase (nemice, chehinje, bugarke etc etc) :).

Link to comment
Share on other sites

lepe zene sumljivog morala nize radnichke klase

Pa ako nisi tamo smochio gde ces? =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

u picku materinu!

sad sam stigao kuci..onaj glupi novi vozac je zasrao stvar i dok sam ja spavao u kamionu on nije znao da se raspita ili da me probudi nego lepo covek pichio 150 km vise po nekom znj putu po planincugama i pa smo zakasnili jedno 5 sati!!!!!!1

i sad lepo moramo sutra da idemo nazad za bg da istovarimo robu jer je majmun zakasnio!!!!!

a sutra ce da dobije sut kartu, mamu mu..............

sorry na psovkama, ali nemate pojma kolko sam se nadrko danas! :(

Link to comment
Share on other sites

1. Vreme je danas stvarno uzasno. Jos ja u prostoriji sa klimom, i izadjem napolje oko 15h i kao u je ... al' sam se srecom brzo vratio nazad. Ipak, izasao sam ponovo oko 19h, kao tada je opustenije, usao u bus i preznojio se jedno osam puta. Strasno.

2. Sto se bugarske tice, samo malo da dopunim tjiru, nemojte da idete vikendom kada idu turci kuci svojoj, jer naprave toliku guzvu da sam ja prosle godine cekao devet sati da predjem. Doduse, bilo je zabavno pa nije bilo frke, al' opet, smor bre covece ... da ne verujes. U povratku nije bilo nikoga, tako da je to proslo kul. Cene jesu nizhe, ne znam kako je ove godine al' ako tjira kaze da nisu dizali cene onda super, imas gde da izadjes, samo pazite, ipak su bugari bugari, pa ono kurs deviza hoce da te sjebu, ima mesta gde hoce da ti prodaju ono sto neces i tome slicno.

@ topic - Stig'o kuci, okupao se, sad cu da nesto cekiram po netu i idem da spavam, bas sam nesto umoran. A sutra imam onoliko posla.

Link to comment
Share on other sites

Bile su tamo neke likushe koje vetj 3. put dolaze u isto mesto.. koliko sam skapirao ove godine su najnize cene bile/josh uvek jesu. To shto kaze Lucky.. bugari jesu gostoljubivi i uvek nasmejani ali pichke male otje da ti podvale, recimo za 10 dana se nama dok smo sedeli po raznim kafitjima sledetja stvar desila bar 30 puta: naruchi neko od nas LIMUNADU, on donese fantu od limuna, onako otvorenu i kao "nemamo limunadu, evo vam ovo!", ili recimo naruchim Bravo on mi donese neki njih sok i tako.. ako nemaju to shto si naruchio, pretjute i donesu ti ono najblize tome - UZAS ali dobro.. kada ih na istom mestu par puta oterash u P.M. shvate da nema cimanja sa tobom i sve bude kul! :)

Shto se tiche kursa i menjachnica, ja nisam imao problema ali sam chuo da su ih mnogi imali zato svi predlazu da menjate kesh u hotelu gde ste odseli, na recepciji ili u njihovoj menjachnici.

Da, vikendom nikada nemojte u Bugarsku da idete.. ono ako putujete radnim danom na grani tjete chekati 30min do -3h MAX!

Ono shto je mene jako iznerviralo jeste to da NIKO NE ZNA ENGLESKI! Mada provalio sam da Shvabe znaju ali ko pice netje mnogo da prichaju sa tobom ako ne znash dzermanski :). Ali to da sam nashao za 10 dana JEDNOG JEDINOG kelnera koji zna da provali shta mu kazesh na engleskom i da kaze "welcome, good bye, etc", pa to je brutalno. Osetjash se ko da te je neko celog zivota zajebavao onim "Uchi engleski, ako odesh u Amazon motji tjesh da se sporazumesh, ako odesh u Kinu, Egipat,.. svi tjete razumeti!" - sve je to super, ali u Bugarskoj bolje razumeju arapski nego engleski! :(

@ Corey: koj film? Nemam danasnje novine! :(

@ topic: evo slusham muziku (Katatonia - I Am Nothing), ladim se klimom i mozda tju opet da legnem da spavam iako sam spavao 17h do pre metar sati.

Link to comment
Share on other sites

Tenk ju za bugarsku... Stvarno je jadno shto ne prichaju engleski, nemachki mi je srednje ochajan... Idem 17-og, to je sreda, izgleda da cu dobro proci, ali se vracam 28-og, bar mislim, a to je nedelja uveche... krep

Topic: kenja mi se a mrzi me da silazim u klonju, i vrelo je i nema spavanja bar do 3...

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...