Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

upravo saznah da je Black majesty izbacio novi album... i sd eto jurcam da skidam pesme.. inace veseo..

*edit ::

[02:52] <Hobosi> ej bwe kako menjas nick

[02:52] <12ch1zra> ??

[02:53] <12ch1zra> pa kucas /nick NICK_KOJI_HOCES

[02:53] <12ch1zra> do 32 karaktera... to je max

[02:54] * Hobosi is now known as nick_koji_hocu

*****

ph43r !

[roflmao]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zdere korn flejks i musli, slusam sashu, i lagano se kilavim da palitjam kod lekara..sinoc mi nie bilo dobro, glava me sevala k'o ludog...uzmem da izmerim pritisak, ono preko 140, a donji ni 80, ne znam koi mu qrac [xx(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nije to tako bas los pritisak, mislim, jeste povisen, ali je bar razlika solidna. Neki virus hara gradom, i mene je zahvatilo, cepam fervex. Aj Kruko drzi gace, oporavi se do veceras.

Juce sam bio na adi pikao odbojku i zakljucio da osim sto se ceo raspadam ledja su mi otisla u rac. Kada sam se vratio kuci, bas su pocela da me bole, sva sreca bio jedan ortak sto vezba masazu pa me izlomio i sada mi je bolje, ali strasno je kad imas 27 godina i problema sa kicmom. Vec kad se svi zale.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Pa zar valja da bude sto veca razlika? Inace mi je snizen, 115/65, uzas...kako sam prestao da purnjam aktivno, spustio se nesluceno...ahah, kome pricas, ja sa 22 imam cao zdravo kicmu, juce sam krenuo na terapiju, ultrazvuk/laser, samo pucam :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Idem odma na kunt i sutra ustanem u 10 odradim sklekove , trbusnjake , zgibove , isquliram-rucham,

Vidi se da nisi dugo bio u teretani ako ti za 10 sklekova, trbusnjaka i zgibova treba taman toliko vremena od 10 ujutru do ruchka :>

Link to comment
Share on other sites

dacu ti ja psihijatra... istripovAo si, Medvede. pritisak je individualna stvar, mojne da se paranoises.

treba da se vratis na staze slave. [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno bih nesto postigao da radim 10 skelekova , trbusnjaka i zgibova... ;)

10-15 zgibova, 20-25 sklekova jedno 4-5 puta dnevno, postizhe se stvarno veliki napredak kroz jedno mesec i kusur dana(meni je shipka za zgibove na ulazu u kuhinju, pa svaki put kad idem da posetim frizhider, a idem chesto, okachim se o shipku i uradim jedno 13-ak zgibova. Ako me ne mrzi previshe uradim i 20-ak sklekova odma posle toga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...