Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

blah,vise me izludjuje sto ne mogu da zaspim pre 4,i onda ustanem ko krembil u 2 popodne,i totalno ne znam koliko cu jos moci da izdrzim tempo trening+teretana,a do pre 3dana sam imao 2treninga+teretana i tako budjavo trosim ovo vreme na raspustu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo, ownuje ti titula! [:)] Danas sam bio ceo dan kod ortakinje, blejali sa josh 1 ortakinjom i ortakom, zanimljivo bilo. Malopre doshao, opet mi vruce u stanu, otvorio sam prozore, i napravio promaju malo da se osvezi. Sutra uveche u Baron, a preko dana ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Smarao sam se ceo dan, znachi legao sam u pola 6!!! A trebao sam u 2 :P

Kad sam izashao u grad vecheras pita drug shta ti je bilo, shto nisi ishao na bazen samnom? Ja gledam belo, ka rek`o lozhi me, kao vidim u mob. da sam prichao minut i 20 sek. sa njim u 10 jutros... To mi se desilo prvi put u zhivotu, da se ne secam nechega tako svezheg... starim :DDD

Evo o5 cu da zaglavim do petlova, i ona sve u krug... Jedva chekam shkolu...

ps ne zbog uchenja :D

Link to comment
Share on other sites

Grujo, ownuje ti titula! [:)] Danas sam bio ceo dan kod ortakinje, blejali sa josh 1 ortakinjom i ortakom, zanimljivo bilo. Malopre doshao, opet mi vruce u stanu, otvorio sam prozore, i napravio promaju malo da se osvezi. Sutra uveche u Baron, a preko dana ne znam.

Shta mislish oce li biti ljudi danas u baronu? Ja sam isto mislio da se chujem sa nekim ortacima za danas, bash bi tamo ishli ako bi izlazili negde.

5.45 AM, a ja josh uvek ne spavam... Bio sam previshe zauzet prosipanjem pameti na wc3 forumu. Ne kazhem da sam najpametniji, ali tamo definitivno jesam. [:)]

Odo sad da chitam one glupe zakone po ko zna koji put... Bolje od muje i hase 100 puta [yeahdude]

Link to comment
Share on other sites

Shta mislish oce li biti ljudi danas u baronu? Ja sam isto mislio da se chujem sa nekim ortacima za danas, bash bi tamo ishli ako bi izlazili negde.

5.45 AM, a ja josh uvek ne spavam... Bio sam previshe zauzet prosipanjem pameti na wc3 forumu. Ne kazhem da sam najpametniji, ali tamo definitivno jesam.    [:)]

Odo sad da chitam one glupe zakone po ko zna koji put... Bolje od muje i hase 100 puta  [yeahdude]

Ako ostane prijatno vreme, 100% ce biti ljudi, posebno jer je petak. Kapiram da bi mogli zajedno, vec jednom poshto se dogovaramo vec X dana. Aj zovi me kad se probudish.

Link to comment
Share on other sites

Idem kod drugove sestre na punoletsvo vecheras, ustao sam u 1, ruchao sam, sad cugam sinalco i hladim se, idem malo cs pa cu na basket... Kao i uvek prvo sam ustao i video dokle je doshao dload kad ono qrac, ugashen komp, ja napao babu, rek`o koliko puta sam ti rekao da ga ne gasish, a on mi kazhe da je nestalo struje, i ja je ne izgazim ( shala :P )

Link to comment
Share on other sites

oko 2 bio u teretani ,

Teretana a 88 god?Tu nešto ne leži,ili si visok 150 ili te svi biju ili si kreten.

P.S.Čekam ortaka da mu se najebem keve treba da je kući a nema ga,dogovorili smo se da danas idemo na Adu na odbojku.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sinoc lego' u 5 a ustao u 9 da bi isao na cas,nisam ni za kurac,idem sad do sobe da odremam na kratki rafal pa onda da polako pakujem stvari,doslo vreme da se vratim u bg! Do jaja...Nadam se da se desava nesto zanimljivo u bg-u :)

Jbt al' mi proletele ove 4 nedelje,ko da sam juce stigao.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...