Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

savrseno sam ispizdeo... i savrseno sam skenjan... veceras sam saznao da mi devojka u utorak pali u banju, uplatili joj njeni kao sto je upisala fax, ovono... a fora je sto sam ja nju u poslednje 3 nedelje video 4 dana.. prvo je bila u bg-u zbog prijemnog, pa dosla ovde na dan, pa zapalila sad u 5ak na upis. dosla sa upisa, i juce zapalila na slayere... sad u utorak ide u banju do ponedeljka, a mene, kakav sam kreten, pozvace za bg da radim u 4-vrtak/5ak... i dokurca veselje... necemo se videti narednih mesec dana..

kao sto rekoh.. upravo sam saznao da u nedelju palim za bg.. pocinje moleraj u pon... dokurca zivot...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pitam se kako ljudi mogu da slusaju narodnjake... imam respekt prema svakoj muzici ali.... ovo nije muzika... tenutno najgore sto sam video su zrenjaninski fenseri (ch1zro, bijete li vi to??)

jos sat vremena do zlatibora... smor....

btw: jbt, ovaj topic ce da postane moj blog [:p]

Jedno moraš da priznaš a to je da ne možeš da se lepo zabaviš bez narodnjaka...osim ako si metalčuga ili techno-narko manijak.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo me na aerodromu pa reko ajde da se javim ''drugarima'' sa rur-a :) Jos sat vremena do poletanja.Kao sto sam rekao ne verujem da je dolso vreme da se vratim! E 4 nedelje ko 2 dana...Jos sam malo sjeban od sinosnjeg opijanja sa ircem i juznoafrikancima :) ali dobro,ne vozim ja avion :P

@Corey:Idemo na jedan CS,pa onda na jelena,i nemo' da ispalis ;))

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

da li si procitao knjigu "Paralelni Svet" od Bozidar D. Benedikt-a

Ali Bozidar Benedikt, alooo [:D].

Nego, @topic, ustao malopre, bio u Baronu do jutros, nije bilo neshto, shtedeli su na ozvuchenju, i tako to...ali izblejali smo. Idem kod neke ortakinje malo kasnije. Ovo vreme nikako da se stvarno popravi, da opet osetimo leto. Sve ovako "sucmurasto" [:)]

Link to comment
Share on other sites

Nisam procito ,prvi put cujem za tu knjigu

pa onda ti definitivno preporucujem da je procitas

sto se green-a tice pa ono i ja sam se iznenadio kada sam procitao Bozidar, ali ajde svet ide dalje... Knjiga je odlicna i lik se stvarno potrudio... pa ono ako nadjes i procitas javi utiske!

@ topic kako me ledja bole ali ajde idem do "grada" na kafu pa ono valjda vidim nesto lepo! :))

Link to comment
Share on other sites

Evo me na aerodromu pa reko ajde da se javim ''drugarima'' sa rur-a :) Jos sat vremena do poletanja.Kao sto sam rekao ne verujem da je dolso vreme da se vratim! E 4 nedelje ko 2 dana...Jos sam malo sjeban od sinosnjeg opijanja sa ircem i juznoafrikancima :) ali dobro,ne vozim ja avion :P

@Corey:Idemo na jedan CS,pa onda na jelena,i nemo' da ispalis ;))

Ajd' samo ti polako, ovih dana nesto mnogo puca po svetu :)

Link to comment
Share on other sites

Ali Bozidar Benedikt, alooo [:D].

Nego, @topic, ustao malopre, bio u Baronu do jutros, nije bilo neshto, shtedeli su na ozvuchenju, i tako to...ali izblejali smo. Idem kod neke ortakinje malo kasnije. Ovo vreme nikako da se stvarno popravi, da opet osetimo leto. Sve ovako "sucmurasto" [:)]

zaboravio si da napomenesh da pravish roshtilj u ponedeljak, ja tako chuh :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Preksinoc ulazim sasvim nevino u mracno kupatilo kad pod nogom osetim kvrccc. Upalim svetlo a spljeskan zeleni skakavac od oko 7-8 cm lezi, ne mrda. Prvo sam ga poukovao da vidim da li je ziv, a onda sam ga sa'ranio u wc sholji. Laka mu zemlja.

Inace moj teca drzi filter ispred TFT monitora.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

@Corey:Idemo na jedan CS,pa onda na jelena,i nemo' da ispalis ;))

Obavezno!To će mo već sutra a prekosutra na Adu da pokažemo ovima sa RUR-a kako se igra basket [:D]

ja sam mala pa sam pala

svu sam .... pocepala

Jel ti treba igla i konac?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

znaci sve sam procito, koji sam mentol...

evo ja danas se totalno smaram, nisam iso na tanjecr jer sam se juce prekino, onda sam iso na sket koji je bio nikad gori, onda sam sve vreme bio gajbi i pokusavao da snimim dzitru na raspadu od majka i ispizdeo, onda sam umro od smora jer su svi na morima osim mene tako da nemam s kim da se tripujem, a onda sam citao topik, posto mu to dodje najpametnije sto mogu da radim...

sutra verovatno neka varijanta ovoga i tako jos par dana dok ne pocnu da pristizu veseli mornari...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sad sam doshao iz grada, za divno chudo nije bilo tucha, lepo veche, proveo sam se lepo, sad mi vichu da lezhem, ali josh malo cs-a, tako do 4-5, i onda da se fino naspavam... I onda o5 isto, wc, qpatilo, gledam dokle doshao dload, odem na rur, pa onda ruchak :P

Link to comment
Share on other sites

tenutno najgore sto sam video su zrenjaninski fenseri (ch1zro, bijete li vi to??)

jao ne.. a tako bi trebali, majke im ga sateram...

strasno mi idu na q..

enivej, ja sjeban max.. and so on.. necu da vas davim...nisam in tha mood..

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

zaboravio si da napomenesh da pravish roshtilj u ponedeljak, ja tako chuh :D

Hmmmmm, da... [:D]Chujemo se vecheras da se dogovorimo [:)]

@topic: malopre ustao, nemam nikakvu ideju shta cu danas, dobio GTA:SA, tako da ono, javlja mi se neshto [:)]. Eventualno ce neko drushtvo doci, ali videcu josh.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...