Jump to content

samoubistvo


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam dosta sluchajeva da su likovi koji nikad u zhivotu nisu imali ocenu manju od 5 (tj. 10 na faxu) i dobiju prvi put u zhivotu 4 odnosno 9 i ubiju se. Ti ljudi su bolesni

Samoubistvo je uzhasno sebichno.

Postoji gomila likova koji izgledaju uvek super raspolozheno, a onda se roknu. Skrivena depresija ili shtavec. Josh veci je broj ljudi koji u stvari vole da pokushaju samoubistvo, sa namerom da ostanu zhivi, a da ostalima izgleda kao da su hteli da se ubiju, samo da bi skrenuli pazhnju na sebe ili promenili odnos drugih ljudi prema njemu/njoj

oO

 

Link to comment
Share on other sites

kao i 80% populacije foruma, so whats the point ...

na losem mestu pitas :)

El si ti to na licnom primeru navatao tu brojku od 80% :)

Ja cenim da je broj punoletnih "suvih" clanova daleko ispod 50% :)

Ali ko broji :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Ocemo anketu? [:D]
Link to comment
Share on other sites

a jel biste se ubili kada bi alatka iz bilo kog razloga prestala da radi?

Niste upuceni, a i ne znam jesam li ja pisao o tome...ako jesam, recite mi da se ponavljam :)

Istinita prica od jako bliske osobe, ciji cale ima urolosku ordinaciju. Elem, zovem zena i kaze "dobar dan, dobar dan, moj muz je u nesreci izgubio penis, njemu se javlja seksualna zelja, sta da radim?"

Trt.

I tu kreno objasnjavanja o stimulaciji prostate preko rchma...koje funkcionisu sto je najgore...tako da, mislim da, na neki nacin, postoji sposobnost da se seksualno zadovoljish ukoliko ostanesh bez pishe, ali, naravno, to nije to :/

Ne bih se rokitjao, al' verovatno bih to iskoristio kao izgovor da se konacno navucem na pajdo [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Chuo sam da je najveci procenat samoubistava u Japanu. Naime smatra se da su u pitanju sekte ali neki naucnici objashnjavaju da je to zbog nachina zivota tamo (ko i ne bi hteo da se ubije kad radi po ceo dan)....

Japan propada iznutra--to je bio zakljucak emisije na kojoj sam ovo cuo!!

e da, oni se na netu dogovoraju oko masovnih samoubistava...

pa vi gledajte anime :DDD

eh, jebem ti RUR... postavis ozbiljnu temu, i od trenutka kad kliknes na "post" ona je vec osudjena na sjeb...

:\

da, ko god je postao :\

Znam dosta sluchajeva da su likovi koji nikad u zhivotu nisu imali ocenu manju od 5 (tj. 10 na faxu) i dobiju prvi put u zhivotu 4 odnosno 9 i ubiju se. Ti ljudi su bolesni

Postoji gomila likova koji izgledaju uvek super raspolozheno, a onda se roknu. Skrivena depresija ili shtavec.

1. dobro ja sam u osnovnoj furao petice i po koju cetvorku a na kraju sam uvek bio 5.00 a sad cu pasti na popravni pa GG...

2. skrivena depresija je shit... ko god to ima mora da je se reshi da ne bi pukao, a kad pukne istresa se extra brzo na najgore nachine... koje mogu biti po druge shtetne

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

da ste jednom, samo jednom, otisli da pruzite podrsku/utehu porodici koja je upravo saznala da im se sin/kcerka roknuo/-la, i doziveli tu neverovatno intenzivnu i preplavljujucu tugu (plakali su ljudi od 50, 60 god. kao mala deca), nikada vam ne bi palo napamet da toj misli pridajete i najmanju paznju.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...