Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

Ma np, kapiram da ćemo svi ne samo da probamo, nego da odigramo do kraja...i tako par puta. Samo je pitanje do koje mere će odstupiti od FO, što će me direktno navesti da kupim original ili ne. Ako igra bude verna Fallout univerzumu i opštem feelingu (u šta sumnjam), eto origanal kod mene.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ja se uopste ne uzbudjujem, jer mislim da ce biti sranje. a kako i da ne mislim posle toliko godina pracenja desavanja oko fallouta i toliko razocharenja, a nista se nije lepo desilo (ono sto je trebalo je i ukinuto)... tako da, ko god da je uzeo licencu svi bi imali slichan osecaj

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

utisci jednog od chitatelja game informer magazina koji je imao eksluzivno pravo da valjda vidi FO3 sta li vec

evo citajte

- Game runs on an evolved version of the Oblivion engine. Third person view has been reworked since the verdict was that the Oblivion version sucked balls.

- Game starts with your birth and your mother's death in a vault hospital. This is essentially the character customization part of the game. Your father hands you up to have your DNA analyzed and you get to pick out all your character traits. Your dad takes off his mask to reveal similar traits to the ones you picked.

- You grow up in the vault and as you grow you get your first book titled "You're Special" which allows you to choose you baseline stats for each of your 7 primary aptitudes. You'll also get your first weapons and wrist computer (menu) as you get older and take tests to determine the initial layout of your skills and traits.

- Every aspect of character creation is based on S.P.E.C.I.A.L. system. Of your 14 skills you can tag 3 to grow at a faster rate than the rest as you level up.

- Battle system is called the Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.). The article states. "While you'll certainly be able to tackle enemies in real time using first person shooting, V.A.T.S. lets players pause time and select a target at their leisure". Battle system still uses action points, but once you've used them up you'll still be able to fight targets in real time while they charge back up.

- Game is still violent and gory. One of the featured screens is of a guy's head exploding in super gory detail. Apparently all gory deaths in the game will be in slow motion.

- More than one way to play the game. Go balls out and kill people, or sneak past situations, or perhaps talk your way out of situations.

- Enemies can target you just like you can target them, so you can get injured in very specific points on you body. This in addition to an all new health/radiation system. This new system has you measuring how radiated certain things (like water) are and how they affect you when you consume them.

- Karma system returns

[. . .]

It doesn't say anything specifically about party members, but there's a section that talks about how integral NPC's are to the game, and that a lot of the progress in the game will be made via quests.

EDIT. A little caption under a screen shot says you'll be able to hire henchmen to help you out but this is definitely not a party based game. Also Bethesda confirms that there'll be a dog in the game.

[. . .]

As a matter of fact they do. The game does not scale like oblivion, so if you enter a high level area expect to be promptly murdered.

Also, I just read a little caption.

Level cap is 20.

Definite ending to the game, but there are 9 - 12 possible endings.

[. . .]

It is XP based. Most of your XP comes from quests.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

\o/ dogmeat \o/ (josh samo da obuchem leather jacket i da me mali dzukac prati svuda ;) )

lepe novosti, mislim za kera :)

btw. otidite na NMA poshto mi se ne kache sad slike, velike su :)

i ono... procenite

grafika jes da izgleda zadivljujuce (aliiiiii "from either camera angle, players will be able to observe the amazing attention to details on everything, from wrinkles in character clothing to rough textures on the ruined stonework....ma dajjjj, jebote kontam da su proveli 95% vremena i resursa na grafiku i tolko detalja da ce ljudi sa "normalnim" kompjuterima morati da podeshavaju sve na low(chime gubi na tom delu) dok ce pricha biti, tj. ne pricha nego nachina na koji ce se sve odigrati biti bshhhh, koga bre boli k. da gleda bore i dlake u nosu protivnika... ocu crni humor, kurve, cats paw, dogmeat`a, leather jacket, da sve to vidim al ne u workraft stilu, i josh onaj supermutant m`daj.HammerOfTheNorthernWind.jpg pi...

al na kraju ispade ko oblv. vit ganz ;/

nuklearni katapult?wtf o_O

e da na onom mutantu, ne vidim eyes i groin mogucnost... pffff

da mi se ne spava, zaplakao bi

( [;)] )...

