Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno da se ne racuna

bar nije najavljeno, sto opet dolazi do smeshne situacije sta dzabe nishanish ako ne mozesh da pogodishe gde treba :P sto opet dovodi u pitanje koji djavo su radili FP izvodjenje

tako je i u deus ex-u bilo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moram reći da mi trojka ne izaziva nikakvu želju za igranjem, gledajući ove gp trejlere. Aj što je sve žuto i sumorno, nego nešto debelo fali (i pritom ne mislim na "zaštitne znake" keca i dvojke jer mi se za njih tačno jebe, nego prosto fali nešto što će da drži igrača starijeg od 20 godina da završi makar glavnu priču). Doduše, ja sad ni Oblivion ne mogu da igram jer mu je riplejabiliti nula kad se za max dve nedelje igranja sa istim karakterom počisti kompletna igra sa sve ekspanzijama, ovde može biti samo još gore po tom pitanju. Izgleda da će jedini kršten rolplej do kraja godine biti enhanced Witcher, mada ne mogu reći da sam se nešto duboko razočarao, jer ionako više niušta verujem, a kamoli u video igre i ljude koji ih prave.

Inače vi što mrzite FO3 zato što ga radi Bethesda a ne zato što je evidentno slaba igra se ne računate sa mišljenjima.

Na trenutak sam prochitao "troika" umesto "trojka" i uhvati me instant bes i zelja za hejtom,al dobro je :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa kad su njih u prirodnoj velicini toliki broj uradili, koliko li su tek ammo medveditja uradili? ;) :P

Aj priznaj da si sanjao da 1 nabavis za sobu? ne mislim na medveda :)

Anyway, dzaba im figure kad prave shit od FO3.

ps. aj splituj topic? da ne prsne, a i igra uskoro izlazi te ce biti jos pljuvanja :)

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Gresis G!!! osim ako onaj baja koji stoji pored figure nije neki patuljak ili klinac,mada ako igra bude bila bulja nece im nista pomoci pa sve da ove figure mogu da brejkdensuju [= kapiram da je super kul potez imati figure za promociju ali igra mora da valja.Da su kul .....relativno su kul.

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

au ljudi PA modeli su u 1:1 razmeri, pisali su "novinari" sa e3

jedno je sigurno, da im je igra superiorna i da su sigurni u njen uspeh sigurno ne bi finansirali ovakav projekat.... i normalno da ce fo3 da sakuje ali to ne umanjuje chinjenicu da su ovi modeli superishka ... jeste ne liche na originale iz fo 1 i 2 vec vishe na FOT modele ali jbga... opet deluju dobro... zamisli samo kako bi bili kul oni obichni PA beli "valjksati" modeli...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na Strategy Informeru pojavio se još jedan intervju sa Bethesdom o Falloutu 3, koji po ko zna koji put pretresa teme kao što su razlog za otkupljivanje licence i pristup celoj stvari. Pročitajte ga ovde.

http://www.klanrur.rs/rpg/story/10216/

Naaaw! Get the fuck out! >:(

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

pojavio se novi trejler http://www.gametrailers.com/player/usermovies/251221.html

moze se videti izlazak iz vaulta i ti prvi momenti igre, i nesto novog napucavanja sa rajderima u zatvorenom mrachnom prostoru

MA DAL JE OVO MOGUCE ?! Najjace je ono sa bejzbol het haahahaha... koj li ce mi to kurac ?! I gde nasli bejzbol het kada je sve "postapokaliptichno" hahhhaha...

joj majko moja ovo je definitvno najveci promasaj SVIH VREMENA !

Ovima treba da se da orden, u falloutu ides i pucas batke ki da je Quake :)hahhahahaha. Da mi je neko pricao ne bik mu verovao :).

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

izlazak iz volta je kao iz obliviona malte ne :|

ne vidim zasto su morali i vrata vaulta da menjaju

inache navodno se baca roll to hit, sto opet moze dovoditi so smesnih situacija da lika pucash bukvalno u glavu sa metar i da ga omashish (kao u deus exu)... zato lepo rpg nije za fp izvodjenje

one kuce po gradu su sve c/p ako malo bolje pogledate, imaju iste rupe na zidovima, i iste bele ograde... zvuk pucanja iz 9 mm pistolja je ochajan

SVO ORUZJE KORISTI ISTU MUNICIJU!

itd itd itd

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...