Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Falout 3 ?! deshava li ste shta?:)

btw. poceo sam ponovo dvojku da igram, znaci kolko je gotiva, nabacio snip... nabudzio crit na jedno 34% (luck mi je 9) strashno kolko se lep dmg pravi... pa sam posle iz smora nabudzio unarmed skill na jedno 130% hand to hand (mislim da je to beshe da ti se smajnji ap udarca za jedan) + slayer... lele i uzeh onaj power (zaeban fist weapon) napadoshe me oni blejachi kod san fransicka njih osmoro... lele shta se tu zbilo to je zlo:D

okruze me njih 5\oro... 2ap jedan udarac + shto je svaki udarac crit, il ubijem il obaram na zemlju... (mada kad me navataju ti blejaci umeju da me smore... (teraju me da koristim stimpak)) al zato udri brus liiii :)

btw. od svih poganih stvoenja u fo\2 me najvishe smore flotersi... milim naravno tu je bozar da reshi stvar, il gos rajfl... (ne gotivim neshto puno turboplazmarajfl... ) al na koja mesta da gadjam (sa snipom, il drugim oruzjem) poshto ovaok jedino da cepam u tail il ... (da usporim)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma nema nama leba od fo3

zato cu da stavim tet fallout i da furam :)

ne zaista ne treba ocekivati gotovo nista dok ne dodje i ne prodje malo oblivion...

ako bih i ocekivao neki fallout on bi mogao izaci krajem 2007. ... znaci jos samo malo [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hmm... reci kolko smo strpljivi kad ovolko cekamo [:D]

kad me neko pita kao preko moba... shta radish...

evo cekam fallout 3 :)

btw. nekako je osvezavajuce opet opikati fallout... sad je mnogooo mnogoo lakshe... kad se setim prvi put kad sam igrao... 98beshe.. al sam aktivnije igrao 99 za vreme bombardovanja...

ono iscimam majku da mi kupi igru dobijem je, instaliram i jedva cekam da krenem (prvo sam odigrao dvojku pa onda keca... :/ ) dobijem igru... i cool kreiram lika ( koji je bio ocaj zivi:) ) i pocetak ispred one pecine, i poshto nisam imao pojma shta da radim krene onaj lik da mi sere ispred... posle par sekundi, neshto se smorim i krenem fajt sa njim i ubijem ga... polse sam provalio da je tu pecina [:D] (zato me je selo mrzelo:D )

btw. kad se setim kolko sam bio pazljiv drugi put kad sam zapocinjao igru (prvi put sam se sjebao jer sam postao slejver... a ishao sam putem gotivca tako da em me gangsteri nisu gotivili... em su me obicni ljudi mrzeli) :/

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

hahaha sad sam se setio kad sam prvi put igrao heroje nisam znao za poteze pa sam napravio 20 heroja, smorio se i izbrisao igru, kasnije kad su mi objasnili da je to potezna igra bio je tanderbal :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ahahahahaa :))

btw. kad dodjete u den e ubijete ona dva trgovca? (ja tako uvek pocinjem, da dobijem ok oruzja i stvari za prodaju... (onaj baja sa leve strane kad se udje u den, i onaj lik koji je u onoj sobici a ispred su penzioneri i komani [:D] )

btw. najveci smor mi je bio kad sma na pocetku sredio agiliti da mi bude 6-7 ...

(svaki put kad pravim chara nabacim da bude 10 :) (najlepshe je tako, smor mi je da cekam perkove... :) )

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Generalno volim da se obogatim na legalan nacin, znaci polagano sve. Ako je u pitanju prvi deo samo iskoristim bug kod onog prodavca u ne secam se kom gradu i odma zgrnes dobru kintu i opremu posle pola sata igranja (u pitanju su valjda one pililice za radijaciju, covek ih prodaje po nizoj ceni nego sto ih kupuje)

Ja lika bez 9 agilitija ni ne zapocinjem, jednostavno nisam navikao a da nemam 10 AP na raspolaganju [:D]

Sa svim statsima sa eksperimentisao, jedino mi je luck delovao potpuno nepotreban. Sta se desava liku sa luckom 10?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...