Edited by ShMiGs

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

- gun stashed in a mailbox

- advanced oblivion ai

- action rpg

- for pc, xbox...

- somehow functional water pump

etc. :(

ali..."its about choices and consequences, character and story, survival and sacrifice" = betesda čita rur! to jest: gospodo, imamo izdajnika u našim redovima! :)

Jedna stvar je sigurna PR Bethesde je naučio šta treba da priča fanovima. :)

Link to comment
Share on other sites

Slazem sa onim sto je rekao da je ovaj clanak napisan tako sto je neka forumska kurva sto radi za Bathshit kompaniju prelistavala forume i na njima svojstven nacin napisala PR clanak za mase. Iskreno ovo ne da je sramotno, retardirano i zalosno da me nebi cudilo da se u njihovim kancelarijama pojavi lik sa Fallout majom i kantom benzina.

Ne kapiram samo ovo, imas akcione poene koje koristis za neke TB radnje *??!?!* pa kad to potrosis prebaci te u FPS gde rokas kao da je Doom3 u pitanju. Sta, jel to u principu imam masinku, koja ima AP napad tipa scater shot gde predjem od zida do zida doticnom , to naravno trosi AP i kad toga vise nema nastavim da rokam FPS stile ?! Boze sveti baci munje na gresnike i satri im lozu. Koje providno zamenjivanje igrackih elemenata iz F1/2 zarad maskiranja ovog govneta da je RPG. Ko hoce da mi plati kartu da idem da ih spalim ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ti voodoo_ naravno shvatas da posto do BS kopanije necemo doci, ima da se okrenemo najblizem predstavniku iste tj. tebi i tebe spalimo ? :)

Konstruktivni odgovor na konstruktivan nastavak posta: to sa strateskim nisanjenem deluje tako nategnuto i ubaceno u igru samo da bi stvorilo iluziju da combat sistem nije cist punokrvni FPS da je smesno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

stratesko nishanjenje je postojalo u jebenoj 97 godini nemoj da neko kenja kako je to sada bethesdin feature (plus ochajno izgleda u ono shotu, a nema ni da ciljas u ochi i groin)

Onaj smehotresni mutant lichi na jebenog preraslog ogre-a sa jabenim maljem u ruci, ono nije supersledge hammer ono je varijanta Mace-a

kakvo govno

jebote znachi strashno, plus su bili toliko maloumni da motash da pochnesh kao lik sa 19. godina... pffffff... sta je sledece ? d ane mogu da stavim percepsiju ili inteligenciju na minimum

transkript celog teksta je na http://www.nma-fallout.com/article.php?id=36883

ZOMG!!!! "more realistic facial options than were available in Oblivion" to smo chekali da chujemo woohoooo, sad mogu u miru da bacam desnicu smishljajuci mog assrape celavog lika koji ce imati debele obrve i josh deblje brkove, a o medjunozju da ne kucam

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

You are all a bunch of weiners.

A sad konstruktivni nastavak posta: ovo sa strateškim nišanjenjem po protivniku deluje odlično. Valjda će tako i funkcionisati. Igra ima sve predispozicije da bude fenomenalna.

