Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ Lucky

pa u granicama... :P

@ Gr@sSh0pp3R

pa naravno... kad sam wicked mIRC Scripter... mnogo sam opasan bre :P

e da, evo promenih i signu, tako da cu sad neko vreme zavaravati narod, dok se ne naviknu :P

ah fak, prepoznavace me i dalje po kretenskim postovima...

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam neshto skroz happy! \o.\o/.o/ :)

Drugi dan WCG-a kod mene, pichi se Starcraft i Warcraft, surfujem i chekam da se pojave plesachice [:p]

jes vala, od jutros pratim, nash drugar Franse proshao prvo kolo, ali ispao u drugom od prvog igracha Rusije, valjda ce da dodje do finala.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ahahaha, pa da ga obese za jaja :)

Otprilike. Ionako ce to biti ispiratizovano cim izadje [xx(]

Ustao sam u 7 kao mali vredni mrav, otisao na trening, vratio se, odvukao bajs na popravku, i eve me gajbi, kad je pre proslo 7 sati JEBOTE [:0]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

I da, zaboravio sam da ode po madjarsku vizu za koncert...jebem ti mozak, otkad sam ustao se mislim 'sta bese treba da uradim?'

sad sam se setio, podsetila me zena, do mojega :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Shta se pokvarilo na bajsu Krule?

Ja treba da opravim prednji menjach...

Pa nije bash da se nesto "pokvarilo", vozio sam da mi promene unutrasnje gume. Napukla mi je glava, i naravno, kreten je uspeo da je namesti tako da sad mroam da stelujem menjach, do mojega.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Niko te ne tera da budes ceo vikend u Sava Centru ;)

Inace me danas smorio flash drajv (ili komp), ladno sam imao nekog materijala ravno 513MB (za mega vise od kapaciteta) ali mi je win prijavljivao da imam 400MB materijala. I ja kopiram na flash i nece, kao disk full, ja gledaj disk, sve kul, nista, prazan, i nisam uspeo da prekopiram dok neke fajlove nisam spakovao pa se velicina smanjila na 511MB. Ja prvo mislio problem je sto su fajlovi bili otpakovani i nesto je tu bunilo flash, kad odem na drugi komp, pishe kapacitet - 511MB, otpakovano - 513MB.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bash da se nesto "pokvarilo", vozio sam da mi promene unutrasnje gume. Napukla mi je glava, i naravno, kreten je uspeo da je namesti tako da sad mroam da stelujem menjach, do mojega.

Majstori, majstori [:D]

Imam jednog drugara u bicikl servisu na 25. maju, ako neshto bude trebalo...

Elem, ne chudi me za hajneken, kolko je besplatnih karata podeljeno.

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Juce kupili sporet moji jer je stari jelte ispustio dusu :) I sada donesu ga oni cilageri odakle smo ga uzeli traze potpis i odu. Nista raspakujemo ga ja i cale izvadimo stari ja stavim novi prevezem ga i stavim na mesto starog ukljucim ga i prc nista. Dam. hmm gledam opet sve dobro vezano (ono ima 3 zice i nije neki nuklear sience). A napred ima 2 tockica ono koliko moze biti tesko ukljuciti sporet probamo mi probamo ni da cuje. Konstatujem ja crko sporet. nista dodju oni isti cilageri i donesu drugi iste marke opet ga ja povezem i sve kada ono opet prc... Iznervitram se tu ko budala i otvorim ga da vidim gde je kvar.. glinericu u ruke i reverse inzenjering na delu :) I tako skontam da 220v dolazi na sat na sporetu ali sa njega nista ne izlazi. Tu popozdim i RTFM-ujem i tu procitam da bi se sporet upalio moras da ukljucis sat da odbrojava ?!?!?!?! O boze ne da sam se iznervirao nego nemate pojma... aaaaaaaaaahhhhhhhhhh....

Link to comment
Share on other sites

lol za shporet sa igniton bypassom preko sata [roflmao]

Majstori, majstori 

Imam jednog drugara u bicikl servisu na 25. maju, ako neshto bude trebalo...

Da se ne lazemo, treba generalka, pitaj ga koliko uzima?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da se ne lazemo, treba generalka, pitaj ga koliko uzima?

Nisam siguran da li mislimo na isti servis, posto ima i onaj Planetbike-ov i onaj drugi, ali onaj Planetbike-ov je malo skuplji ali ti bar relativno fino odrade sve sta treba (za razliku od cice na pijaci). I Pirana na stazi ka Adi bi trebalo da je ok, mada nisam licno vozio bajk tamo.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...