Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

onaj hrvatski tekst je generalno skup nepotrvdjenih prichica i oslanja se mozda previse na priche sa foruma... neutralan... nit smrdi nit mirise...

mada fala bogu jedan od retkih koji se ne prima na FP i shljashtecu grafiku kao osnovnom principu pravljenja igara...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pih

aaaaaaaaaah

sad procitah onaj text, o B. i fansiteovima

(&^*%^%%$^%$

pa nista ako

1. urade sve kako treba do maksimuma - neki ce ih pljuvati Jopet

2. ako malo nesto zajebu - bice straasno pljuvanje

3. ako urade u njihovom "maniru" - hm, nesto tipa: ...sta pluta po vodi? .....Burn the witch! Birn the witch!

Bice ovo pod tri 100%. Do sad su pravili sranja, nemoguce da se bas sad "opamete".

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja pokupio iz onog teksta sto je G!! ostavio po pitanju nacina na koji se BS ophodi prema fransizama koje kupi/poseduje 110% mozemo da ocekujem igru za nextgen konzole. Znaci interfajs nula, slozenst izvedbe nula itd. Bedak a bas mi se igra nesto bolesno masivno, znaci da ga igram i igram i igram. Two Worlds mi popunjava vreme ali i tome ce da dodje kraj :(

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nesto razmisljam, ako ga bas useru i naprave FPS jedino sto bi moglo da ih spasi vecnog ognja i mirisa sumpora je Mass Effect klon. Klon u smislu takticnosti i price, ako ne i vise na sve to da se doda. Sta znam, odgledao sam ovo sto ima za ME i nije toliko strasno sto lepe RPG na to.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

To će ih veoma pogoditi. Zamislite, Frubi neće igrati ovu igru, pa njoj zasigurno predstoji tržišna propast!

Nemoj to da kazes dva puta [8D] . Ne brinem se ja za Shitshedu, ne bi oni tek onako otkupili licencu za f3 ;). Kapitalizam je cudo...

[:D]

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...