ahahhaa, i ti igro fo 1 i 2 rofl :D

banujteeee gaaaa., mislim sa ovog topika :))

omg, bubuljichavi klinja da drzhi bozar u ruci, pa komtam kad krene da trza da ce pre sebe ubiti neog protivnika... omg... da li ce biti bozara uopshte?! o_O

crni dani fallout`a crnji nego BoS... pi

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

pa nisu ga bash ulepshali :(

meni lichno deluje mnogo jadnije, prvo ne deluje kao neki "sistem" za nishanjenje, deluje previshe dechije, moglo je to dizajnerski mnooogo bolje, drugo zasto FP izvodjenje :( trece mutant izgleda kao da je veselo istrchao iz gospodara, depilirani uruk hai

a da glavno, UI je adaptiran za smrdljive konzole, 'ebo im pas mater idiotski

veorvatno ce biti dobra igra, jer ispravlja se dosta toga (ili bar tvrde tako za sada) sto je falilo oblivionu, dodaju se kojekakve sitnice, ali nikako to nij fallout :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

omg, sad su sve ladje potonule :/

pa jebemumisha, ni ne pokushavaju da prikriju fps prirodu igre. handheld nuclear catapult, wth? pa nije ovo doom ili quake da imamo neko ultimate oruzhje za bossove :((

sve se odigrava na podruchju washingtona umesto da je smeshteno na shirem podruchju istochne obale :/

mutanti su zaista katastrofa, mada kapiram da ima josh dosta vremena do izlaska igre pa to mozhe i da se promeni.

ubachena je potreba za hranom i vodom, kapiram po uzoru na stalkera. sve je to lepo i realno, ali da sam hteo realnost igrao bih kolin mekrea. to po meni gushi igru. :/

ima josh tuga stvari, jbga. kad su pre godinu dana migsha i kompanija prichali da tje f3 biti oblivion with gunz ja sam se smejao. nisam mogao da verujem da bi zaista napravili jednu takvu igru po arshinu obliviona, sa sve josh vetjim naglaskom grafiku i nepotrebne detalje, tipa naborana odetja. unfortunately, i was wrong :[

sve u svemu, mozhda i bude dobra igra, ali sada skoro definitivno mogu ad kazhem da netj biti dobar nastavak f serijala :[[

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi stratesko nanishaniti vudua u vugla za propagiranje Beth. sranja. Jebem im mater retardiranu i glupu.

Onaj mutant kao da je izasao iz glupog i dosadnog Oblajvon dungeona. Ovi majmuni su pobrkali sve loncice.

Treba ih na vesala i to oma. Kakve sve ovo veze ima sa Falloutom. Kakav bre WDC.

Sta bre ovi rade koji kurac iz TROIKE?!?!? De su bre sada kada su najpotrebniji.

Treba da se skupe i da naprave post apokaliptic rpg i da jebu mater Beth.

koja bi posle toga F3 koristila samo za brisanje bulje.

Nemam reci. Jebem ti drzavu, prevoz, F3, Beth, vudua i ko ih izmisli. [:(!] [}:)][b)][8D]

Link to comment
Share on other sites

Sve što mi je trebalo da vidim je onaj Ork sa Warhammerom :P i oda od Agilitija zavise small guns i sneak, živeo TES karakter sistem zamaskiran u SPECIAL. Opet znači lepo staneš negde i skakućeš u mestu i agiliti na 100!!! Znam da su rekli da ima XPa ali mi ipak mnogo tu smrdi. I jooj, ima APova, za specijalan pauza pa udri u glavu napad, verovato će staviti da trebaš da odradiš 2xUP+L1+2xkocka da uđeš u V.A.T.S.

Link to comment
Share on other sites

Realno sta ste i ocekivali ... kao sto ste rekli neki novi klinci se loze na oblivion ... with gunz or with swords ... same shit :/ . Boli njih k za fanove kada mogu da zarade mnogo vishe na gorepomenutima .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Realno sta ste i ocekivali ... kao sto ste rekli neki novi klinci se loze na oblivion ... with gunz or with swords ... same shit :/ . Boli njih k za fanove kada mogu da zarade mnogo vishe na gorepomenutima .

U pravu si, ali neka to rade sa Oblajvonom. Nek ne zalaze u Fallout sokak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...