Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dao sam mu ga po spavanju nekoliko sati, sad čekam da keva napravi neki has, i valjda će mi posle biti dobro.. negde pred kraj ade je počela opasno da me boli glava, valjda od piva, jebemliga..

Link to comment
Share on other sites

matori se poklali.. kewa zapalila kod bake, cale ostao ovde... zao mi je sestre, ona ce da ispasta najvise.. ja sam matori drkosh, mene to ne dotice koliko ce nju... jbg, kad neke stvari ne funkcionisu, onda jednostavno ne funkcionisu...

isto tako se pokacio ozbiljno sa devojkom, puno sam joj dopustio, a ona je naravno to doobroo iskoristila... al zaljubio sam se kao njasvi, pa cu da se borim dok vidim da jos ima nade...

inace, danas kupih mp3 player, MSI MS 511 za 7.5 K dinara...

to je kao dobra vest.. na kurac je nabijem.. :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da kuntam jer mi metabolizam kaze 'kunta se u sedam ujutru', a keva je u fazonu 'dosta je bilo' i budi me svaki dan u 10-11 vec pet dana, tako da ja poslednjih pet dana kuntam po 2-3-4 sata, a opet ne mogu da knorim recimo sada i da kuntam ko covek do tih 11...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

probaj moju taktiku , posle exita sam bio skroz van stroja (znaci leganje u 8 i ustajanje oko 18 za sledeci dan) , jednostavno kada dodje vreme leganja , na koje je navikao metabolizam (iliti 7h) , ti lepo nemoj da legnes i probaj da ne spavas ceo dan i videces u 23h ces ko bebica da spavas , uhvaticete kriza tamo oko 17h ali nedaj se :)

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

ne mogu da kuntam jer mi metabolizam kaze 'kunta se u sedam ujutru', a keva je u fazonu 'dosta je bilo' i budi me svaki dan u 10-11 vec pet dana, tako da ja poslednjih pet dana kuntam po 2-3-4 sata, a opet ne mogu da knorim recimo sada i da kuntam ko covek do tih 11...

imam isti problem. do kraja meseca moram da pomerim ustajanje za 7 ujutru, a sada lezem u 6.

probaj moju taktiku , posle exita sam bio skroz van stroja (znaci leganje u 8 i ustajanje oko 18 za sledeci dan) , jednostavno kada dodje vreme leganja , na koje je navikao metabolizam (iliti 7h) , ti lepo nemoj da legnes i probaj da ne spavas ceo dan i videces u 23h ces ko bebica da spavas , uhvaticete kriza tamo oko 17h ali nedaj se :)

odlicna ideja, ali to ne moze kad sveku noc i dan planiras neku zajebanciju. ali kad zagusti, verovatno cu ovo da probam.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zaspao sam u 10 sati, eto koliko sam bolestan... Juche mi ladno bio iskljuchen net, danas opet, sve mislim do provajdera a ne smem da ga zovem, moracu da mu nosim pare ;) Kad iskljuchim firewall, rebootujem komp i sve ok, kakav sam majstor :P

Palim taod i vidim da me je lik oshurio za 24k 15 minuta pre nego shto sam ustao :(

D-O-B-R-O J-U-T-R-O

Link to comment
Share on other sites

Malo mi je smor sto je ovako tmurno, a mislio sam da idem nesto napolje, al' dobro, dokle god ne padne kisha, ne smeta mi. Inace sam danas planirao potpuno opustanje i zabavu citav dan, al' videcu da li ce to zaista tako i moci da prodje :) Uvece idem na vaterpolo pa posle cemo da vidimo. Jedino mislim da je 500 dinara malo puno za vaterpolo utakmicu na Tashu ... malo su postali bezobrazni.

Link to comment
Share on other sites

Cirkam caj, i spremam se psihicki, danas imam dosta smaracine da sljaka, kuvanje, sredjivanje, kupovina za gajbu, menjanje guma na bajsu...kasljem k'o magarac opet, grudi mi se cepaju na pola...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nesto bre krule sa tobom nije u redu :) Mis'im, ozbiljno, jel si gledao da nisi nesto alergican na neke stvari, mozhda ti smetaju neke lokacije, stvari koje jedes/pijes ... sta znam ... zaredjao si covece bolesti gore nego moja baba od 70 godina...

Ali pijesh caj, to je pohvalno! :)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, idem u ponedeljak da iscimam ovog majmuna opste prakse da me prosledi pulmologu, a ne samo antibiotike da prepisuje, ako je sve ok, onda bih mogao na alergijska testiranja i ostala sranja. Mada mislim da mi je malo lakse od klaritina (anti-alergenic shit)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...